אלביט מערכות חתמה על הסכם שכירות בהיקף של 50 מיליון שקל

הסכם השכירות נחתם מול נתנאל גרופ ונקבע לפרק זמן של 10 שנים; יניב לנתנאל דמי שכירות של 5 מיליון שקל לשנה
 | 
אלביט מערכות, צילום: אלביט מערכות
חברת נתנאל גרופ דיווחה על חתימת הסכם שכירות ארוך טווח עם אלביט מערכות אשר במסגרתו תשכור אלביט שש קומות בשטח כולל של כ-5,000 מ"ר במבנה משרדים חדש אותו הקימה נתנאל גרופ בפארק תמר ברחובות. הסכם השכירות עם אלביט נקבע לפרק זמן של עד 10 שנים, והוא צפוי להניב לנתנאל דמי שכירות בגובה של 5 מיליון שקל לשנה, וכ-50 מיליון שקל לכל תקופת ההסכם.
לאלביט מערכות ניתנה אופציה למימוש בחודשיים הקרובים, לפיה תוכל לשכור קומה נוספת במתחם, בשטח של כאלף מ"ר. אם וכאשר תמומש האופציה האמורה, דמי השכירות השנתיים הצפויים בגין ההסכם עם אלביט, יניבו לחברה הכנסות בסך של כ-6 מיליון שקל לשנה. נתנאל תבצע בתקופה הקרובה התאמות פנים לנכס בהתאם לאפיון שהתקבל מאלביט, והיא צפויה למסור את המשרדים לאיכלוס במהלך הרבעון השני של 2018.
 
מבנה המשרדים אותו הקימה נתנאל גרופ בפארק תמר ברחובות קיבל לאחרונה טופס 4. המבנה כולל 8 קומות משרדים עם שטחי השכרה בהיקף של כ-6,500 מטר, וכאמור במסגרת ההסכם שנחתם עם אלביט היא תשכור 6 קומות במבנה. 
נתנאל גרופ, שבניהול דני ואריה נתנאל, פעילה בתחום הייזום והקמה של פרוייקטים למגורים בישראל ובנדל"ן להשקעה, כאשר נכון לאוג' 2017 לנתנאל גרופ זכויות בשש קרקעות בישראל (בחולון, רחובות ובתל אביב) המסווגות כנדל"ן להשקעה.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה