אינטק פארמה זינקה 6.5%: תקים בשת"פ קו יצור של גלולת האקורדיון

אינטק התקשרה בהסכם עם ספק בינ"ל לבניית קו הייצור. חברת הביומד תשלם 1.95 מיליון אירו עד לסיום הטמעת הייצור בחברה
|
ביומד

חברת {אינטק פארמה} נערכת להגברת ייצור גלולות האקורדיון. היום (א') הודיעה חברת הביומד כי התקשרה בהסכם עם ספק בינלאומי לתכנון ובניית קו ייצור אוטומטי של גלולות האקורדיון. בתגובה להודעה החיובית, זינקה מניית החברה ב-6.5% במחזור מסחר גבוה של 850 אלף שקל.

אינטק פארמה עוסקת בהשבחת תרופות קיימות, זאת באמצעות טכנולוגיה המאריכה את משך הספיגה של תרופות הנספגות בחלק העליון של המעי על ידי השהייתן בקיבה. גלולת האקורדיון שפיתחה החברה עשויה מפולימרים סינטטיים שמאפשרת לתרופות לשהות בקיבה פרק זמן אשר ארוך משמעותית ביחס לזמן בו שוהות תרופות אחרות.

קו הייצור האמור מגובה בפטנט שאושר זה מכבר בארה"ב בחודש אוקטובר האחרון, אשר נועד לבסס את כושר הייצור הנדרש להמשך הפיתוח העסקי והתעשייתי של החברה, ויוכל לייצר את כל המוצרים הנצאים בפיתוח החברה.

נציין כי ב-24 באפריל החליט החברה לאשר את ביצוע התשלום הראשון על סך של 1.56 מיליון שקל, מתוך ארבעה תשלומים במסגרת ההסכם. בהתאם להסכם, אינטק רשאית לסיים את ההתקשרות עם הספק כל העת, ותישא בעלויות שייצברו עד סיום ההתקשרות. היה ואינטק תמשיך את ההתקשרות עם הספק עד לסיום הטמעת קו הייצור בחברה, תשלם אינטק סך כולל של כ-1.95 מיליון אירו (כ-9.2 מיליון שקל).

תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות