רפק שיעבדה חלק ממניות RRsat והגדילה את הנפקת האג"ח ל-72 מ' ש'

השלב הציבורי יתקיים היום. לאחרונה דיווחה החברה, כי זכתה יחד עם שותפיה "ויה אירופה" , באטם, נכסי זיסאפל וחברת טמרס במכרז של חברת החשמל להקמת רשת סיבים אופטיים
 | 
שטרות שקלים
חברת רפק +1.41% רפק 1,369 +1.41% רפק בסיס:1,350 פתיחה:1,350 גבוה:1,369 נמוך:1,350 תמורה:164,640 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: שזכתה לאחרונה יחד עם קבוצת ויה אירופה במכרז להקמת של חברת החשמל להקמת רשת סיבים אופטיים, העמידה חלק מהחזקתה בחברת RRsat במסגרת של שזכתה לביקושים יפים של 58 מיליון שקל בשלב המוסדי. בעקבות הביקושים הגבוהים החליטה החברה להגדיל את גיוס החוב מ-60 מיליון שקל ל-72 מיליון שקל. השלב הציבורי בהנפקת אג"ח של החברה יתקיים היום.

רפק ביצעה את הגיוס בשלב המוסדי באמצעות הנפקה של סדרת אג"ח חדשה (סדרה ד) שתשמש למיחזור החוב של אג"ח מסדרה 3 של החברה ובפיתוח מנועי הצמיחה שלה בתחום האנרגיה והתקשורת.

לאחרונה דיווחה החברה, כי זכתה יחד עם שותפיה "ויה אירופה" , באטם, נכסי זיסאפל וחברת טמרס במכרז של חברת החשמל להקמת רשת סיבים אופטיים. בנוסף, פועלת החברה בממספר מוקדים בישראל להקמת תחנות אנרגיה בצומת פלוגות, קריית גת, רמת גבריאל, אלון תבור ועוד.

איגרות החוב המונפקות הן אג"ח "סטרייט", צמודות למדד, והעומדות לפירעון במהלך השנים 2015-2019 ב-5 תשלומים שנתיים שווים. המח"מ של איגרות החוב עומד על כ-3.9 שנים, והריבית שנקבעה במכרז המוסדי היא 6.39%.

כאמור, איגרות החוב מובטחות בשעבוד חלקי באחזקתה של רפק (39%) בחברת RRSAT הנסחרת בארה"ב ועוסקת בהפצת שרותי תקשורת לכ- 630 ערוצי טלוויזיה ורדיו בינלאומיים, באמצעות רשת לווינים וסיבים אופטיים. יצוין, כי הכנסות החברה בשנת 2012 הסתכמו בכ- 112 מיליון דולר, והרווח הנקי בכ- 8.2 מיליון דולר.

את ההנפקה הוביל קונסורציום חתמים בראשות רוסאריו קפיטל, , פועלים אי.בי.איי, לידר חיתום ואקסלנס נשואה חיתום.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה