אורי יהודאי מצטרף לטרנד. נכנס לעסקי הקנאביס הרפואי

יהודאי משקיע בקבוצת שדה ויכהן כיו"ר הקבוצה המקיימת פעילות גלובלית מבוססת מו"פ בתחומי המחקר, הטכנולוגיה, הריבוי והגידול של קנאביס רפואי
|
(2)
אורי יהודאי, צילום: עדי לם
איש העסקים, אורי יהודאי, משקיע בקבוצת שדה (חברה פרטית) ויכהן כיו"ר הקבוצה המקיימת פעילות גלובלית מבוססת מו"פ בתחומי המחקר, הטכנולוגיה, הריבוי והגידול של קנאביס רפואי.
את הקבוצה הקים ומנהל עמית שדה לפני כ-4 שנים והוא מכהן כמנכ"ל כיום. שדה בוגר הפקולטה לחקלאות ברחובות ושירת כקצין באמ"ן ובשירותי הביטחון עד לפני כ-8 שנים.
מטעמו של יהודאי נמסר, כי לקבוצת שדה שיתופי פעולה עם מכוני מחקר, אוניברסיטאות ובתי חולים בארץ ובעולם לפיתוח מוצרים המבוססים על זני קנאביס יחודיים והיא בשלבים מתקדמים של מחקרים קליניים רפואיים המבוססים על זנים אלה.
עוד נמסר, כי לקבוצת "שדה" חממות "indoor" לגידולים של זני קנאביס ייחודיים במקדוניה אשר יספקו מוצרים לשוק האירופאי על פי תקני האיכות הגבוהים ביותר. החווה כבר ייצרה שלושה מחזורי גידול מוצלחים ועומדת לקבל את התקן הנכסף של EU-GMP, שיאפשר לה למכור מוצרי קנאביס רפואי לגרמניה בשאר מדינות אירופה.
בנוסף, הקבוצה נמצאת בימים אלו בשלבים סופיים של רכישת חברת תרופות פורטוגלית, אשר עתידה לקבל בזמן הקרוב אישור ליצור מוצרי קנאביס שישווקו בשלב הראשון בעיקר בשוק האירופאי. במקביל  פועלת הקבוצה לבניית מערכי שיווק והפצה של מוצרי הקנאביס שייוצרו על ידה  במגוון מדינות יעד אסטרטגיות באירופה ובשאר מדינות העולם שאושר בהן קנאביס רפואי.
בישראל חתמה הקבוצה עם קיבוץ חצור הסכם להקמת מתקן גידול GMP באיכויות הגבוהות ביותר ומפעל ליצור מוצרי קנאביס ייחודיים מבוססי מו"פ ופטנטים.
תגובות לכתבה(2):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 2.
  הבהלה לקאנביס
  אוזי סאנשיין 08/05/2019 07:49
  הגב לתגובה זו
  0 0
  כל תקופה והטרנד שלה. חלק מהטרנדים, אכן הוכחו כרווחיים לאורך זמן, אבל כל הטרנדים, קיבלו שוויים ויחסי ציבור, משמעותיים בהרבה משוויים האמיתי. רק לאחרונה, סיפרו לנו שכל העולם יעבור לבלוקצ'יין, ושווי חברות טס לשמיים. הקאנביס, הוא סהכ עוד צמח. כמו תירס. הוא כרגע לא חוקי ברב העולם, אז נוצרה סביבו הילה. זה הסם המזיק והעברייני שהפך פתאום לתרופת קסם חוקית. בילדה הענייה שהפכה לדוגמנית צמרת. סינדרלה. הכל שטויות, הכל מוגזם. כמו תמיד חלק מהחברות יהיו מוצלחות, חלקן ייעלמו. והשווי יחזור לרמות המכפיל של התעשיות הרלוונטיות ( חקלאות, תוספי תזונה ואולי גם תרופות ). בקיצור, תעזבו אותנו בשקט, ותנו לי כוס וויסקי טוב
  סגור
 • 1.
  אורי יהודאי מצטרף לטרנד. נכנס לעסקי הקנאביס הרפואי
  מור 07/05/2019 17:34
  הגב לתגובה זו
  0 0
  ממחקרים עולה כי חשיפה למסרים בתקשורת בנוגע לקנאביס רפואי גורמת לאנשים לחשוב כי שימוש בקנאביס הוא פחות מזיק ולהגברת התמיכה בלגליזציה של צריכת קנאביס בשעות הפנאי. במילים אחרות, לגליזציה של קנאביס רפואי קשורה במספר דרכים עקיפות, לשימוש בקנאביס בשעות הפאני בספק שרב העוסקים בתחום הקמאביס לא נחשפו למאות המחקרים המורים על הנזקים הרבים בשימוש בקנאביס! לדעתי, במידה והמהלך יצליח, מדינת ישראל תהיה מאופיינת ומזוהה בקרב אומות העולם כיצואנית סמים ונשק. בפועל, נעודד ונעצים את האנטישמיות "לתפארת העם היהודי ומדינת ישראל"! נאי. בארץ מתחולל בלץ תקשורתי ע"י גורמים רבים, כולל פוליטיקאים בכירים, אנשי תקשורת, רופאים, חוקרים, מעשנים, מגדלים, ובעיקר משקיעים וחברות בורסאיות הסוחרות במניות קנאביס, אלה מקבלים חשיפה נרחבת בעיתונות הכלכלית, בפועל, מעמידים את "העגלה לפני הסוסים" ויוצרים עובדות בשטח! לדעתי, בתחום הקנאביס שם המשחק הוא פוטנציאל העסקי! שהשמים הוא הגבול! העוסקים בתחום מבינים היטב שעד שהאמת תתגלה, "או שהכלב ימות או שהפריץ ימות"! לדעתי בכל תחום אפשרי בעלי הדעה הם בעלי המאה. מנצלים את הבורות, האשליה וה
  סגור
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות