פי.אל.טי: מזכר הבנות למיזוג פעילות קנאביס - המניה מזנקת ב-50%

נחתם מזכר הבנות לא מחייב למיזוג 100% מפעילות חברת אילן ביו הפועלת בתחום הקנאביס בישראל ובארה"ב תמורת הקצאת מניות ואופציות
 |  (4)
אלעד מגל וליאם גל און, אילן ביו, צילום: ארקדי רסקין

חברת פי.אל.טי פיננס -5.63% פי.אל.טי פי 62 -5.63% פי.אל.טי פיננס בסיס:65.7 פתיחה:65 גבוה:67.7 נמוך:61.3 תמורה:221,872 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: העוסקת בתחום האשראי החוץ בנקאי דיווחה היום (ב') על חתימת מזכר הבנות לא מחייב למיזוג 100% מפעילות חברת אילן ביו הפועלת בתחום הקנאביס בישראל ובארה"ב לתוך החברה בעסקת החלפת מניות וכתבי אופציה.

יש להדגיש כי מדובר במזכר הבנות בלבד, לא בהסכם מחייב. בהתאם לזאת,  אין כל ודאות שייחתם הסכם מחייב בין הצדדים וגם אם ייחתם הסכם, עדיין אין ודאות שהמיזוג יושלם, למשל נוכח אי התקיימותם של תנאים מתלים לקיומו.
ביזפורטל מגייסת כתבי שוק הון ביזפורטל מגייסת כתבי שוק הון
על פי מתווה העסקה המוצעת, תמורת 100% ממניות אילן ביו, תקצה פי.אל.טי מניות וכתבי אופציה, אשר יהוו 71.1% ממניות החברה לאחר השלמת המיזוג, כאשר בקופת החברה יהיו כ-17.5 מיליון שקל, לאחר ובכפוף למכירת פעילות החברה הנוכחית.
יבוצע גיוס הון לפני המיזוג
בנוסף,  עד מועד השלמת המיזוג, תידרש פי.אל.טי לבצע גיוס ציבורי של לפחות 5.5 מיליון שקל, כאשר אם לא יושלם הגיוס הציבורי, יוקצו לאילן ביו כמות נוספת של מניות שיביאו את אחזקות מחזיקי ניירות הערך של אילן ביו לכ-74.9% ממניות החברה.
לאחר השלמת העסקה ובכפוף להתקיימות אבני דרך, תקצה החברה מניות וכתבי אופציה נוספים של החברה, שיכולים להביא אותם להחזקה של עד כ-87.15% ממניות פי.אל.טי.
השלמת העסקה, מותנית בהתקיימות תנאים מתלים, הכוללים בין היתר, את גיוס ההון האמור והעמדת הלוואה לאילן ביו בהיקף של 4 מיליון שקל, הנושאת ריבית שנתית בשיעור של 15%.
מפעל בקליפורניה, ורישיונות גידול, ייצור והפצה
על פי המידע שהועבר מחברת אילן ביו, החברה פועלת בישראל וקליפורניה ארה"ב. בקליפורניה, הקימה אילן ביו מפעל בעיר הוליסטר והיא מחזיקה ברישיונות לגידול, ייצור והפצה של קנאביס החל מחודש מרץ 2018. החברה ממצה שמנים מתפרחות קנאביס וכן מייצרת מגוון מוצרים מבוססי קנאביס בהתאם להזמנת לקוחותיה.
המכירות בקליפורניה בחודשי הפעילות בשנת 2018 הסתכמו בכ-5.2 מיליון דולר ארה"ב. בנוסף, פועלת אילן ביו במטרה להתחיל במדינת קליפורניה בריבוי ומכירה של שתילי קנאביס מבוססי טכנולוגיית תרביות הרקמה שפותחה בישראל, וכן בייצור, שיווק, מכירה והפצה בקליפורניה של מוצרי קנאביס תחת המותג שלה.
פעילות מו"פ בישראל
בישראל פועלת אילן ביו בתחום המחקר והפיתוח של טכנולוגיות לתרביות רקמה וריבוי שתילים בתחומים שונים בענף החקלאות, במחקר ופיתוח של מוצרים ומיכשור בתחום הקנאביס, וכן כחוות ריבוי למכירה של שתילי קנאביס רפואי וגידולים חקלאיים אחרים.
בנוסף, אילן ביו הינה בעלת 18.8% ממניות חברת קאנבריד, חברה פרטית ישראלית, העוסקת בפיתוח והשבחה של זרעי קנאביס וב-21.47% ממניות חברת ברידאקס, חברה פרטית ישראלית, העוסקת בפיתוחים חקלאיים.

תגובות לכתבה(4):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 4.
  כרגיל גונבים את המשקיעים הקטנים ורשות ההון שותקת
  תום 22/04/2019 19:01
  הגב לתגובה זו
  0 0
  ככה זה במדינה מושחתת כמו שלנו הכל רקוב.
  סגור
 • 3.
  חברת קנאביס ונחתום על הסכמים
  אולי נפתח גם אנחנו פ 25/02/2019 15:59
  הגב לתגובה זו
  1 0
  כמובן לא מחייבים. איזה כיף שאפשר לפתוח חברה ולסחור בבורסה ולהגיד את המילה 'קנאביס' ולהרוויח כסף. כל אחד צריך לעשות את זה ..
  סגור
 • 2.
  ופרשת מזוודות קנאביס (ל"ת)
  אילן ביו 25/02/2019 15:14
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 1.
  המניה מזנקת
  ליאור 25/02/2019 14:48
  הגב לתגובה זו
  0 0
  ברגע שמנית הקנאביס עולה בעליה, אני תמיד בודק ב"שחקן מעוף" את הנתונים.
  סגור