דלק קידוחים תחלק דיבידנד של 180 מיליון דולר

יוסי אבו: "אנו צופים כי הליך מימוש תמר יאפשר לנו לחלק סכומים משמעותיים למשקיעים בדלק קידוחים"
 |  (1)
יוסי אבו, צילום: דניאל בר-און
דלק קידוחים דיווחה הבוקר כי דירקטוריון השותף הכללי בשותפות החליט על חלוקת רווחים, בסכום כולל של 180 מיליון דולר. זוהי חלוקת הרווחים הראשונה של השותפות מאז מיזוג השותפויות דלק קידוחים ואבנר, והיא משקפת תשואת דיבידנד העומדת על כ-13% ב-12 החודשים האחרונים.
מאז שנת 2014 חולקו למשקיעים בשותפויות רווחים מצטברים בהיקף של 830 מיליון דולר, לצד כ-100 מליון דולר נוספים אשר שולמו כמקדמות מס עבור המשקיעים. חלוקת הרווחים נעשית בהמשך לפרסום הדוחות הכספיים של השותפויות הממוזגות לרבעון הראשון של 2017, בהם דיווחו על רווחים כספיים משותפים של כ-78.9 מיליון דולר.
כזכור, ביום ראשון שעבר החלה להיסחר השותפות הממוזגת דלק קידוחים והתברגה ברשימת עשרת הגופים הציבוריים הגדולים בישראל. המועד הקובע לביצוע החלוקה נקבע ל-7 ביוני, כך שמחזיקי יחידות ההשתתפות ביום זה יהנו מחלוקת הרווחים. מועד ביצוע החלוקה בפועל נקבע ל-20 ביוני.
יוסי אבו, מנכ"ל דלק קידוחים: "לצד המשך השקעות בחיפוש ובפיתוח, ובפרט ההשקעות בפיתוח מאגר לוויתן נמשיך להקפיד על השאת ערך למשקיעים באמצעות חלוקות רווחים בהתאם למחויבותנו על פי הסכם השותפות ומבחני החלוקה הקבועים בחוק. אנו צופים כי הליך מימוש תמר יאפשר לנו לחלק סכומים משמעותיים למשקיעים בדלק קידוחים."
 
תגובות לכתבה(1):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  דלק קידוחים
  אבי 28/05/2017 08:56
  הגב לתגובה זו
  0 0
  ובכל זאת, המנייה צונחת! למה ומדוע?
  סגור