מניית היום: סיימה בעלייה של 3.3% על רקע מכירות טובות מהצפוי

מניית פוטומדקס זינקה היום עד 11% על רקע הודעת החברה כי המכירות ברבעון הרביעי היו גבוהות ב-5 מיליון דולר מהצפי - נחלשה בסיום
|
טיל בליסטי

מניית גדסדן נכסים 0% גדסדן נכסים 139.3 0% גדסדן נכסים בסיס:139.3 פתיחה:0 גבוה:0 נמוך:0 תמורה:-- לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: רשמה היום עלייה חדה על רקע הודעת החברה כי היא מצפה שהמכירות ברבעון הרביעי תהיינה גבוהות מ-60 מיליון דולר, ללא כל תרומה מיפן, בהשוואה לתחזית מכירות מוקדמת בהיקף של 55 מיליון דולר, ללא כל תרומה מיפן. שווי השוק של פוטומדקס נכון לשער הבסיס שלה הבוקר עמד על 933 מיליון שקל. לקראת סיום יום המסחר התמתנה העלייה משמעותית על רקע התחזקות הירידות בעולם.

החדשות החיוביות האלה מגיעות לאחר שבחודש דצמבר 2013 הודיעה החברה המייצרת המכשיר להסרת השיער no!no! על הפסקת הסכם השיווק עם המפיץ שלה ביפן . הדבר גרר צניחה של 9.5% במניה באותו יום מאחר והחברה קיוותה להתרחבות בשוק היפני.

החברה מייחסת את ביצועי היתר ברבעון הרביעי הודות לתגובה טובה מהצפוי לפרסום בתקופת החגים ברחבי העולם בתחום מוצרי הצריכה הביתיים אשר הניבו מכירות גבוהות מהתחזיות המוקדמות, כמו גם מכירות טובות מהצפוי בערוצי המכירה הקמעונאיים וערוצי המכירה בטלויזיה.

ד"ר דולב רפאלי, מנכ"ל פוטומדקס אמר "הביקוש מצד הצרכנים למוצרי no!no! הינו חזק והוצאות הפרסום שלנו עבור מכשיר ה – no!no! Pro החדש במהלך חופשת הכריסטמס ייצר יעילות גבוהה של הפרסום. התפתחויות חיוביות נוספות הינן בתחום ה – XTRAC אשר חווה תגובה חזקה מצד הצרכנים לקמפיין הפרסומי בשווקים משמעותיים. אנו שמחים על רבעון עוקב רביעי במספר בו הכנסות XTRAC גדלו ביותר מ - 50%, ביחס לתקופה המקבילה וב – 12 החודשים שהסתיימו ב - 31 בצמבר 2013 גדלו ההכנסות ביותר מ – 80%, ביחס לתקופה מקבילה".

החברה צפויה לפרסם את תוצאות הרבעון הרביעי של 2013 ולארח שיחת ועידה עם המשקיעים לקראת אמצע מרץ 2014.

תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות