ביוקנסל מגייסת 25 מיליון דולר בהשקעה פרטית

ההשקעה משקפת לביוקנסל שווי של כ-51 מיליון דולר לפני הכסף; החברה מתכננת הנפקה בארה"ב
|
בקבוק תרופות, צילום: Istock

חברת {ביוקנסל}, העוסקת במחקר ופיתוח של תרופות למחלת הסרטן, מודיעה על חתימה על מזכר הבנות להשקעה פרטית של כ-25 מיליון דולר בחברה, לפי מחיר המשקף לביוקנסל שווי של כ-51 מיליון דולר לפני הכסף (על בסיס דילול מלא). בנוסף, במהלך שנת 2018, החברה מתכננת לבצע הנפקה ראשונית לציבור בבורסה בארה"ב.

גיוסי ההון נועדו למימון צרכיה התפעוליים של החברה בעתיד הקרוב, ובעיקר את תחילת הניסויים הקליניים הפיבוטליים של מוצר הדגל של החברה, ה-BC-819, כטיפול בסרטן שלפוחית השתן שאינו פולשני בשריר (NMIBC). במקביל, ביוקנסל מקיימת מגעים עם מספר גורמים לקידום שת"פים אסטרטגיים עבור מוצר ה-BC-819 ונעזרת לשם כך בחברת ייעוץ אמריקאית.

ביזפורטל מגייסת כתבי שוק הון. אולי זה אתם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

העלאה
* כל השדות חובה

תודה שהשארת פרטים, נשתדל לחזור אלייך בהקדם

לפי מזכר ההבנות, ההשקעה תבוצע לפי מחיר למניה של 1.60 שקל, הגבוה בכ-14% ממחיר השוק. על פי דיווח החברה, המשקיע המוביל צפוי להשקיע לפחות 7 מיליון דולר ממקורותיו העצמיים, ויהיה רשאי לצרף משקיעים נוספים, בהיקף של 8 מיליון דולר. משקיעים קיימים ישקיעו לפחות 5 מיליון דולר, ומשקיעים חדשים נוספים צפויים להשקיע עוד 5 מיליון דולר.

מזכר ההבנות קובע כי המשקיעים יקבלו כמות כתבי אופציה לרכישת מניות נוספות של החברה, השווה ל-80% מכמות המניות המוקצות, וזאת במחיר מימוש השווה ל-120% ממחיר המניות המוקצות, וכן יוענקו למשקיעים הגנות מחיר וזכויות נוספות.

השלמת ההשקעה הפרטית כפופה בין היתר לחתימה על הסכם סופי בין הצדדים, אישור אסיפה כללית של בעלי המניות ואישור הבורסה לני"ע בתל אביב. המניות המוקצות יהוו כ-36% מהון מניות החברה, לאחר ההנפקה הפרטית.

ביוקנסל פרסמה לאחרונה תוצאות קליניות מעודכנות מניסוי שלב 2 של ה-819 עם BCG בסרטן שלפוחית השתן ונערכת לביצוע שני ניסויים פיבוטליים, האחד בשילוב מוצר ה-BC-819 עם הטיפול הקיים (BCG) והשני במתן מוצר ה-BC-819 לבדו. 
 

תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות