מוטי בן משה נמצא במגעים לרכישת גינדי השקעות

איש העסקים צפוי לרכוש את החברה באמצעות אלון רבוע כחול נוכח קשיים תזרימיים בשל ביצועיו החלשים של קניון TLV
|
tlv_870x490B, צילום: גינדי השקעות
מסתמן, כי משפחת גינדי תאלץ לוותר על השליטה בחברת גינדי השקעות נוכח תוצאות חלשות מהצפוי של קניון TLV. איש העסקים מוטי בן משה מקיים בימים אלה מגעים מתקדמים לרכישת החברה באמצעות אלון רבוע כחול. 
​גינדי השקעות נקלעה לקשיים תזרימיים בשל ביצועים חלשים של הנכס המרכזי שלה - קניון TLV Fashion אשר דרכי הגישה אליו חסומות (חלקית) בשל עבודות הרכבת הקלה. כמו כן, החברה נאלצה לספוג בשל כך ירידה ברווחיות בפרויקט המגורים שמעל הקניון.
מניות החברה באמצעותה מחזיקה גינדי בזכויות שלה בקניון, שועבדו לטובת מחזיקי אג"ח ד להבטחת פירעון האג"ח. נוכח תוצאותיו החלשות של הקניון וכפי שדיווחנו בעבר, בנוסף להתחייבותם של בעלי השליטה בחברת גינדי השקעות להזרים 50 מיליון שקל לחברה במידת הצורך, בעלי המניות של גינדי השקעות נאלצו להזרים עשרות מיליוני שקלים לחברה לצורך פירעון האג"ח.
מגינדי קפיטל נמסר: "מתנהלים מגעים למכירת גינדי קפיטל, חברת האם של גינדי השקעות. המגעים מתנהלים מול מספר גורמים ונכון לרגע זה לא הבשיל המו״מ עם אף גורם. ברצוננו להדגיש כי בשום מצב לא מדובר בחברת מגדלי TLV (בנייני המגורים הנבנים בימים אלה), זוהי חברה פרטית שלא קשורה לעניין הקניון".
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות