מהבוקר - התשובה של עידן עופר לשיטת השקשוקה: "העובדות דווקא כן חשובות"

החל מהבוקר (א') ניתן לראות 2 קליפים מסרט התגובה המלא אשר לטענת עופר והחברה לישראל, הסרט חושף, כביכול, לראשונה "עובדות ומסמכים שלא היו ידועים לציבור ומנפצים את טענותיו של רוזנטל בסרטו"
|

המאבק בין עידן עופר והחברה לישראל למיקי רוזנטל עושה רושם כי הוא לא הולך להסתיים אלא רק ממשיך להתעצם. כל אחד מהצדדים עוסק לאחרונה בסרטון תגובה ונדמה כי הדרך לסוף עוד ארוכה.

השבוע מפרסם עידן עופר באתר תחת הכותרת 'העובדות דווקא כן חשובות!' סרטוני תגובה לסרטו של רוזנטל, שיטת השקשוקה. כזכור, לפני כשנה הוקרן הסרט בסינמטק בתל-אביב לעיני עשרות עיתונאים, בו טוען רוזנטל כי האחים עופר פשוט הובילו לגרימת זיהום סביבתי חמור וכן גם רכשו נכסים בזול מהמדינה.

החל מהבוקר (א') ניתן לראות 2 קליפים מסרט התגובה המלא אשר לטענת עופר והחברה לישראל, הסרט חושף, כביכול, לראשונה "עובדות ומסמכים שלא היו ידועים לציבור ומנפצים את טענותיו של רוזנטל בסרטו". בשלב הראשון הועלו באתר www.omov.org ו- שקשוקה.קום, שני קליפים מסרט התגובה 'העובדות כן חשובות!', בהמשך השבוע ניתן יהיה לצפות בסרט במלואו.

עוד מציינים רוזנטל והחברה לישראל, כי שם הסרט 'העובדות דווקא כן חשובות' נבחר בתגובה לראיון של רוזנטל לערוץ 99 ובו הוא אומר: "מה שחשוב בתקשורת זה בכלל לא העובדות. העובדות לא חשובות. מה שחשוב בתקשורת, זה מי מפרש את העובדות"

סרטון נוסף מוכיח את השימוש הציני בעובד חברת תרכובות ברום המתראיין בסרטו של רוזנטל, אך מתברר כי סיים את עבודתו בחברה כשנתיים לפני שהאחים עופר רכשו אותה. עובד זה אף מתבטא בחריפות נגד מעשיו של רוזנטל.

בסרטונים מובא קטע ובו כביכול מביע רוזנטל את תפיסת עולמו ביחס ל (אי) חשיבות העובדות בעבודה העיתונאית .

בתגובה לטענות האחים עופר והחברה לישראל אמר רוזנטל כי "הניסיון לפגוע בשמי הטוב ובאמינותי לא יועיל. העובדה שמפעלי האחים עופר מזהמים היא לא קביעה שלי, אלא של גורמים מוסמכים במדינת ישראל".

נזכיר כי סרטו של רוזנטל 'שיטת השקשוקה' ישודר בערוץ הראשון, ביום ג'. לקראת שידור זה הכינו האחים עופר סרט הנפשה בן חצי שעה, בו טוענים אנשי העסקים כי התחקיר מטעה את הצופים במטרה להכפישם ולפגוע בשמם הטוב.תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות