מניית היום: טסה 70% לאחר שקיבלה אישור מה-FDA שעמדה ביעד ניסוי קליני

חברת הביומד מקיסריה מתמחה בטכנולוגיות זעיר פולשניות. גייסה 120 חולים כדי לעמוד ביעד ניסוי העיקרי
|
(5)
חברת מכשור רפואי

חברת אליום מדיקל -0.2% אליום מדיקל 49.4 -0.2% אליום מדיקל בסיס:49.5 פתיחה:49.5 גבוה:50.7 נמוך:49 תמורה:120,409 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: , חברת מכשור רפואי ישראלית, המתמחה בטכנולוגיות זעיר פולשניות, הודיעה כי ה-FDA אישר כי עמדה בהצלחה בכל יעדי הניסוי הקליני, זאת כבר בשלב המוקדם של גיוס מחצית מהחולים (120 חולים מתוך 240), על בסיס תוצאות הביניים.

על פי פרוטוקול הניסוי, בכדי לעמוד ביעד הניסוי העיקרי, אשר הינו פרופיל הבטיחות, כבר בשלב מוקדם זה נדרשה החברה לעמוד בקריטריונים של מובהקות סטטיסטית מחמירים משמעותית ביחס לקריטריונים הסטטיסטיים בניסוי הכולל את כמות החולים המלאה וביחס לקריטריונים הסטטיסטיים להם נדרשו מוצרי הגנה אחרים מאושרי FDA של חברות מובילות עולמיות.

לאור העמידה המוצלחת בכל יעדי הניסוי הקליני בשלב מוקדם זה, החליט דירקטוריון Gardia
להפסיק גיוס חולים נוספים בניסוי.

אסף אלפרוביץ, מנכ"ל קבוצת אליום: "אישור ה-FDA על כך שהחברה הבת 'גרדיה' עמדה בהצלחה בכל יעדי הניסוי הקליני כבר בשלב מוקדם זה של גיוס מחצית מכמות החולים המלאה מהווה אבן דרך משמעותית ביותר עבורנו בתהליך לקראת קבלת אישור FDA. גרדיה נמצאת בתהליך מתקדם לקבלת אישור ה-FDA לשווק מערכת ה-WIRION בארה"ב עבור אינדיקציה קלינית של הגנה מפני תסחיפים בפרוצדורות צנתור בעורקי התרדמה, שהינם שני העורקים המרכזיים המובילים דם למוח. נתוני הביניים אשר הציגה גרדיה טובים באופן משמעותי ביחס לתוצאות היסטוריות של מוצרים מקבילים מאושרי FDA של חברות מובילות עולמיות. ההצלחה בהשגת כל היעדים הקליניים של הניסוי, כולל יעד הניסוי העיקרי, על בסיס מחצית ממספר החולים שהוגדרו בפרוטוקול הניסוי תוך עמידה בקריטריונים סטטיסטים מחמירים ביותר הינה בולטת וחסרת תקדים. עמידה ביעדים הקליניים של הניסוי בשלב מוקדם זה תאפשר לנו לייעל את התהליך לקראת קבלת אישור ה-FDA ואף לקצר באופן משמעותי את לוחות הזמנים. החברה מתכננת להגיש ל-FDA תשובה מלאה למכתב התגובה ששלח ה-FDA לבקשת החברה לאישור שיווק מערכת ה-WIRION בארה"ב שכולל התייחסות לנושאים טכניים נוספים כבר בחודשיים הקרובים".

המוצר של גרדיה, בו בוצעו בהצלחה כבר מעל ל-250 פרוצדורות, במגוון אינדיקציות רפואיות, התקבל באהדה רבה בקרב הרופאים המצנתרים והוא כולל יתרונות תחרותיים על פני מוצרים מאושרי FDA של חברות מובילות עולמיות. 

שוק הצנתורים עבור המוצר של גרדיה נאמד בכ-550 מיליון דולר בשנה והוא צומח בקצב שנתי ממוצע  של כ-15% בחמש השנים האחרונות. 

מערכת ה-WIRION  הינה מערכת ייחודית מוגנת פטנט מסוג פילטר המגנה מפני קרישי דם ותסחיפים הנוצרים במהלך פרוצדורה צינתורית - לפתיחה של כלי דם חסומים באמצעות בלון או סטנט. למערכת מנגנון נעילה ייחודי המאפשר לרופא המצנתר להשתמש בכל תיל מוביל לבחירתו ולמקם עליו את הפילטר במקום המתאים ביותר. החופש למקם את הפילטר בכל מקום על כל תיל מוביל מפשטת ומייעלת את הפרוצדורה, הופכת אותה לבטוחה יותר ומהווה יתרון משמעותי ביחס לפתרונות אחרים בשוק. 
 
אליום מדיקל היא חברה ישראלית מקיסריה, המתמחה במכשור רפואי זעיר פולשני, והינה בעלת מגוון טכנולוגיות וקווי מוצרים בתחום זה. אסטרטגיית החברה היא ליצור ערך על ידי הרחבה של בסיס הפיתוחים הפנימיים וכן על ידי רכישת קווי מוצרים וטכנולוגיות נוספים .את החברה מובילים אנשי מקצוע בעלי ידע וניסיון רב בקידום מהיר של מוצרים משלב הפיתוח ועד לשלב המסחרי תוך הבטחת מימון ארוך טווח ויתרון לגודל.

תגובות לכתבה(5):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 5.
  האם החברה בדיונים למכירה
  גיאור 17/06/2015 09:39
  הגב לתגובה זו
  0 0
  היי האם משהוא שמע שמתעניינים בחברה לרכישה ?
  סגור
 • 4.
  הנפקה בקרוב
  חייל 22/03/2015 22:21
  הגב לתגובה זו
  2 0
  חכו להנפקה
  סגור
 • 3.
  כמו להרים כסף מהרצפה בתנאי והדיווחים נכונים
  disturbed 22/03/2015 17:50
  הגב לתגובה זו
  3 2
  החברה בפריצת דרך!
  סגור
 • 2.
  צריכה
  ינשוף 22/03/2015 14:47
  הגב לתגובה זו
  4 1
  לעלות עןד 200 אחוז כדי להחזיר את ההפסד בה
  סגור
 • 1.
  טוב שלא כולם שסניקים (ל"ת)
  reuben 22/03/2015 13:59
  הגב לתגובה זו
  0 2
  סגור
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות