מומשה האופציה לבניית המגדל הראשון בחסן עראפה בת"א - מה הוא יכלול?

חברת Urban מימשה את האופציה להקמת מגדל משרדים ברחוב יצחק שדה
 | 
בנייה, צילום: לילך צור
הפרויקט הראשון במתחם חסן עראפה, בין הרחובות יצחק שדה, המסגר ודרך מנחם בגין יוצא לדרך: חברת Urban הודיעה על מימוש האופציה ורכישת קרקע להקמת מגדל במתחם, לאחר שסיימה לגבש קבוצת רכישה לכל שטחיי המשרדים והמסחר בפרויקט. 
הקבוצה מדווחת כי לאחר 10 חודשים של משך האוצפיה שעמדה על כ-81 מיליון שקל, רכשה את הקרקע בת 4.8 הדונמים מידי חברת 'אומנינט' אשר בבעלות באוהאוס (עמוס וינברג ויעקב קוטלר) ומשפחת נזריאן, ותקים עליה  מגדל. המגדל ייבנה ב'עירוב שימושים' (מסחר ומשרדים) ויכללו בסך הכל 24 קומות, מתוכן 21 קומות של משרדים ו-3 קומות מסחר. למגדל גם 5 קומות של חנייה תת קרקעית.
בעתיד, ועל פי הסכם מימוש האופציה, יתווספו 7 קומות משרדים נוספות למגדל כחלק מניוד זכויות מבניינים לשימור. היקף הפרויקט עד כה עומד על כ-450 מיליון שקל ללא מע"מ. את העיסקה ליווי מטעם Urban משרד עו"ד אדלר שחר אדלר ומשרד עו"ד אוחנה אקסלרוד. גאיה פרויקטים שותפים ב-15% בשיווק.
במסגרת קבוצת הרכישה נמכרו המשרדים ושטחי המסחר למצטרפים לקבוצה ברמת מעטפת, בסך מכירות של כ-330 מיליון שקל.  משרדים נמכרו לפי סכום ממוצע של 9,000 שקח למ"ר ובגודל שבין 140-1200 מ"ר. 
מתחם חסן עראפה מיועד להיות מתחם המגורים והמשרדים הגדול בתל אביב שיכלול כ-550 אלף מ"ר שטח בנוי בשלב הסופי. 

תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה