עסקת נדל"ן נוספת לכלל ביטוח: רוכשת מקרקעין בתל אביב עם אלייד

מדובר במגרש שבשטחו פעל בעבר בית הדפוס של מוזס. בקרקע מתוכננת הקמת שני מגדלי תעסוקה ומגורים; היקף ההשקעה של כלל בפרויקט כ-150 מיליון שקל

|
(1)
יוסי דורי, משנה למנכ"ל ומנהל חטיבת ההשקעות בכלל ביטוח ופיננסים, צילום: יח"צ

כלל ביטוח ופיננסים מתרחבת בתחום הנדל"ן: החברה מצטרפת לחברת אלייד נדל"ן לרכישת מקרקעין בתל אביב בהשקעה של כ-150 מיליון שקל.

כלל עסקי ביטוח +1.06% כלל עסקי בי 4,750 +1.06% כלל עסקי ביטוח בסיס:4,700 פתיחה:4,718 גבוה:4,828 נמוך:4,702 תמורה:8,207,736 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא:

על המגרש המדובר, ששטחו כ-4.5 דונם, פעל במשך שנים בית הדפוס "גרפוליט" של עודד מוזס - נצר למשפחת מוזס, בעלת השליטה בקבוצת ידיעות אחרונות. במסגרת תכנית בניין עיר חדשה שמקדמת עיריית תל אביב, המתחם ייקרא מתחם "בני ברק" כחלק ממתחם "הגר"א-הרכבת", הנמצא בקרבת דרך מנחם בגין, ובמפגש הרחובות בני ברק, הרכבת, הגר"א וסלומון. במתחם כולו מתוכננים חמישה מבנים בשימוש של מגורים, מסחר, תעסוקה ושימושים ציבוריים.

במתחם מתכננת אלייד להקים שני מגדלים – האחד למגורים והשני לתעסוקה, בגובה של עד 34 קומות. בהקשר זה יצוין כי כלל תקים עם אלייד את מגדל התעסוקה בלבד, בו יחזיקו אלייד וכלל בשותפות בזכויות שוות. מגדל התעסוקה כולל זכויות בניה לכ-28 אלף מ"ר למשרדים ותעסוקה וכ-900 מ"ר למסחר. הפרויקט ינוהל ויוקם על ידי אלייד כאשר הזכויות למגדל המגורים נותרות במלואן בבעלותה.

העסקה הנוכחית מצטרפת לעסקאות נדל"ן נוספות שביצעה קבוצת כלל בתקופה האחרונה, ביניהן רכישת מבנה תעשייתי מידי קרן פורטיסימו והשקעה בפרויקט מגורים, משרדים ומסחר במתחם כורזין בגבעתיים, יחד עם צמח המרמן ואורוקום אסטרטגיות.   

יוסי דורי, משנה למנכ"ל ומנהל חטיבת ההשקעות בכלל ביטוח ופיננסים מסר: "אנו שמחים ומברכים על השותפות עם אלייד נדל"ן בעסקה משמעותית זו. מדובר בעסקת נדל"ן נוספת באזור שוקק פעילות ומסחר, בטבורה של העיר תל אביב שישמש כאזור עסקים ומגורים גם יחד. אסטרטגיית ההשקעה של הקבוצה מתמקדת, בין היתר, בצבירה ורכישה של נכסים תזרימיים ואיכותיים, ואנו צופים כי הצטרפותנו לעסקת רכישת נדל"ן זה, בעל פוטנציאל תשואה גבוה, יניב תשואה מותאמת סיכון בתיקי העמיתים והנוסטרו".

תגובות לכתבה(1):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  יניב תשואה?
  מה זה פה 13/01/2020 12:40
  הגב לתגובה זו
  0 0
  למשקיעים? ראית מה קורה עם המניה שלכם? הלווווו
  סגור
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות