סטרווד ווסט: הוגשה נגד החברה תביעה ייצוגית של 74.4 מיליון שקל

התביעה הוגשה בטענה לקיומם של פרטים מטעים בתשקיף הנפקת האג"ח ובדיווחים מיידיים. החברה מצידה דוחה את הטענות
|
קניון של סטרווד ווסט, צילום: מצגת למשקיעים

חברת סטרווד ווסט העוסקת בתחום הנדל"ן המניב ומחזיקה 7 קניונים בארה"ב, מדווחת הבוקר (א') כי הוגשה כנגד החברה, הדירקטורים, מבקר הפנים וחברת דירוג האשראי S&P מעלות, תביעה ובקשה לאשרה כייצוגית על ידי אופורטו הפצת ניירות ערך, בטענה לקיומם של פרטים מטעים בתשקיף הנפקת האג"ח ובדיווחים מיידיים של החברה. הנזק הנטען לבעלי האג"ח נאמד בתביעה בהיקף של כ-74.4 מיליון שקל.

על פי הדיווח, עילות התביעה הינן קיומם של פרטים מטעים ואי גילוי הולם, לכאורה, בתשקיף ההנפקה של אגרות החוב (סדרה א') של החברה, לגבי הזכות שקיימת לשוכרים מסוימים להפחתת דמי שכירות וסיום מוקדם של הסכם השכירות במקרה של עזיבת שוכרי עוגן, דירוגים קודמים שניתנו בקשר עם הלוואות לחלק מנכסי החברה וניסיון קודם למכירת נכסי החברה.

ביזפורטל מגייסת כתבי שוק הון. אולי זה אתם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

העלאה
* כל השדות חובה

תודה שהשארת פרטים, נשתדל לחזור אלייך בהקדם

בנוסף, נטען להטעיה וחוסר פרסום של פרטים, לכאורה, בדיווחים מיידיים של החברה בנוגע למנגנון ה-Box Lock ומגבלות שקיימות בהלוואה שניטלה על- ידי חברות בנות של סטרווד ווסט.

החברה מצידה מציינת כי אינה יכולה להעריך את סיכויי התביעה הייצוגית או את סיכויי אישורה כתביעה ייצוגית, אולם דוחה את הטענות.

בתוך כך נסחרות היום סטרווד ווסט אגח א +2.79% סטרווד ווסט 32.83 +2.79% סטרווד ווסט אגח א סגירה:31.94 פתיחה:31.94 גבוה:32.83 נמוך:31.11 מחזור:1,398,103 לעמוד ציטוט נתוני אג"ח חדשות גרפים פרופיל חברה ביצועים כתבות נוספות בנושא: של החברה בתשואה לפדיון ברוטו של כ-27.2% ובמח"מ של כ-3.55 שנים. האג"ח אינן מגובות בבטחונות. בבחינת תזרים האג"ח, על החברה לשלם לבעלי האג"ח בחודש פברואר 2020, כ-56.6 מיליון שקל, סכום שנתי של כ-100 מיליון שקל בשנים 2023-2021 וסכום סופי של כ-800 מיליון שקל באוגוסט 2023.

תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות