דרמה בצמרת בנק הפועלים - היו"ר סרוסי צפוי לפרוש ברקע לפרשת התלונה על הטרדה מינית כנגד ציון קינן

 |  (6)
יאיר סרוסי, צילום: אבי שאולי; Bizportal
יאיר סרוסי שמשמש מזה 7 שנים כיו"ר בנק הפועלים צפוי להודיע בקרוב על פרישה, וזאת ברקע לתלונה על הטרדה מינית שהוגשה כנגד המנכ"ל לשעבר ציון קינן. לאחר פרסום דבר התלונה, בבנק ישראל ראו בחומרה את העובדה שהבנק לא עדכן בעניין את הפיקוח על הבנקים. לפי שעה הדברים נמצאים בבדיקה אצל הפיקוח על הבנקים.
מבנק ישראל נמסר בתגובה: "טרם הסתיים הליך הבדיקה של הפיקוח על הבנקים, כך שכל התייחסות לממצאי הבדיקה הינה בגדר ספקולציה".
פרשת התלונה כנגד ציון קינן פורסמה לראשונה בתחילת החודש כאשר מיד עם יציאת הפרסומים בעניין, הוציאו בבנק ישראל תגובה קשה לפיה "הפיקוח על הבנקים רואה בחומרה את העובדה שבנק הפועלים לא עדכן את הפיקוח בדבר התלונה לכאורה של העובדת בגין הטרדה מינית מצד בכיר בבנק. הפיקוח יערוך בדיקה בנושא זה". כאמור, הבדיקה לא הסתיימה אך נראה שסרוסי כבר בדרך החוצה.
***עדכון: בנק הפועלים דיווח הבוקר לבורסה כי "בהמשך לידיעות בתקשורת, בנק הפועלים בע"מ מעדכן כי מתקיימות שיחות לגבי קיצור תקופת כהונתו של מר יאיר סרוסי כיו"ר דירקטוריון הבנק".
תגובות לכתבה(6):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 6.
  אין מה לרחם על המסכן
  אורן 28/11/2016 15:41
  הגב לתגובה זו
  0 0
  שיפנה מקום לצעירים גם ככה יקבל עוד מיליונים מכספי הציבור שוב ושוב הוכח שכהונות ארוכות עולות לראש וגורמות לעודף ביטחון מופרז ואיבוד כספי ציבור ראה גליה מאור ושות"
  סגור
 • 5.
  הגיעו מים עד נפש
  קשה יום 28/11/2016 15:31
  הגב לתגובה זו
  0 0
  את הציבור לא מעניינים כל השמאקס האלו עם משכורות העתק שלהם והשקרים והסטיות שהם השיטה שלהם . את הציבור הרחב שנאנק מתשלומים מוגזמים בעמלות בריביות ובמשכנתאות רוצה רק דבר אחד , שהממונים במדינה הזאת והרגולטורים שמינו ידאגו להוריד את כל העלויות שלנו כקליינטים של מונופול הבנקים ובראש ובראשונה את העלויות הבלתי חוקיות ו אתם מבינים זאת ביבי כחלון ובנק ישראל ??
  סגור
 • 4.
  לפטר ולהעניש את כול הסוטים
  ציונה 28/11/2016 08:29
  הגב לתגובה זו
  1 0
  בהטרדות מיניות ובמעשים פליליים אחרים כמו הונאת הרשויות האמריקאיות , או לקיחת עמלות לא מוצדקות כמו בריבית המשכנתאות הזוחלת ללא הצדקה , או בייעוץ מכשיל ללקוחות . שני עניינים שנחקרים עכשיו על ידי הרשויות . אל דאגה , יש עוד רבים כמוהם שמסתתרים ועדיין לא התגלו ולא רק בבנקים .
  סגור
 • 3.
  לשקר אין רגליים וסופו להיחשף לציבור
  מבין עניין 27/11/2016 22:56
  הגב לתגובה זו
  1 0
  ככה זה אצלנו .. מי שמקושר במקומות הנכונים זוכה לחסינות מוחלטת... יור הדירקטוריון בבנק מבוים בארצנו אישרו מינוי לתפקיד בכיר מאד מאד באותו בנק....שסרח באמת וחרפתו נחשפה לרבים בבנק ...וגם לאותם חברי הדירקטוריון שנחשפו לעבירה פלילית שביצע ....ובכל זאת אישרו את מינויו לתפקידו הרם.... וכל זאת קרה מתחת לרגאר של בנק ישראל ושלא כמתחייב גם לא דיווחו מהבנק על האירוע החמור הזה לבנק ישראל... ואם כך קרה בבנק ההוא .אזי הכיצד מעיזים לנקוט נגד בכיר כמו סרובי בנק הפועלים בדומה מאותו בכיר...הבנק המקביל שבאמת סרח ....וסיפורו נחשף לרבים בבנק שלו... סופה של הפרשייה בבנק האחר להגיע בסופו של דבר לידיעת כל הציבור !!
  סגור
 • 2.
  תגובת הריגולטורית מקוממת בעניינו של סרוסי
  מבין עניין 27/11/2016 22:41
  הגב לתגובה זו
  0 1
  נוהגים כלפי בנק הפועלים בשונה מבנק אחר בו אירעו פרשיות חמורות מאד שלא דווח כללו לבנק ישראל - וזה בדוק !!!!! וזו חוצפה מאין כמוה!!
  סגור
 • 1.
  בבנק מזרחי טפחות נחשפה פרשייה חמורה וכול ממשיכים בתפקיד
  מבין עניין 27/11/2016 22:35
  הגב לתגובה זו
  1 1
  המסקנה שאם שם משפחתך הוא אשכנזי אתה נחשב מורם מעם .....ושווה יותר בפני החוק.... ומי שלא מבין את הרמז העבה מאד בתגובה זו....ימתין ובקרוב תיחשף התמונה העגומה בשלמותה.... מר סרוסי....יש בארצנו חוסר צדק משווע ואם שם משפחתך היה פולני....היית לבטח ממשיך לכהן בתפקידך.
  סגור