אלוני חץ: עלייה של 21% ב-FFO ברבעון ל-107 מיליון שקל

הכנסות החברה מדמי שכירות וניהול עלו ל-167 מיליון שקל ברבעון השלישי
|
נתן חץ, צילום: יח"צ

אלוני חץ דיווחה על תוצאותיה הכספיים לרבעון השלישי והציגה עלייה של 21% ב-FFO המיוחס לבעלי המניות ברבעון ורווח נקי של כ-163 מיליון שקל.  בתוך כך, מניית החברה עולה 0.6% בפתיחת המסחר ורושמת תשואה של 25% מתחילת השנה.

ה-FFO המיוחס לבעלי המניות הסתכם בכ-107 מיליון שקל, לעומת כ-88 מיליון שקל ברבעון המקביל. הכנסות החברה מדמי שכירות וניהול עלו ל-167 מיליון שקל ברבעון השלישי, לעומת כ-151 מיליון שקל ברבעון המקביל.

ביזפורטל מגייסת כתבי שוק הון. אולי זה אתם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

העלאה
* כל השדות חובה

תודה שהשארת פרטים, נשתדל לחזור אלייך בהקדם

מנכ"ל אלוני חץ, נתן חץ: "נמשכת מגמת הצמיחה בחברות הבנות והיא משתקפות בתוצאות אלוני חץ. במהלך הרבעון האחרון אמות אנרג'יקס ו-Carr שמו דגש על שיפור מבנה ההון והחוב שלהן ועל גמישותן הפיננסית כל אחת בהתאם למדיניות ואופי הפעילות שלה. לאחר תקופה ממושכת של מעקב , לימוד וניתוח של מספר שווקי נדל"ן מערביים , החלטנו לבחון אפשרויות שונות להקמת פלטפורמה מתאימה להשקעה מהותית בשוק הנדל"ן המניב באנגליה תוך התמקדות על איזור לונדון."

רז דומב ואלון גלזר לידר שוקי הון: "אלוני חץ ממשיכה להציג תוצאות טובות וצמיחה בפרמטרים תפעוליים. החברה הודיעה על קיום משא ומתן להקמת חברה להשקעות בנדל"ן מניב בלונדון, כאשר החברה מתכננת להשקיע עד כ-300 מיליון ליש"ט בחברה הנ"ל בשנים הקרובות בהתאם לצרכים. אנו רואים בהחלטה צעד חשוב ונכון שיסייע לחברה להמשיך לצמוח בעתיד. אלוני חץ היא חברת נדל"ן יציבה ויעילה הנמצאת בתהליך צמיחה. החברה פועלת בהצלחה במספר שווקים ועל ידי כך מפחיתה את רמת הסיכון בה. לאורך השנים החברה מוכיחה את יכולתה באיתור הזדמנויות עסקיות ואף צפויה להניע פעילות משמעותית חדשה בלונדון. שיעור המינוף של החברה והחברות הבנות נמוך ומאפשר גמישות בעתיד. האפסייד כיום במודל ה- NAV הסחיר עומד על 13% כך שאנו ממשיכים בהמלצת תשואת יתר ומעדכנים מעלה את מחיר היעד ל-42 שקל למניה".

מניית אלוני חץ מתחילת השנה


 

תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות