אלעל מודיע על הסכם לקבלת הלוואה בסכום של 125 מיליון דולר

|
אלעל מודיע על הסכם לקבלת הלוואה בסכום של 125 מיליון דולר

חברת התעופה אלעל הודיע הערב כי הגיעה לסיכום עם בנק על זר על קבלת הלוואה בסכום של כ-125 מיליון דולר. סכום זה צפוי לשמש את החברה לרכישת מטוס בואינג 787-9 ('דרימליינר'). מועד מסירתו של המתוכנן של המטוס צפויה להיות במהלך החודש הקרוב.

ההלוואה הינה בריבית LIBOR ל- 3 חודשים בתוספת מרווח עם החזר רבעוני לתקופה של 12 שנים מיום קבלתה. מרווח הריבית להלוואה הינו בטווח שבין 0% ל- 1%. ההלוואה תילקח על ידי חברה ייעודית (Special Purpose Company – “SPC”), אשר תוקם במסגרת עסקת המימון, כמקובל בעסקאות מסוג זה.

ביזפורטל מגייסת כתבי שוק הון. אולי זה אתם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

העלאה
* כל השדות חובה

תודה שהשארת פרטים, נשתדל לחזור אלייך בהקדם

ההלוואה תובטח בערבות United Kingdom Export Finance ("UKEF"), שהינה סוכנות ממשלתית לקידום היצוא מאנגליה ובאמצעות שעבוד המטוס, המחאת זכויות החברה בקשר עם ביטוחי המטוס, זכויות החברה בהסכם החכירה עם החברה הייעודית ואחריות (Warranty) חברת בואינג למטוס וחברת רולס רויס למנועי המטוס. ההלוואה אינה כוללת התחייבות לעמידה באמות מידה פיננסיות.

בנוסף, ההלוואה כוללת סעיפים מקובלים בעסקאות מסוג זה, כגון אפשרות של המממנים לפירעון מוקדם של ההלוואה בקרות אירועי הפרה על ידי החברה או במקרה בו הפרה החברה את התחייבויותיה על פי הסכמים אחרים (cross default). לחברה זכות לפירעון מוקדם מלא או חלקי של יתרת ההלוואה בכפוף לתנאים נוספים שנקבעו בין הצדדים.

העמדת המימון מותנית, בין היתר, בחתימה על מסמכים נוספים טרם מועד קבלת המטוס, יצירת השעבודים כאמור ותשלום עמלות והוצאות מקובלות.

תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות