אורמת טכנולוגיות מצטרפת למעו"ף: זה מה שחושבים בלאומי שוקי הון על המניה

אורמת טכנולוגיות עוסקת בפיתוח וייצור טורבינות כח. ביום שישי עלתה המניה בוול-סטריט ל-30.42 דולר
|
ישי דוידי, צילום: יח"צ
ביום חמישי שעבר (12.2) חברת אורמת חדלה להיות חברה ציבורית והפכה לחברה פרטית. זאת לאחר שמוזגה לתוך החברה הבת שלה - אורמת טכנו +0.19% אורמת טכנו 25,850 +0.19% אורמת טכנו בסיס:25,800 פתיחה:25,750 גבוה:25,920 נמוך:25,600 תמורה:2,944,088 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: . האחרונה מצטרפת היום למעו"ף - תכירו את החברה החדשה, ה-27 במספר במדד ומה חושבים עליה בלאומי שוקי הון.
החל מהיום בבוקר עם פתיחת המסחר תצורף מניית אורמת טכנולוגיות למדדים הבאים: ת"א-25, ת"א-100 ת"א-מאגר, ת"א טק-עילית, ת"א-בלוטק ות"א-טכנולוגיה. ביום חמישי הסתכם המסחר במניה בתל-אביב ב-398 מיליון שקל כיוון שתעודות הסל ביצעו התאמות - צפו בכתבה
ביום שישי עלתה מניית אורמת טכנולוגיות (Ormat Technologies) הדואלית בבורסה הראשית בניו-יורק ב-1.1% לרמה של 30.42 דולר.
ההמלצה האחרונה של בנק לאומי למניה ניתנה באפריל 2014 - "תשואת יתר" עם מחיר של 31 דולר.
אלה פריד, אנליסטית מניות בכירה, אמרה היום ל-Bizportal כי "אנחנו מאוד חיוביים לגבי המניה וגם אוהבים את העסקה שנחתמה לאחרונה לצירוף שותף (Northleaf Capital) בחלק מתחנות הכוח ושיפור מבנה ההון - עסקה שמבטאת שווי נאה. כעת אנו בודקים את האפסייד ומחכים לתוצאות לסיכום 2014 לצורך עדכון ההמלצה למניה".
שווי החברה הבוקר עם פתיחת המסחר 5.8 מיליארד שקל. 5 חברות נמצאות מתחת לשווי של חברת אורמת טכנולוגיות: פז נפט, מליסרון, מגדל ביטוח, בינלאומי וקנון. ההון הצף של אורמת טכנולוגיה גדל באופן משמעותי מכ-40% לכ-76%.
במסגרת תנאי עסקת המיזוג, מחזיקי מניית אורמת תעשיות קיבלו 0.2592 מניות של אורמת טכנולוגיות בתמורה למניה אחת של אורמת תעשיות.
אורמת טכנולוגיות עוסקת בפיתוח וייצור טורבינות כח להספקת אנרגיה חשמלית, ובפיתוח פרויקטי אנרגיה חילופית. במשך שנים ריכזה אורמת טכנולוגיות את מרבית הפעילות של אורמת תעשיות הישראלית והליך המיזוג היה מתבקש. 
השינוי יצא לפועל על רקע שינוי בשליטה בחברה - כניסה של קרן פימי של ישי דוידי לשליטה בחברה על חשבון מייסדי החברה יהודית ויהודה ברונציקי.
החברה עדיין לא פרסמה את תשעת החודשים הראשונים של 2014 עם הכנסות של 1.5 מיליארד שקל ובשורה התחתונה נרשם רווח נקי של 177 מיליון שקל.
יצחק אנג'ל, מנכ"ל החברה: "להשלמת עסקת החלפת המניות חשיבות רבה בתהליך פישוט מבנה האחזקות של הקבוצה. אנו שמחים להצטרף למסחר בבורסה בתל-אביב כחלק ממדד הדגל תל-אביב 25 ומאמינים כי השלמת העסקה והרישום בתל-אביב יאפשרו את הגדלת הסחירות במניה ואת גיוון בסיס בעלי המניות של החברה באופן שיתורגם לערך גבוה יותר לבעלי המניות".
אורמת טכנולוגיות תמשיך לדווח לפי התקנות והחוקים של הבורסה הראשית לני"ע בניו-יורק  (NYSE) ובכפוף לרשות לניירות ערך האמריקנית. לפי כללי הרישום הכפול, החברה תמשיך לדווח דוחות פיננסיים ותקופתיים בהתאם לדיווחים הנדרשים בארה"ב ובכפוף לרשות לניירות ערך האמריקנית.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות