נייר חדרה עברה לרווח של 4 מיליון שקל ברבעון השלישי

 | 
נייר חדרה, צילום: באדיבות מרכז המבקרים נייר חדרה
נייר חדרה, שנרכשה על ידי קרן פימי באוגוסט 2015, ממשיכה בהליך ההתאוששות. החברה פרסמה היום את תוצאות הרבעון השלישי של השנה ומציגה מעבר לרווח של 4 מיליון שקל ברבעון.
ברבעון השלישי של השנה המכירות של נייר חדרה ירדו ב-3% לעומת הרבעון המקביל אשתקד ל-413 מיליון שקל. הירידה במכירות מיוחסת לירידה במכירת מגזר ניירות אריזה בסך 12 מיליון שקל. בנוסף, מכירות מגזר ניירות כתיבה והדפסה בסך של 3 מיליון שקל ומנגד עלייה של 7 מיליון שקל במגזר אריזה וקרטון, עלייה של 3 מיליון שקל במכירות מגזר שיווק צרכי משרד ועלייה של 2 מיליון שקל במגזר שירותי האיסוף והמחזור.  נציין כי עלות המכירות ירדה ב-7% במהלך הרבעון אך בכל זאת נרשמה ירידה בשורה העליונה.
הרווח התפעולי עלה ב-6% ל-16 מיליון שקל ברבעון השלישי על רקע התייעלות והפחתת עלויות. 
בשורה התחתונה, נייר חדרה עברה לרווח של 4 מיליון שקל ברבעון השלישי לעומת הפסד של 9 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד. 
ברבעון השלישי הושג שיפור של 8 מיליוני שקלים ברווח התפעולי התזרימי (EBITDA) הודות להתייעלות תפעולית, והפחתת עלויות. נזכיר כי ברבעון השני של השנה נייר חדרה רשמה רווח של 2.9 מיליון שקל.
גדי קוניא, ?מנכ"ל נייר חדרה: "אנו שבעי רצון מהשיפור המתמשך ברווחיות החברה, שיפור שהוא פרי תכנית ההתייעלות התפעולית המקיפה המיושמת בחברה בנחישות ובאופן עקבי מזה כשנה וחצי. יתרה מכך, הגידול ברווח אותו אנו מציגים הושג על אף תנאי השוק המאתגרים ושחיקת מחירי המכירה. לעובדי החברה ומנהליה ברור כי פעילות החברה והשווקים בהם היא פועלת מחייבים אותנו להמשיך ולהשתפר ולהציג מצוינות תפעולית בסטנדרטים העולמים הגבוהים ביותר. הגם שנותרה לנו עוד כברת דרך, השיפור המתמשך ביעילות ובתוצאות הכספיות נוסך בנו בטחון לגבי המשך הדרך".
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה