בריינסווי פרסמה תוצאות ניסוי - המניה מגיבה בתנודתיות ומרכזת מחזורים גבוהים

התוצאות מעידות כי גירוי מגנטי באמצעות סליל ייעודי של החברה הינו בטוח ויעיל לטיפול בהפרעות קשב וריכוז

 |  (2)
בהפרעת קשב

חברת בריינסוויי -1.31% בריינסוויי 2,039 -1.31% בריינסוויי בסיס:2,066 פתיחה:2,066 גבוה:2,078 נמוך:2,039 תמורה:224,502 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: פרסמה לפני תוצאות ניסוי בטיפול בהפרעות קשב וריכוז אצל מבוגרים, על ידי קסדת החברה. נדגיש כי מדובר בתוצאות סופיות של ניסוי ראשוני במספר מצומצם יחסית של נבדקים ואלו מצביעות כי המוצר בטוח לשימוש, ועשוי לשמש כטיפול יעיל להפרעות קשב וריכוז. 

המניה הגיבה בתנודה חריפה של עד 5% מעלה ומהר מאוד החל מתקנת מטה עד לירידות של 1.3% (ראו גרף). 
הניסוי הנ"ל בוצע במרכז הרפואי-האוניברסיטאי סורוקה בשיתוף אוניברסיטת בן-גוריון, והחוקרים הראשיים הגיעו למסקנה כי תוצאותיו הסופיות של המחקר מעידות, כי גירוי מגנטי מוחי עמוק באמצעות סליל ייעודי של בריינסווי לטיפול בהפרעות קשב וריכוז, וכאמור "הינו בטוח לשימוש ועשוי לשמש כטיפול יעיל להפרעות קשב וריכוז".
מהלך הניסוי: במחקר השתתפו 53 נבדקים, שחולקו לשלוש קבוצות - טיפול בגירוי מגנטי עמוק ( סליל H6 של בריינסווי), טיפול בגירוי מגנטי שטחי (Figure – 8) וטיפול דמה. הדו"ח מתייחס לתוצאות שהתקבלו ב- 42 נבדקים אשר סיימו את תקופת הטיפול. המטופלים הושמו לקבוצות באופן אקראי, וכל נבדק עבר 15 טיפולים במשך 3 שבועות בסליל ייעודי שפיתחה החברה לגירוי עמוק של האונה הקדמית הימנית של המוח, או בסליל סטנדרטי המגרה רק את החלק השטחי של האונה הקדמית הימנית של המוח, או בסליל דמה.
אחוז המטופלים שהגיבו לטיפול (ירידה של 30% לפחות בציון ה CAARS)  עומד על 33% בקבוצת הגירוי העמוק, 8% בקבוצת טיפול הדמה, ו -15% בקבוצת הטיפול השטחי.
ניתן לראות כי הנבדקים שהשתמשו בקדסת החברה הגיבו טוב יותר משאר הנבדקים - הן לעומת הטיפול השטחי, והן לעומת טיפול הדמה. אך נדגיש בשנית - מדובר בניסוי ראשוני במספר מצומצם יחסית של נבדקים.
מניית החברה הגיבה בתנודות חריפות לתוצאות הניסוי, ואף עברה לירידות של יותר מ-1%.

תגובות לכתבה(2):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  מה לעשות. המשקיעים סובלים מבעיות קשב וריכוז (ל"ת)
  יהודה 24/02/2016 12:11
  הגב לתגובה זו
  7 0
  סגור
 • חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח (ל"ת)
  הה 24/02/2016 12:55
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור