פחות מהתכנון המקורי: נקסט ג'ן גייסה אתמול רק 2.5 מיליון שקל

חברת מדעי החיים צירפה לשורותיה את רון בנצור מקריקס - למרות זאת - המשקיעים עדיין העדיפו שלא לקחת חלק בהנפקה
|
בסקטור הביומד
חברת נקסט ג'ן 0% נקסט ג'ן 25.8 0% נקסט ג'ן בסיס:25.8 פתיחה:25.8 גבוה:0 נמוך:0 תמורה:-- לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: השלימה אתמול גיוס של 2.5 מיליון שקל בהנפקת מניות וכתבי . מדובר בסכום נמוך מהסכום אותו תכננה החברה לגייס (3.7 מיליון שקל). ההנפקה נסגרה במחיר המינימום - 30 אגורות למניה.

נקסט ג'ן מפתחת טיפול למחלת הפסוריאזיס. בחברה מתכננים להתחיל ברבעון הראשון של השנה ניסוי קליני. לאחרונה צירפה החברה לשורותיה את היזם רון בנצור אשר מכהן כמנכ"ל קריקס (סימול: KERX) שנסחרת לפי 1.5 מיליארד דולר.

למרות הסכום שגויס - צריך לזכור כי הרוב המכריע של ההזמנות הוא טכני. החברה לקחה הלוואות ממשקיעים בהיקף של כ-2 מיליון שקל. אותם משקיעים אשר הלוו לחברה כסף "נאלצו" להשתתף בהנפקה ולרכוש מניות. הכסף שהם יזרימו לחברה במסגרת ההנפקה - יחזור אליהם כפירעון ההלוואה.

בשורה התחתונה - החברה הצליחה לגייס כ-2.5 מיליון שקל, אך רק כ-0.5 מיליון שקל יזרום נטו לקופת החברה. שאר הסכום ייאפשר לסדר את המאזן של החברה ולפרוע הלוואות. כמו כן, הדבר יתרום להגדלת ההון העצמי של החברה.

נזכיר כי בחודש יולי קיבלה החברה התראת שימור על - לחברה היו יותר מארבעה רבעונים רצופים שבהם ההון העצמי היה נמוך מ-2 מיליון שקל. בסוף חודש ספטמבר לחברה היה גירעון של 1.6 מיליון שקל בהון העצמי - כך שגם ההנפקה הנוכחית לא תחזיר את ההון העצמי לרמה הגבוהה מ-2 מיליון שקל והחברה עלולה למצוא את עצמה ברשימת השימור.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות