שוק המניות רדום? זו החברה שגייסה במהירות 200 מיליון שקל במניות עם ביקושי יתר גדולים

החברה סיימה את שלב המכרז המוסדי בהנפקה כאשר את הגיוס הובילו פועלים 'איביאי' חיתום וברק קפיטל
 | 
בורסה אחוזת בית, צילום: Bizportal
חברת הנדל"ן בראק אן.וי, שבשליטת שמעון וינטרוב, דיווחה היום כי השלימה בהצלחה את השלב המוסדי בגיוס הון באמצעות הנפקת מניות, זאת תוך 24 שעות מרגע הוצאת דיווח החברה. בשלב המוסדי גייסה החברה סכום של כ-200 מיליון שקל במחיר של 334.6 שקל למניה, גבוה ממחיר המינימום שעמד על 330 שקל למניה.
במסגרת המכרז, הוצעו למשקיעים מסווגים יחידות, כאשר הרכב כל יחידה ומחירה המזערי הינם: 10 מניות רגילות (בסכום של 330 שקל למניה) ו-5 כתבי אופציה ללא תמורה בסך כולל של 3300 שקל. 
בדיווח החברה נמסר כי "במסגרת המכרז קיבלה החברה התחייבויות מוקדמות של משקיעים מסווגים לרכישה של כ-98.5 אלף יחידות (בתמורה כוללת של כ-333 מיליון שקל), כמות הגדולה פי כ-2.7 מהכמות שהוצעה למשקיעים המסווגים במכרז. מתוכן בחרה החברה להיענות להצעות להתחייבות מוקדמת על ידי משקיעים מסווגים לרכישת כ-60 אלף יחידות במחיר ליחידה של 3,346 שקל. המחיר ליחידה האמור יהווה את מחיר היחידה המזערי במסגרת הנפקה לציבור".
 
חברת הנדל"ן 'בראק אן וי' שפועלת בעיקר בשוק הגרמני, נסחרת בבורסה בתל אביב בשווי שוק הנאמד בכ-2.1 מיליארד שקל ונכללת במדד ת"א נדל"ן 15. 
אתמול ירדה המניה בשיעור של 2.8% במחזור עצום. כעת מטפסת המניה בשיעור קל של 0.7%. בסיכום השנה החולפת רשמה החברה תשואה חיובית של 44%.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות