שב"א בדוח טוב: הרווח במחצית הוכפל ל-16 מיליון שקל

שב"א שהונפקה לפני חודשים בודדים מדווחת על עלייה של 20% במחצית הראשונה ל-40 מיליון שקל; הרווח ברבעון - 7.8 מיליון שקל 

|
כספומט, צילום: Bizportal

שב"א מדווחת על עלייה של 21% בהכנסות המחצית הראשונה,  לעומת המחצית המקבילה אשתקד, ל-40 מיליון שקל. הרווח הנקי עלה ל-16 מיליון שקל, בהשוואה לרווח של 7.5 מיליון שקל בתקופה המקבילה אשתקד.

שב"א (שרותי בנק אוטומטיים) מפעילה את מערכת הסליקה המרכזית של כרטיסי האשראי בישראל. הנהלת החברה מסבירה כי הגידול בהכנסות נובע מחיוב חברות כרטיסי האשראי בגין מסופים מחוברים ומגידול בכמות עסקאות חיוב שבוצעו מול כל חברות כרטיסי האשראי. במחצית הראשונה של 2019 בוצעו כ- 794 מיליון עסקאות חיוב, צמיחה של כ- 9% בהשוואה לכמות עסקאות החיוב בתקופה המקבילה אשתקד.

ביזפורטל מגייסת כתבי שוק הון. אולי זה אתם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

העלאה
* כל השדות חובה

תודה שהשארת פרטים, נשתדל לחזור אלייך בהקדם

הרווח התפעולי במחצית הראשונה של 2019 הסתכם בכ-16.3 מיליון שקל, עלייה של כ- 60% בהשוואה לרווח התפעולי בתקופה המקבילה אשתקד. ברבעון השני של 2019 הסתכם הרווח התפעולי בכ-8.6 מיליון שקל, גידול של כ-46% בהשוואה לרווח התפעולי ברבעון השני של 2018, שעמד על כ- 5.8 מיליון שקל.

הכנסות המימון נטו במחצית הראשונה הסתכמו ב-4.2 מיליון שקל, וזאת ביחס להוצאות מימון של כ-0.5 מיליון שקל בתקופה המקבילה אשתקד. יתרות המזומנים של החברה מושקעות בעיקר באגרות חוב של ממשלת ישראל, והכנסות המימון נובעות מהשפעת התנודתיות והעליות בשוק ההון במהלך התקופה, לעומת ירידות בשוק ההון בתקופה המקבילה אשתקד.

הרווח  במחצית הסתכם כאמור ב-16 מיליון שקל (יותר מהוכפל) כשברבעון השני הסתכם הרווח ב-7.8 מיליון שקל, לעומת 4.9 מיליון ברבעון המקביל.

תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות