בריינסוווי מתרחבת: הכרה מחברת ביטוח גדולה בארה"ב למכשיר ה-TMS

המכשיר של בריינסוויי מטפל בחולים הסובלים מדיכאון מז'ורי; OPTUM קשורה לספק שירותי הבריאות הגדול בארה"ב
|
(2)
בריינסוויי, צילום: Bizportal
חברת בריינסוויי +0.93% בריינסוויי 1,517 +0.93% בריינסוויי בסיס:1,503 פתיחה:1,510 גבוה:1,522 נמוך:1,507 תמורה:185,900 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: זוכה להכרה נוספת בארה"ב - OPTUM, חברה מקבוצת United Health Group, שעל פי פרסומים שונים הינה ספק שירותי הבריאות הגדול בארה"ב הנותן שירותים למעל 70 מיליוני איש בארה"ב, פרסמה קווים מנחים לכיסוי ביטוחי שכולל טיפול במערכת ה-TMS של בריינסוויי.

המכשיר של בריינסוויי מטפל בחולים הסובלים מדיכאון מז'ורי, הכוללים קריטריונים לשימוש במערכת החברה לטיפול בדיכאון מז'ורי.

טיפול TMS נחשב על ידי OPTUM כטיפול חדשני (Emerging Service) וככזה הינו מכוסה רק בחלק מפוליסות הביטוח של המבוטחים על ידי United Health Group. סיווג זה עשוי להשתנות בעתיד אם וככל שיתווסף מידע קליני נוסף על יעילות השימוש במערכת החברה ופרסום מידע זה במאמרים בעיתונים מדעיים וקליניים חשובים.

להערכת בריינסוווי פרסום הקווים המנחים הינו אירוע בעל חשיבות רבה לקידום פעולות השיווק של מערכות החברה, בעיקר בארה"ב, אולם נכון למועד דוח זה אין ביכולתה של החברה להעריך את משמעות פרסום הקווים המנחים על שיווק מערכות החברה בפועל.

בשורה חשובה ואבן דרך מרכזית שהושגה עם התקדמות השיווק בארה"ב

עוזי סופר, מנכ"ל בריינסווי אמר: "זו בהחלט בשורה חשובה ואבן דרך מרכזית שהושגה בד בבד עם התקדמות השיווק בארה"ב. החשיבות המרכזית של ההודעה היא בעצם העובדה שיש הפרדה בכיסוי הביטוחי תחת אותו קוד ביטוחי בין בריינסוויי לבין נוירונטיקס כאשר אצלנו הכיסוי רחב יותר ועם קריטוריונים מקלים יותר בצורה משמעותית".

רונן סגל, סמנכ"ל טכנולוגיות אמר: "הכנסת טיפולי הDeep TMS לפוליסות הביטוח המנוהלות ע"י מבטחת, שהינה מהגדולות בחברות הבריאות בעולם, מהווה נדבך משמעותי נוסף בדרך להחדרת מוצרי החברה לשוק המרכזים הרפואיים בארה״ב. כמו כן, ישנה חשיבות מרכזית להכרה בעליונותה של טכנולוגית בריינסווי על פני מתחרתה, על ידי גוף חשוב כמו United Health".

בריינסוויי עוסקת בפיתוח מכשיר רפואי לטיפול לא פולשני בהפרעות נפוצות בתפקוד המח.
תגובות לכתבה(2):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 2.
  רק על דיכאון היא שווה מליארד דולר ומה עם כל שאר המחלות? (ל"ת)
  מהר לפני שיגמר 28/03/2014 23:35
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 1.
  השוק לא מבין מה זה בריינסוויי רק בנאסדק תגיע לתמחור מלא (ל"ת)
  מחזיק מ 2007 27/03/2014 19:02
  הגב לתגובה זו
  2 0
  סגור
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות