ברוכים הבאים לאתר החדש של
רצינו להראות לכם מה חדש
להמשך הדרכה מעבר לאתר
תוכלו להירשם לאתר, לנהלאזור אישי
ולהגדיר ניירות למעקב
להמשך הדרכה מעבר לאתר
ריכזנו את כל המדורים בתחום
שוק ההוןבמקום אחד
להמשך הדרכה מעבר לאתר
ריכזנו עבורכם את כל הנתונים
להמשך הדרכה מעבר לאתר
כל הנתונים והכתבות
במדורהמטבעות הדיגיטליים
להמשך הדרכה מעבר לאתר
בואו לצפות
בתוכניות החדשות שלנו
להמשך הדרכה מעבר לאתר
נתוני אג“ח
להמשך הדרכה מעבר לאתר
גרפים אינטראקטיביים
להמשך הדרכה מעבר לאתר
תצוגת נתוני מט“ח חדשה
להמשך הדרכה מעבר לאתר
מניות ארביטראז‘
להמשך הדרכה מעבר לאתר
ריכזנו עבורכם את הקרנות
להמשך הדרכה מעבר לאתר
גלישה נעימה
מערכת
להמשך הדרכה מעבר לאתר

גילת זכתה בפרויקט של איירבוס - המניה עולה 2.5%

סוויטה במטוס, צילום: Getty images Israel
חברת גילת רשתות לוויין הדואלית (סימול: GILT) דיווחה היום על זכייתה בפרויקט פיתוח משותף עם איירבוס (Airbus) לפיתוח אנטנה במטוסיה. בגילת מסבירים כי הפתרון יוסיף ליכולות אספקת אינטרנט מהיר למטוסים מבלי להשפיע על ביצועי המטוס ותמרוניו תוך הימנעות מגרר אווירודינמי והפחתת צריכת הדלק.
מניית גילת +1.62% גילת 2,640 +1.62% גילת בסיס:2,598 פתיחה:2,598 גבוה:2,661 נמוך:2,598 תמורה:2,199,789 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: עולה ב-2.5% בבורסה בת"א במחזור מסחר של 2.5 מיליון שקל, לעומת מחזור יומי ממוצע של 1.5 מיליון שקל בחודש האחרון.
כחלק מתוכנית "שמים בהירים" (Clean Sky) גילת תפתח אנטנת ESA IFC בגוף המטוס. תכנית Clean Sky של האיחוד האירופי היא תכנית מחקר לפיתוח טכנולוגיה להפחתת פליטת פחמן דו חמצני, גז ורעש הנוצרים על ידי מטוסים. התכנית ממומנת על ידי Horizon 2020 של האיחוד האירופה.
גילת נבחרה לפתח טרמינל לווייני משולב בתחום תדרי Ka המבוסס על יכולותיה בתחום אנטנות Phased Array (PAA). האנטנה תוטמע במבנה הכנף של המטוס ותכלול את רכיבי ההגברה והקורנים. הפיתוח יכלול תכנון, בניית אבטיפוס, ייצור, ובדיקות על הקרקע ובמהלך טיסה של הטרמינל המוטס בשיתוף עם איירבוס.
גילת תפתח את האנטנה המוטמעת בתיאום עם איירבוס ותדגים קישוריות לוויינית מוטסת מלאה שאינה משפיעה על ביצועי המטוס. טרמינל ה-ESA המוטס של גילת יותקן במדגים הטכנולוגיות של איירבוס עבור בדיקות תיקוף במהלך טיסה שיבוצעו בסביליה, ספרד, תוך שימוש בלווין Ka המכסה את אירופה.
טכנולוגיית PAA של האנטנה מאפשרת אינטגרציה גבוהה והטמעה מלאה של האנטנה בתוך שלדת המטוס, וליתר דיוק, כחלק מחרטום המטוס, בקטע אשר מחבר בין כנף המטוס לבין גוף המטוס. לוחות המטוס המקוריים יוחלפו בתבניות מורכבות חדשות עם אנטנת PAA מוטמעת, ובכך ימנעו כל בליטה מגוף המטוס. האנטנה המוטסת תוצג במהלך טיסה במטוס הדגמת הטכנולוגיות של איירבוס.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה