ויקטורי רוכשת עוד שני סניפים מרשת מגה תמורת כ-35 מיליון שקל

תרכוש את הפעילות העסקית של שני סופרמרקטים הממוקמים בקניון מלחה בירושלים ובקניון איילון ברמת גן, תמורת 35 מיליון שקל. בנוסף, תרכוש את המלאי המצוי בסופרמרקטים במחיר עלות
|
אייל רביד, מנכ"ל ויקטורי, צילום: יח"צ

רשת הסופרמרקטים ויקטורי -1.32% ויקטורי 5,914 -1.32% ויקטורי בסיס:5,993 פתיחה:5,993 גבוה:5,995 נמוך:5,900 תמורה:510,636 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא:  מודיעה על רכישת הפעילות העסקית של שני סניפים נוספים מרשת מגה תמורת כ-35 מיליון שקל בתוספת שווי המלאי על בסיס מחיר העלות. בנסוף, מעדכנת כי הסניף החמישי מתוך הסניפים שנרכשו באוקטובר צפוי להימסר בחודש הבא.

על פי הדיווח, במסגרת העסקה תרכוש ויקטורי את הפעילות העסקית של שני סופרמרקטים הממוקמים בקניון מלחה בירושלים ובקניון איילון ברמת גן, בשטח מסחר כולל של כ-4,000 מ"ר נטו, כולל הרכוש הקבוע, תמורת 35 מיליון שקל בתוספת מע"מ. בנוסף, תרכוש ויקטורי את המלאי המצוי בסופרמרקטים במחיר עלות. 

ביזפורטל מגייסת כתבי שוק הון. אולי זה אתם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

העלאה
* כל השדות חובה

תודה שהשארת פרטים, נשתדל לחזור אלייך בהקדם

בהתאם להסכם, מסירת הסניפים תבוצע לאחר התקיימות כל התנאים המתלים בהסכם אך עד ה-1 במרץ 2020.

השלמת העסקה כפופה להתקיימותם של תנאים מתלים, הכוללים בין היתר, קבלת אישור הממונה על התחרות, אישור הנאמנים להסדר החוב והסכמת הבנקים המממנים של מגה על הסרת השעבודים הקיימים לטובתם.

נזכיר, כי היעד שהציב מנכ"ל ויקטורי לרשת, הינו להגיע למחזור הכנסות של 2.3 מיליארד שקל בשנת 2020, זאת לעומת הכנסות בקצב שנתי של כ-1.7 מיליארד שקל בשלושת הרבעונים הראשונים של 2019.

לצורך עמידה ביעד, החברה רוכשת סניפים, כאשר בסוף אוקטובר דיווחה החברה על רכישת 5 סניפים מיינות ביתן ומגה תמורת כ-63 מיליון שקל. בהמשך לזאת, מדווחת היום ויקטורי, כי הסניף החמישי שנמצא ברחובות עתיד להימסר לחברה בחודש הבא, וזאת לאחר ספירת מלאי וחתימה על הסכם שכירות חדש.

תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות