ביו-ויו מדווחת על המשך יציבות בהכנסות החברה שהסתכמו ב-6.79 מיליון שקלים

בשורה התחתונה הרווח הנקי הסתכם בסך של 587 אלף שקלים. אלן שוויבל, מנכ"ל ביו-ויו ציין היום כי החברה ממשיכה לפעול בהתאם לאסטרטגיה וליעדים שהציבה לעצמה השנה
 | 
אלן שוויבל
חברת ביו ויו, העוסקת במחקר ופיתוח, ייצור, שיווק ומכירה של מערכות ממוחשבות לזיהוי תאים חריגים במגוון תחומים ובפיתוח בדיקות חדשות לגילוי סרטן, מדווחת על המשך יציבות בהכנסות החברה והמשך הצגת רווחיות בשורה התחתונה ברבעון הראשון של שנת 2012.

ההכנסות הסתכמו בסך של 6.79 מיליון שקלים לעומת סך של 6.91 מיליון שקלים בתקופה המקבילה אשתקד. עדיין הרוב המכריע של הכנסות החברה מקורו בהכנסות החברה מארה"ב שהיוו כ- 81% מסך המכירות לעומת סך של 85% ברבעון המקביל אשתקד.

הרווח הגולמי של החברה ברבעון הראשון הסתכם בסך של 4.52 מיליון שקלים, המהווה 67% מהמכירות, לעומת 4.46 מיליון שקלים ברבעון המקביל אשתקד, אשר היווה 62% מהמכירות. הרווח התפעולי שהציגה החברה ברבעון הראשון הסתכם בסך של 708 אלף שקלים, ירידה לעומת של כ-1.23 ברבעון המקביל. הירידה ברווח נובעת בעיקר מגידול בהוצאות המחקר הקשורות לניסויים הקליניים שמבצעת החברה לפיתוח הבדיקה לגילוי מוקדם של סרטן הריאה.

בשורה התחתונה שמרה על רווחיות של 587 אלף שקלים. תזרים המזומנים שנבע מפעילות שוטפת הסתכם בסך של 2.535 מיליון שקלים לעומת ששימש לפעילות שוטפת בסך של 130 אלפי שקלים בתקופה המקבילה אשתקד. ה-EBITDA של החברה ברבעון הראשון של 2012 היה מעל 800 אלפי שקלים, אשר היוו מעל 12% מההכנסות ברבעון זה.

אלן שוויבל, מנכ"ל ביו-ויו ציין היום כי החברה ממשיכה לפעול בהתאם לאסטרטגיה וליעדים שהציבה לעצמה השנה. "החברה ממשיכה לפעול על מנת להעמיק את החדירה שלנו בשווקי העולם ופועלים בספקטרום רחב יותר של לקוחות ממעבדות גדולות ומציעים להם סל של מוצרים העומד בדרישות הגבוהות ביותר של אוטומציה וסטנדרטיזציה. מוצרינו מעניקים ללקוחות פלטפורמה רחבה של פתרונות המעניקים להם ערך מוסף בשירותים שהם מציעים ללקוחות שלהם".

שוויבל אמר כי החברה ממשיכה להשקיע בניסויים הקליניים לפיתוח בדיקה לסרטן הריאה. "אנו רואים בהצלחת הבדיקה כפריצת דרך משמעותית אפשרית והיא צפויה להיות שימושית ויעילה לצורך אבחון מוקדם של סרטן הריאה אצל מעשנים ואוכלוסיות סיכון נוספות. הגידול בהוצאות המחקר והפיתוח של החברה הרבעון משקפות את השקעת החברה בפרויקט סרטן הריאה".

שוויבל הוסיף ואמר כי ביו ויו ממשיכה לפתח את התחומים הנוספים שאליהם נכנסו ברבעון האחרון של שנת 2011 ביניהם פתרונות של בדיקות גנטיות, שוק צומח בשווקים גלובאליים מחוץ לארה"ב ואשר את פירות המאמצים השיווקיים שלנו נראה במהלך שנה זו. כמו כן אנו מתקדמים בשיווק מוצרי חברת IRIS שאת מוצריה בתחום של בדיקות פשוטות ובדיקות גנטיות שנעשות במהלך ההיריון, התחלנו כבר לשווק מחוץ לארה"ב.

"כמו כן אנו רואים את המשך הפוטנציאל העסקי של ביו ויו ומנוע צמיחה נוסף במכירת המערכות שלנו המשמשות לפיתוח אפליקציית CTC המאפשרת גילוי מוקדם של סרטן בתאי דם, תחום שהינו הדבר הבא ופורץ דרך בהתאמת הטיפולים האישיים לחולה ובסיוע לפיתוח תרופות חדשות בתחום הסרטן".
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה