הנהלת אמנת פתחה הבוקר את המסחר באחוזת בית לרגל 25 שנות מסחר

מניית החברה עלתה בכ-16% מתחילת השנה והחברה נסחרת בשווי שוק של כ-70 מיליון שקל, במכפיל רווח של כ-9.4
 | 
הנהלת חברת אמנת והנהלת הבורסה לניירות ערך, צילום: גיא אסייג
הנהלת חברת ​ אמנת 0% אמנת 2,248 0% אמנת בסיס:2,248 פתיחה:2,248 גבוה:2,248 נמוך:2,248 תמורה:135 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא:  ניהול ומערכות פתחה הבוקר (ד') את המסחר באחוזת בית לרגל 25 שנות מסחר בבורסה. מניית החברה עלתה בכ-16% מתחילת השנה והחברה נסחרת בשווי שוק של כ-70 מיליון שקל, במכפיל רווח של כ-9.4. 
קבוצת אמנת הינה חברה בת כ-50 שנה שהוקמה בשנת 1970 על ידי שלושת השותפים אסף אברהם, אילן שחם ושמואל בר אור, שמאז ועד היום מנהלים את הקבוצה. הכנסותיה של החברה הסתכמו במחצית הראשונה של 2018 בכ-190 מיליון שקל. 
מכים את השוק: צולם ביוני 2018
 
אברהם אסף (לולו), יו"ר דירקטוריון קבוצת אמנת ניהול ומערכות: "אני גאה ונרגש לציין 25 שנה להיות אמנת חברה ציבורית ויובל שנים להקמתה של חברת אמן. קבוצת אמנת היא סיפור הצלחה יוצא דופן שראשיתו בחלום של שלושה מהנדסי תעשיה וניהול שכל כוונתם היתה לקדם פרויקטים הנדסיים וניהוליים בישראל". 
לדברי אסף, "ההנפקה בבורסה לניירות ערך בתל אביב אפשרה לאמנת לבסס את מעמדה כבית מערכות ייחודי בישראל ולהוביל מאות פרויקטים בישראל, חלקם מהפרויקטים הלאומיים המשמעותיים ביותר שידעה המדינה ובכלל זה הקמת העיר ימית, פרויקטים עבור משרד הביטחון, הקמת טרמינל 3 בנתב"ג, פרויקט הדיור למאות אלפי העולים מברה"מ, כמו גם פרויקטים משמעותיים בעולם דוגמת פרויקט עם הבנק העולמי, שירותי IT במזרח אירופה ובשנתיים האחרונות כניסתנו לתחום הסייבר". 
עוד הוסיף אסף, כי "כיום אמנת מעסיקה 2,500 איש במבנה ארגוני התואם את בתי המערכות הגדולים בעולם עם מענה שירותי מלא בתחומי התוכנה, השירותים הלוגיסטיים ומיקור חוץ. אמנת צומחת בעקביות לאורך השנים, תוך הצגת רווח ושיתוף המשקיעים ברווחים באמצעות מדיניות דיבידנד קבועה. בגישה אסטרטגית המתבססת על פעילות מגוונת, מדיניות עסקית זהירה וקפדנית, ניסיון ניהולי רב ואיתנות פיננסית הצליחו עובדי החברה ומנהליה להצעיד את אמנת להצלחה. אני סמוך ובטוח כי היתרונות התחרותיים והעסקיים המשמעותיים שבנינו לאורך שנים יבטיחו את המשך הצלחת החברה לשנים רבות קדימה".
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה