ביטוח רכב לנהג צעיר: טיפים, הנחות, והשוואות

 | 
רכב, צילום: Pixabay
עלות ביטוח רכב לנהגים צעירים מתחת לגיל 25 היא גבוהה, והמחיר צפוי להמשיך לעלות. מדריך זה מסביר את השלבים החשובים ברכישת ביטוח רכב לנהגים צעירים, צעד אחר צעד, ומציע את ההשוואות בין חברות הביטוח השונות, באמצעות הצגת כל הנתונים, כך שתוכלו לחסוך ברכישת הביטוח.
חשוב להשוות את ההצעות כפי שהן מוצגות באתר, ולעולם לא לבחור ביטוח מסוים באופן אוטומטי ובוודאי שלא בהתבסס על דעות קדומות או העדר בדיקה מקיפה של כל הנתונים.

הוספת נהג לפוליסת הביטוח לפרק זמן קצוב

הוספת נהג לפוליסת הביטוח לזמן קצוב (כלומר, לפרק זמן מוגדר מראש), היא צעד שיכול להוזיל את הפוליסה. כך, למשל, אפשר להוסיף לפוליסה נהג לחודשי הקיץ או להגדיר הוספת נהג לסופי שבוע בלבד, כמו למשל במקרה של חיילים שיוצאים הביתה בסוף השבוע. אם מוסיפים לפוליסה בן משפחה מבוגר, המוגדר כמשתמש 'מדי פעם' ברכב, לפוליסת הביטוח של הנהג הצעיר, ניתן להפחית את העלויות.
מבחינת חברות הביטוח, נהג צעיר מהווה עבורן סיכון (כלומר, נקודת המוצא היא שהסיכויים שהנהג הצעיר יצטרך לממש את הפוליסה, גבוהים יותר בהשוואה לסיכונים בביטוח נהגים מבוגרים או ותיקים). לכן, תוספת נהג לפוליסה, לזמן קצוב ומוגדר, מפחיתה את רמת הסיכון מבחינת חברת הביטוח, ולכן הפוליסה תהיה זולה יותר.

נהגים צעירים נוטים להתלהב, אבל חשוב להבין כיצד לחסוך בעלויות

נהגים צעירים רוצים מכוניות עם גאדג'טים מגניבים ומתקדמים, או שהם מבקשים לנהוג על רכבים חדישים או משודרגים. אך חשוב להבין שככל שתבצעו שינויים רבים יותר במכונית שלכם, כך תחויבו יותר בביטוח הרכב.
לכן חשוב להקפיד תמיד להודיע לחברת הביטוח על כל שינוי שבוצע במכונית, כי אם השינויים יתגלו כשכבר יהיה מאוחר מידי, חברת הביטוח תעניק כיסוי בסכום נמוך יותר, כלומר, סכום הרכב לפני השדרוג.

לעולם אל תשקרו לחברת הביטוח

כאשר אתם רוכשים ביטוח רכב, חשוב לזכור את כלל הזהב: להגיד תמיד את האמת, את כל האמת, ורק את האמת. אם קראתם את הטיפים במאמר זה, וחשבתם לעצמכם שתכלו בקלות לשקר על נושא כלשהו הקשור לביטוח נהג צעיר, מבלי להיתפס, יכול להיות שאתם צודקים.
אבל אם אתם משקרים לחברת הביטוח, וחותמים על פוליסה שקרית, אתם מבצעים הונאה שעלולה להסתיים עם ביטול הביטוח שלכם, במקרה הטוב, או שתוגש נגדכם תביעה פלילית במקרה הפחות טוב.

נהגים שחיים עם ההורים, יכולים לרכוש ביטוח רכב על מספר מכוניות

אם הנהג הצעיר חי איתכם, ויש לכם יותר ממכונית אחת, תוכלו להשיג הנחה בביטוח הרכב, אם תבטחו את כל הרכבים בחברת ביטוח אחת. אתר וובי מציע את הטכנולוגיה הדרושה לאיתור החברות המציעות הנחות כאלו, ואתם מוזמנים להשוות בין ההצעות של כל החברות.
כשאתם משווים את המחירים, חפשו אפשרויות השוואת מחירים כלל מכונית בנפרד. במקרים רבים ניתן למצוא בקלות את חברת הביטוח המציעה את הפוליסות הזולות ביותר, אך תמיד מומלץ להתחיל את החיפוש באמצעות השוואה בין החברות, ולבדוק את כל העסקאות המוצעות.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה