כלכלני לאומי: "מומלץ לנצל את המימושים בסקטור האנרגיה"

בבנק אגוד מעדיפים מניות דיבידנד אמריקניות, "אנו ממליצים להתחיל באיסוף מניות", נכתב בסקירתם. הסקטורים המומלצים כבר בפנים...
 |  (4)
מזהים הזדמנויות
שבוע המסחר האחרון התאפיין בעיקר על ידי ההשפעה הגדולה שהייתה לאירופה על המגמה הכללית, לאור חששות מחודשים בנוגע לעתידן של יוון וספרד, והיא צפויה להמשיך להשפיע על המסחר על ידי הגדלת התנודתיות והורדת מחזורי המסחר.

"במבט ענפי, להערכתנו מומלץ לנצל את המימושים בסקטור האנרגיה, וכן להמשיך להחזיק בענף הטכנולוגיה מעל למשקל השוק", כתבו כלכלני בנק לאומי בסקירתם השבועית.

בשוק המט"ח מציינים בלאומי כי ציפיות להורדת הריבית על ידי בנק ישראל בשל החמרה באקלים הכלכלי הגלובלי וירידה בציפיות האינפלציה בישראל, ביחד עם משבר החובות באירופה, ימשיכו לתרום לעליית ערכו של הדולר מול השקל.

בבנק אגוד כתבו כי "על רקע הירידות נפתחו הזדמנויות מעניינות להשקעה המתאימות ללקוחות ספקולטיביים אנו ממליצים להתחיל באיסוף מניות" כאשר הם מעדיפים מניות אמריקניות בעלות תשואת דיבידנד ותזרים מזומנים יציב כמו בסקטורי המזון, הצריכה הבסיסית, התעשייה והטכנולוגיה.

באגוד מציינים את תעודת הסל (ETF) כמו HDV המשקיעה בחברות בארה"ב המחלקות דיבידנד או IGD המשקיעה בחברות דיבידנד בהתפלגות עולמית. מבחינה סקטוריאלית בבנק מציינים את תעודות הסל עם הסימול XLK להשקעה בסקטור הטכנולוגיה, XLP להשקעה בחברות צריכה בסיסית ואת XLU המשקיעה בחברות חשמל ותשתיות בארה"ב.

- אין לראות במסמך זה משום המלצה לביצוע פעולות כלשהן או כל מצג הניתן על מנת שגורמים מחוץ לבנק יסתמכו עליו. פרסום זה אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים מיוחדים של כל אדם.
תגובות לכתבה(4):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 4.
  כז'ולטי מוכר מודיעין אני קונה חזק!
  הצופה 02/06/2012 15:34
  הגב לתגובה זו
  2 3
  האינדיקציה שמודיעין הולכת לזנק בזמן הקרוב היא כז'ולטי מוכר. זה מה שמסתמן בכל הפעמים האחרונות שביצעתי כך הרווחתי ובגדול!
  סגור
 • 3.
  נצלו למכור את האנרגיה הפוך מהם זה עובד טוב (ל"ת)
  dwu 01/06/2012 14:49
  הגב לתגובה זו
  5 2
  סגור
 • 2.
  המליצו גם בשבוע שעבר - סטור האנרגיה צולל!!!!! (ל"ת)
  לולי 01/06/2012 12:58
  הגב לתגובה זו
  6 3
  סגור
 • 1.
  שהם ממליצים לקנות
  אורן 01/06/2012 12:58
  הגב לתגובה זו
  4 4
  זה הסימן הכי טוב שצריך למכור.
  סגור