דיסקונט: צופים עלייה של כ-9% ברווח של IFF ברבעון הרביעי

חברת הטעמים שרכשה את פרוטרום תפרסם את תוצאות הרבעון ביום רביעי. בדיסקונט ברוקראז' מותירים את ההמלצה על תשואת שוק עם מחיר יעד של 140 דולר
 | 
פרוטרום, צילום: יח"צ
דיסקונט ברוקראז' פרסם את הבוקר את התייחסותו לדו"חות IFF הקרובים (יום ד', 13.2) כשלדברי מיכל אלשיך, מנהלת יחידת המחקר, בדיסקונט ברוקראז' צופים עלייה של כ-9% ברווח הנקי מכ-118 מיליון דולר אשתקד לכ-129 מיליון, וזאת בשל עלייה במכירות, במקביל לשיפור קל ברווחיות כתוצאה מפעילות הטעמים של החברה.
{איי.אפ.אפ}
אלשיך: "להערכתנו הקונצנזוס מציג את הצפי לרבעון בנטרול הפחתה של כ-29 מיליון דולר (טרם מס) בגין נכסים בלתי מוחשיים שנוצרו ברכישה. הקונצנזוס נבנה כך כנראה עקב מאמץ מצד החברה לנתב משקיעים לנתון המנוטרל. אנו מעדיפים לנתח את החברה תוך הכללת ההפחתה (הגם שלא מדובר בתזרים), היות ולא מדובר בהוצאה חד פעמית. בהשוואה של "תפוח לתפוח" התחזית שלנו לרבעון תואמת לקונצנזוס".
"ברבעונים האחרונים פעילות הטעמים של IFF הפגינה חוזקה, בעוד תחום הבישום חווה תקופה מאתגרת יותר, בעיקר ברמת הרווחיות, כתוצאה מעלייה במחירי חומרי הגלם. לפי התבטאויות מצד הנהלת החברה במפגשים שערכה בישראל במהלך ינואר - צפוי גלגול של העלויות גם למחירי המכירה, אך מהלך זה עשוי לארוך מספר רבעונים לפחות. משמע – ברבעון 4 עדיין לא נראה מיצוי של מהלך זה".
 
המיקוד – בתחזית קדימה 
אלשיך: "עיקר המיקוד צפוי להיות בתחזית. התחזית האחרונה של ההנהלה לחברה המאוחדת לשנים 2019-2021 כוללת צפי לצמיחה שנתית של כ-5%-7% בהכנסות בנטרול השפעת מטבעות וכולל רכישות וצמיחה של כ-10% לפחות בנקי, עם סינרגיות מהמיזוג של כ-145 מיליון דולר.אנו ממשיכים להמליץ בתשואת שוק במחיר יעד של כ-140 דולר, ביחס ל-142 בשוק. להערכתנו שוויה של החברה בשוק מגלם כעת את שוויה ההוגן".
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה