ביקושים בהיקף 650 מיליון שקלים בהנפקת אג"ח של צור שמיר

צור שמיר השלימה את המכרז למשקיעים מסווגים בהנפקת סדרת אג"ח חדשה ותגייס בשלב זה כ-398 מיליון שקלים
|
ביקושים בהיקף 650 מיליון שקלים בהנפקת אג"ח של צור שמיר

צור שמיר הודיעה על השלמת המכרז למשקיעים מסווגים בהנפקת סדרת אג"ח חדשה (סדרה י'). במהלך המכרז התקבלו ביקושים גבוהים בהיקף של כ-650 מיליון שקלים מתוכן קיבלה החברה התחייבויות מוקדמות של משקיעים מסווגים לרכישת אג"ח בהיקף של כמיליון שקלים.

הריבית צמודת המדד נקבעה במכרז על 3.7% לעומת ריבית המקסימום שעמדה על 4.8%. ריבית זו תהווה את ריבית המקסימום למכרז הציבורי אשר צפוי להתקיים בימים הקרובים. עוד ציון בהודעת החברה כי מח"מ הסדרה החדשה הוא כ-5.85 שנים, הארוך ביותר בו גייסה החברה מעולם. הסדרה תשלם ריבית פעמיים בשנה והיא תפרע בתשלומים לא שווים בין השנים 2019 ו-2028.

ביזפורטל מגייסת כתבי שוק הון. אולי זה אתם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

העלאה
* כל השדות חובה

תודה שהשארת פרטים, נשתדל לחזור אלייך בהקדם

לאג"ח שעבוד שלילי על מניות השליטה בביטוח ישיר השקעות פיננסיות יחד עם התניות פיננסיות מקובלות. לאומי פרטנרס חתמים הובילה את ההנפקה ולצידה פעלו גופי החיתום של אקסלנס, איפקס וברק קפיטל. עו"ד אודי אפרון ועומר טיקולסקי ממשרד פירון ליוו את החברה בתהליך ההנפקה.

צור שמיר אחזקות פועלת באמצעות חברות מוחזקות בתחום הביטוח, הפיננסים והנדל"ן המניב. הפעילות בעסקי הביטוח כוללת עסקי ביטוח כללי, ביטוח חיים וחסכון ארוך טווח וביטוח בריאות. בתחום פיננסים עוסקת במתן אשראי לרכישת רכב (בעיקר יד שניה), מתן אשראי להלוואות לכל מטרה ומתן הלוואות למטרות ייעודיות בבתי עסק שונים.

בתחום הנדל"ן המניב החבר משקיעה בנכסים מניבים בישראל ובחו"ל (בלגיה, פולין וקנדה), בעיקר בתחום המשרדים. אחזקותיה העיקריות של צור הינן החברות הציבוריות ביטוח ישיר, איידיאיי ביטוח ואדגר.

תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות