אבן קיסר: החברה משדות קיבוץ ים הכתה את התחזיות וטסה כעת 11%

המשקיעים מגיבים לדוחות החברה שפורסמו אמש, ההכנסות זינקו בצורה משמעותית, המניה מזנקת כעת במסחר בארה"ב
|
מטבח
החברה שבסיסה בקיבוץ שדות ים בצפון הצליחה לעקוף את צפי האנליסטים הן בשורת ההכנסות והן בשורת הרווח למניה. הכנסות החברה גדלו ב- 30.4% לשיא כל הזמנים של 116.1 מיליון דולר, זאת לעומת צפי האנליסטים להכנסות של 105.15 מיליון דולר בלבד. כמו כן החברה רשמה רווח למניה (על בסיס דילול מלא) של 0.58 דולר, סנט אחד מעל לתחזיות האנליסטים.

הגידול בהכנסות נובע בעיקרו מצמיחה מתמשכת במכירות בארה"ב, אשר גדלו ב- 55% לסך של 47.9 מיליון דולר, כמו גם מצמיחה באוסטרליה, קנדה ואזורים אחרים. הרווח הנקי המתואם ברבעון השני של שנת 2014 עמד על 20.7 מיליון דולר, 58 סנט למניה על בסיס דילול מלא, בהשוואה לרווח נקי מתואם של 18.6 מיליון דולר, 53 סנט למניה על בסיס דילול מלא, בתקופה המקבילה אשתקד.

המשקיעים יכולים להיות מרוצים גם מהתחזיות להמשך השנה שעודכנו. החברה העלתה היום את תחזית ההכנסות לשנת 2014 לסך של 435-445 מיליון דולר בהשוואה לתחזית הקודמת שניתנה בהיקף של 420-430 מיליון דולר.

יוסף שירן, מנכ"ל אבן קיסר, הגיב לתוצאות הרבעון השני לשנת 2014: "זה היה רבעון טוב עם צמיחה משמעותית. ביקוש השוק למוצרים שלנו הוא חזק והמותג "אבן קיסר" – Caesarstone, ממשיך להיות מוביל שוק הנודע באיכות ועיצוב חדשני. אנחנו פועלים ביעילות, שולטים בעלויות שלנו ומגדילים את כושר הייצור שלנו כדי לעמוד בהיקפי הביקוש למוצרים שלנו".

אבן קיסר מייצרת ומשווקת משטחי קוורץ לכ-50 מדינות ברחבי העולם.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות