כלל ביוטכנולוגיה: בוטל ההסכם למכירת קיורטק

אין באפשרות הרוכשת - InSight להעביר את התמורה בשל לוחות הזמנים. ההסכם בוטל
|
כלל ביוטכנולוגיה: בוטל ההסכם למכירת קיורטק

חברת כלל ביוטכנו -1.71% כלל ביוטכנו 126.2 -1.71% כלל ביוטכנו בסיס:128.4 פתיחה:129.7 גבוה:129.7 נמוך:124.8 תמורה:269,990 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא:  דיווחה היום (ד') על ביטול ההסכם למכירת קיורטק המוחזקת (53%) על ידי החברה. החברה מעדכנת כי אין באפשרות הרוכשת - InSight להעביר את התמורה בשל לוחות הזמנים. ההסכם בוטל.

על רקע זה, ובהתחשב גם בעובדה שלא נמסרו לוחות זמנים אחרים מחייבים או ערבויות מספקות, קיורטק ובעלי מניותיה הודיעו ל-InSight על סיום ההסכם.

בהתאם לדיווח, קיורטק ובעלי מניותיה בוחנים אלטרנטיבות להסכם המכירה ואת האפשרויות המשפטיות העומדות בפניהם. כמו כן, בהתחשב באמצעים העומדים לרשות קיורטק, דירקטוריון החברה החליט על קיצוץ היקף הפעילות של קיורטק.

כלל ביוטכנולוגיה בוחנת כעת את ההשלכות החשבונאיות של סיום ההסכם על דוחותיה הכספיים.

בסוף חודש מרץ דיווחה החברה כי התקשרה ביחד עם בעלי המניות האחרים בקיורטק, בהסכם למכירת מניות קיורטק לחברת InSight תמורת סכום מיידי של כ-50 מיליון דולר, ותשלומים עתידיים בסכום מצטבר של עד 550 מיליון דולר כתלות בהתקיימותן של אבני דרך הקשורות בהכנסות ממכירות של pidilizumab או מהקניין הרוחני של קיורטק.

בנוסף, סוכם על תשלומים מבוססי מכירות, בשיעור חד ספרתי מהכנסות ממכירות pidilizumab או מהקניין הרוחני של קיורטק וכן 20% מכל תמורה שתתקבל, ממכירת Priorty Review Vouchers בקשר עם הקניין הרוחני של קיורטק.

על פי ההסכם, חלקה של כלל ביוטכנולוגיה בתשלום המיידי לבעלי המניות במועד השלמת העסקה היה כ-5 מיליון דולר. כמו כן, היתה צפויה החברה לקבל מעל למחצית מהתשלומים העתידיים שתשלם InSight לבעלי מניותיה של קיורטק.

תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות