רבעון אחד של רווח הספיק לה: מזור רובוטיקה חזרה להפסיד

הכנסותיה של מזור רובוטיקה ברבעון הראשון הסתכמו בכ-15.5 מיליון דולר; מניית החברה צוללת 11%
 | 
(1)
אורי הדומי, צילום: ישראל סאן
{מזור רובוטיקה} פרסמה את תוצאותיה הכספיות לרבעון הראשון של 2018 והציגה עלייה של כ-32% בהכנסות. עם זאת, ​מזור שכבר רשמה רווח ברבעון הקודם (רביעי 2017) חזרה למעשה להפסיד. החברה מסכמת את הרבעון עם הפסד נקי של כ-1.27 מיליון דולר. בתוך כך, מניית החברה צוללת 11% לאחר פרסום הדוחות.
על פי הדוחות אותן מפרסמת החברה, הכנסותיה של מזור רובוטיקה ברבעון הראשון הסתכמו בכ-15.5 מיליון דולר, כאמור, עלייה של 32% לעומת כ-11.7 מיליון דולר ברבעון הראשון של 2017, אך מסכמת את הרבעון הראשון עם הפסד נקי של 1.27 מיליון דולר - שיפור לעומת הפסד נקי של 5.2 מיליון דולר ברבעון המקביל אשתקד - אך עדיין מדובר בשורה תחתונה שלילית. זאת לעומת רווח של 437 אלף דולר ברבעון הרביעי של 2017.
אורי הדומי, מנכ"ל החברה: "התוצאות ברבעון הראשון משקפות את האימוץ של מוצרי החברה והביקוש למערכות מזור איקס ורנסנס. הצלחנו לחדור לשווקים בינלאומיים עם מזור איקס וכעת מתרחבים לתחום ה-ASC בארה"ב עם רנסנס".
מזור רובוטיקה עוסקת בפיתוח, ייצור ושיווק מכשירים רפואיים חדשניים, לתמיכה בפרוצדורות כירורגיות בתחום האורטופדיה והנוירוכירורגיה. החברה פועלת בתחום הרובוטיקה מונחית ההדמיה, שעיקרה הכוונה וניווט של כלים כירורגים בדיוק גבוה ובפולשנות מזערית. במאי 2013 החלו ניירות הערך של החברה להיסחר ב-NASDAQ, בתוך כך רשומה כעת מזור רובוטיקה כחברה דואלית.
 מניית מזור רובוטיקה מתחילת השנה
תגובות לכתבה(1):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  הביאו ישראלי להתעסק בחברה ברור שהיא תרד . הנפקה של אג"ח
  כיל והתרגיל 14/05/2018 12:14
  הגב לתגובה זו
  1 0
  במליונים ותשלומים לצולר. ככה זה שילוב קטלני פוליטיקה וישראלים בשוק ההון
  סגור