"הסקטור ימשיך ב-2012 את המומנטום הנייטראלי של סוף 2011"

ג'וזף וולף מברקליס מותיר המלצה שלילית לסקטור הבנקים הישראלי ומפחית את מחיר היעד של דיסקונט. "לא מצפים חלוקה מחודשת של דיבידנד בזמן הקרוב באף אחד מהבנקים"
|
שליליים על הבנקים:
הבנקים נעלו את עונת הדוחות בשבוע שעבר כאשר הפועלים ולאומי דיווחו ביום ה' לאחר דיסקונט והבינלאומי כאשר מזרחי טפחות פתח את עונת דוחות הבנקים. היום מפרסם ברקליס סקירה הכוללת התייחסות לדוחות ממנה עולה כי סבור שסקטור הבנקאות הישראלי ימשיך את המומנטום הנייטראלי של סוף 2011 גם השנה.

ג'וזף וולף מותיר המלצה שלילית לסקטור הבנקאות הישראלי. "כלכלת ישראל ממשיכה לצמוח, אם כי בקצב איטי יותר, האבטלה בשפל, אבל אנחנו לא מצפים כי התשואה תהיה מאוד גבוהה לאור הצורך בהגדלת ההון".

הבנקים הציגו עד עתה על פני המדד המוביל בישראל אך וולף רואה בדוחות צמיחה מואטת בסקטור אשר תימשך לנוכח יישום יעד הלימות ההון של הבנקים והצמיחה המאטה בישראל. "אנחנו לא מצפים חלוקה של מחודשת בזמן הקרוב באף אחד מהבנקים", כותבים בברקליס.

בהתייחסות פרטנית יותר נכתב "מזרחי טפחות בולט לחיוב שוב ופירסם את התוצאות המוחלטות הטובות ביותר בקרב הבנקים הישראליים. פועלים מעפיל על לאומי והוא הבנק המומלץ מבין הבנקים הגדולים ולדיסקונט יש עוד הרבה עבודה". מחיר היעד של דיסקונט הורד מ-7 שקלים ל-6.5 שקלים.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות