מחיר למשתכן: איפה ההנחה הגבוהה ביותר ביחס למחירי השוק?

במבשרת ציון תינתן הנחה של כ-46% ביחס למחירי השוק. לאיזו הגרלה כדאי להירשם, ובאיזו סיכוי הזכייה הגבוה ביותר? צפו ברשימה המלאה
|
נדל"ן, צילום: דוד פרימן
משרד האוצר, בראשותו של משה כחלון הודיע היום (ד') כי בחצות תיפתח ההרשמה להגרלה הגדולה הרביעית של "מחיר למשתכן". Bizportal עשה עבורכם סדר בנתונים וסיפק אינדיקציה לשאלה - היכן ההנחות הגבוהות ביותר ביחס למחיר השוק?
בהתאם לנתונים שפרסם משרד האוצר, את ההנחה הגבוהה ביותר ביחס למחירי השוק יקבלו הזוכים בהגרלת הדירות במבשרת ציון, אשר צפויים לשלם כ-10.9 אלף שקל למ"ר, מחיר המשקף הנחה בשיעור של כ-46% ביחס למחיר הממוצע למ"ר באזור.
הסיכוי הגבוה ביותר לזכייה בהגרלה (בטרם פתיחת ההרשמה) הינו בקרית גת ונתיבות, בהן מספר הדירות הגבוה ביותר, עם שיעור הנחה ביחס למחיר השוק של כ-36% ושל כ-33% בהתאמה. חשוב לציין, כי לאחר פתיחת ההרשמה להגרלות, נתון זה יכול להשתנות בהתאם למספר הנרשמים לכל הגרלה.
 
*נתוני מחירי השוק נלקחו מאתר מדלן ומהווים אינדיקציה בלבד.
מחיר הדירות בהגרלה בחיפה יעמוד על כ-15.3 אלף שקל למ"ר, גבוה בכ- 8% מהמחיר הממוצע למ"ר בחיפה בשוק החופשי. עם זאת, חשוב לציין כי טווח המחירים למ"ר בעיר מתפלג על פני טווח רחב, בהתאם לשכונת המגורים והאזור בו ממוקמת הדירה ונכון לכרגע לא ידוע היכן בדיוק ישווקו הדירות במסגרת הגרלות מחיר למשתכן.  
ההגרלה תכלול כ-6.8 אלף דירות ברחבי הארץ, כאשר לראשונה יוגרלו יח"ד ברחובות, נתיבות, שוהם, גני תקווה,  פרדס חנה ביתר עלית ואלעד, בנוסף לדירות בירושלים, מבשרת ציון, נהריה, בית שמש ועוד. כל ההגרלות מיועדות לסדרות א' ו- ב', כאשר תינתן עדיפות לסדרה א'. תוצאות ההגרלה יימסרו לזוכים לקראת סוף חודש מרץ.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות