21:03 סגירה יציבה בוול סטריט: המשקיעים מחכים להתפתחויות בסין, נטפליקס איב... >>

19:51 וול סטריט:מניית גולדמן זאקס נופלת 2.5% לאחר פרסום הדו"חות

18:08 התמונה העגומה על השווקים העולה מהדו"חות של הבנקים הגדולים בארה"ב >>

16:24 בני ברק: עשרות עצורים בהפגנות החרדים נגד מעצר העריקים

15:22 המאבק נמשך: ארגוני הנכים מפגינים כעת ליד ביתו של רה"מ בירושלים

14:40 השר בנט: אין לנהל משא ומתן עם ממשלה פלסטינית שנשענת על חמאס >>

ישיא קית Bizportal
הניוזלטרים של Bizportal
שלום, אורח התחבר
התיק שלך ריק.
להוספת ניירות לחץ כאן
בוא להיות משקיע מיומן!
קבל שיעור ראשון
בחינם
תודה על פנייתך, נציגינו ייצור איתך קשר בהקדם
לש םירטלזוינה Bizportal
הניוזלטרים של Bizportal
BizTV
BizTV
ןוהה קוש רודמ

מדור שוק ההון

מדור שוק ההון

תויגתב יכה
הכי בתגיות

אפס סיכון - באיזה בנק תקבלו את הריבית הגבוהה ביותר בפיקדון של 500 אלף שקל?

יש לכם סכום כסף נאה שאתם רוצים להפקיד באפס סיכון? הנה הריביות שמציעים כיום הבנקים. סקר שוק
 |  56
לאולטרה סולידיים
Share
נניח שיש לכם סכום כסף גדול של 500 אלף שקל עד מיליון שקל ואתם רוצים "לשמור" עליו באפס סיכון כי אתם צריכים את הכסף עוד שנה. ועדיין אתם רוצים לראות תשואה. איך עושים את זה?  


במצב כזה, שוק המניות הוא כמובן OUT מבחינתכם – שם אין ביטחון ואין הבטחה. גם שוק האג"ח שרבים מגדירים אותו כ"סולידי" מסוכן מדי בשבילכם, וכנראה שלא רק לכם, הוא מסוכן לכולם. הריבית האפסית גורמת בשנים האחרונות לתזוזת כספים גדולה לאגרות חוב, דבר הגורם לירידה בריבית וניפוח שוק האג"ח, אולי אפילו עד כדי מצב בועתי. זה כנראה לא המקום שבוודאות ישמור לכם על הכסף.

איך לחסוך בעמלות ני"ע - הנה הכתבההשקעה סולידית – למה לא דרך קרנות נאמנות?גם מכשירי ההשקעה כמו קרנות נאמנות, קופות גמל להשקעה ופוליסות חיסכון לא בשבילכם כי הם מושתתים על השקעה במניות ובאג"ח; וגם המכשירים באפיקים הסולידיים כמו קרן נאמנות שקלית לא מבטיחים לכם ביטחון ותשואה חיובית, במיוחד היום שבקרנות שקליות רבות, דמי הניהול עולים על התשואה הצפויה.

אפשרות סולידית נוספת היא המק"מ (מלווה קצר מועד) – סוג של אג"ח ממשלתי שקלי לשנה. אבל שם תקבלו 0.1% ובהינתן עמלות קנייה ומכירה, לא באמת תעשו שם תשואה.
ואז אתם מגיעים לפיקדונות בבנקים. זה המקום שבו אתם יכולים לשמור על הכסף וגם לקבל תשואה מסוימת (אם כי נמוכה בראייה היסטורית), וזו כנראה הסיבה שעדיין הפיקדונות בבנקים הם ההשקעה הבולטת של הציבור – קרוב ל-500 מיליארד שקל!

הפיקדונות במערכת הבנקאית מגוונים ומבלבלים. יש פיקדונות בריבית משתנה, בריבית קבועה, פיקדונות צמודים למדד, פיקדונות עם מדרגות כאשר בכל מדרגה יש תשואה אחרת; פיקדונות לכמה שנים אבל עם תחנות יציאה, כך שזה לא עניין טריוויאלי למצוא את הפיקדון המתאים. כאן תוכלו להרחיב על הפיקדונות – כל הסוגים, יתרונות וחסרונות.

עשינו סקר שוק די מקיף. עברנו "בשטח" – בין סניפי בנקים, התקשרנו לכמה בנקים אחרים, וקיבלנו תמונה יחסית מלאה על ההצעות של הבנקים. הפנייה שלנו הייתה זהה בכל המקומות – סכום של 500 אלף שקל עד 1 מיליון שקל שנצטרך אותו בעוד שנה, ולכן עדיפה לנו השקעה שקלית קבועה, ובהתאם התקבלו הצעות מהבנקים.

אחרי ההצעה שקיבלנו ניסינו להתמקח ולקבל ריבית גבוהה יותר, לרוב לא הצלחנו. אבל חשוב להדגיש כבר עכשיו – סביר שלקוח גדול של הבנק יוכל לקבל קצת יותר (אבל זה כבר במונחים של מאיות, אולי במקרה המקסימלי – עשירית האחוז).
 
פועלים, לא בשבילך

בבנק הפועלים הציעו לנו בשיחה טלפונית ריבית של (לא תאמינו) 0.01% לשנה על פיקדון של חצי מיליון עד 1 מיליון שקל – "אתם בטוחים!?" שאלנו ואז אמרו לנו שבסניף מול היועץ אפשר לקבל יותר. הלכנו לסניף ושם באמת ההצעה עלתה לריבית שקלית קבועה של 0.4% בשנה. עם המשתנה היועץ המליץ לא להתעסק ואמר שזה יוצא בערך אותו הדבר. בכל מקרה, אם תרצו פיקדון ל-15 חודשים, ניתן בפועלים לקבל 0.42% (בחישוב שנתי).
 
לאומי  - הצעה מאכזבת

עם בנק לאומי דיברנו בהתחלה טלפונית וקיבלנו הצעה של 0.25% בשנה (ריבית שקלית קבועה). לא הסתפקנו בזה וקפצנו לסניף הקרוב, ושם להפתעתנו קיבלנו הצעה דומה. אבל אנחנו משוכנעים שאם אתם לקוחות של לאומי תקבלו יותר.

דיסקונט - 0.52% בשנה

בדיסקונט כבר בשיחה הטלפונית הציעו לנו ריבית שקלית קבועה של 0.52%. הריבית המשתנה אמר לנו היועץ היא באותו האזור (פריים מינוס 1.08%; הפריים כיום הוא 1.6%).

מזרחי טפחות – 0.65% בשנה

במזרחי טפחות נתקלנו לראשונה בפיקדונות ארוכי טווח עם תחנות יציאה לשנה שעדיפים על פיקדונות קצרים. הרציונל הוא שפיקדון לשנה יספק תשואה שעולה על התשואה בתחנת יציאה של שנה בפיקדון ל-4 שנים, אבל גם במזרחי טפחות וגם בבינלאומי זה לא כך. במזרחי טפחות אפשר להגיע לריבית שקלית של 0.65% בשנה הראשונה.

הבינלאומי -  0.35% בשנה

בבנק הבינלאומי התאמצו מאוד למצוא לנו פיקדון מתאים (ובאמת תודה – מקום ראשון בשירות); נשארנו שם מעל חצי שעה, אבל בשורה התחתונה גם בבינלאומי כמו במזרחי טפחות, הפיקדון האטרקטיבי לשנה הוא פיקדון ל-4 שנים עם תחנות יציאה. התחנה הראשונה – אחרי שנה מקנה לכם ריבית של 0.35%.

סיכום ביניים: בבנקים הגדולים, פועלים ולאומי, הריבית שנקבל בפיקדון היא יחסית נמוכה, במזרחי טפחות הריבית מבין הבנקים הגדולים היא הטובה ביותר, ובאופן משמעותי ביחס לאחרים. איך זה יכול להיות? ובכן מזרחי טפחות הוא המנוע העיקרי בשוק המשכנתאות, ומול המשכנתאות הוא צריך להעמיד כמה שיותר פיקדונות, זו הסיבה שהוא מנסה לפתות אותנו יותר מאחרים. אבל זה רק סיכום ביניים – יש הפתעות.

 
בנק איגוד – הצעה מסובכת, אבל טובה

בבנק אגוד קיבלנו כמה הצעות, נתחיל מהפחות מפתה – פיקדון ל-3 שנים בריבית קבועה כאשר עם מושכים במהלך השנה הראשונה מקבלים ריבית של 0.1%. כמובן שזה לא אטרקטיבי, אבל המחשב העלה עוד אפשרות – פיקדון פריים לשנה (ריבית משתנה) לפי פריים מינוס 1.3% שזה 0.3%.

והיו עוד הצעות פחות מפתות, עד שקיבלנו את ההצעה הבאה. היא חורגת מתנאי המדגם, אבל אי אפשר שלא לדווח עלייה. מדובר בהצעה לפיקדון בריבית משתנה – פריים מינוס, כאשר הפיקדון הוא ל-15 חודשים עם תחנות יציאה כל 5 חודשים. בתחנה הראשונה הריבית היא פריים מינוס 1.25% שזה 0.35%; בתחנה השנייה (אחרי 10 חודשים) הריבית היא פריים מינוס 1.15% שזה 0.45%, ובתחנה האחרונה – 15 חודשים הריבית היא פריים מינוס 0.85% שזה 0.75% (ריבית שנתית).

אז נכון – זו לא שנה, זה יותר; זו גם לא ריבית קבועה, אבל לא צפויה עליית ריבית בקרוב, וגם אם היא תעלה, זה רק ישפר את התשואה בפיקדון. אגב, חזרנו ליועץ כדי לברר אם מדובר בריבית על כל התקופה ולא רק ל-5 חודשים האחרונים, והא אמר מפורשות זו הריבית לכל תקופת הפיקדון.
 
בנק ירושלים - ההצעה המובילה, 0.7%

טוב זה היה צפוי, בנק ירושלים משקיע המון בשנים האחרונות כדי שתעבירו אליו כספים, והוא אטרקטיבי בריבית, ביחס לכל הבנקים האחרים. עדיין רוב האנשים נשאר עם הבנק שלו, כי בנק ירושלים קטן, כי אולי יש משהו שאנחנו לא יודעים, כי אין כוח לעבור סניף. אבל האמת שהיום וזה לא קשור לבנק ירושלים, אלא בכלל – לא פותחים חשבון עו"ש כשרוצים רק פיקדון בבנק אחר אלא פותחים חשבון פיקדון/ חשבון תמורה שאין בו עמלות, כל מה שיש בו זה  פיקדון, כשהפיקדון עומד להשתחרר מעדכנים אתכם ואתם יכולים למשוך את הכסף לבנק שלכם – בלי עלויות מסביב. בירושלים זה אמור להיות אפילו פשט יותר, דיגיטלי יותר.

על כל פנים, בבנק ירושלים אין אפליה לטובה של "עשירים" – לא מעניין אותם אם אנחנו רוצים להפקיד 500 אלף עד מיליון שקל, התנאים זהים גם בסכומים קטנים. הריבית על פיקדון שקלי בריבית קבועה עומדת דרך האתר על 0.7%  (הפקדה דיגיטלית) – זה קצת מעל מזרחי טפחות, והרבה מעל הבנקים הגדולים במערכת.  

 טוב יש עוד בנקים כמו אוצר החייל שאליו הגענו טלפונית, וקיבלנו כמה הצעות שהיו באזור 0.25% - אנחנו מניחים שלקוחות הבנק יזכו לקצת יותר. ניסינו גם להגיע לבנק יהב שאנחנו יודעים ומכירים שהוא בעמלות הזול במערכת. אבל, אחרי שחיכינו במצטבר מעל שעה שיענו במוקד, חייגנו למס' של חשבונות חדשים וכאן ענו לנו, אבל הסבירו שהם לא נותנים ריבית לפיקדונות לתקופה של שנה. "את בטוחה, זה באמת, איך זה יכול להיות?" כן, אין ריבית על פיקדונות לתקופה של עד שנה.

בנוסף להצעות האלו יש הצעות טובות יותר אבל הן מלוות בהתניות, הסתייגויות ועוד. בבנק אגוד למשל תקבלו ריבית של 3% על אשראי בגודל המשכורת, אבל בתנאי שתעבירו את חשבון המשכורת שלכם. בספר הבנק הדיגיטלי של לאומי תקבלו גם 3% אבל עד 10 אלף שקל.   

עד כאן הבדיקה, אנו נעדכן אותה אחת לתקופה. ורגע לפני סיום אנקדוטה קטנה -  לא נעים לנו לומר זאת, אבל סניפי הבנקים שהיינו בהם היו ריקים. מי אמר אבטלה סמויה? מי אמר שהמערכת הבנקאית לא יעילה? כנראה שהם צודקים.

והדגשה חשובה - ההצעות שקיבלנו מהבנקים הם במקרים רבים מה שנאמר לנו (ואפילו נמסר בכתב), אבל לא באמת השקענו בפיקדונות האלו; ולמה זה חשוב? אולי בפועל שנבוא להפקיד, יאמרו לנו סליחה טעות, המערכת סגרה את הפיקדון – סיכוי אפסי, ובכל זאת חשוב לציין כי כל המידע כאן הוא משיחות, פגישות, וממידע באתרים, לא מהפקדות בפועל.

לצד הפיקדונות, יש אפיק שזוכה לתדמית שלילית (אפילו מאוד) שלא בצדק – הפיקדונות המובנים. בתחום הזה בנק לאומי והבנק הבינלאומי מובילים – כאן תוכלו לקרוא על פיקדונות מובנים.

מדריכים נוספים:

איך לחסוך לילדים (וגם לכם)?   
איך לחסוך בעמלות?
 
מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו ונתקן.
תודה עבור פנייתך, היא תיבדק ותטופל בהקדם שלח
הרשמה לניוזלטרים
הירשם לסיכום היומי של שוק ההון ולמבזקים של ביזפורטל - ניוזלטרים חובה לכל משקיע
הבתכל בגה

הגב לכתבה

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

שלח
תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה

56 תגובות ב-23 דיונים

מיין תגובות לפי: מהחדש לישן מהישן לחדש הרחב תגובות צמצם תגובות
23 חנוך 09/10/2017 10:07 מי שם פיקדון בבנק?!
תודה על הכתבה היא ממחישה את עזות המצח של הבנקים בישראל לעשות רווחי עתק מהכסף שמפקידים אצלה ולתת בתמורה כלום אחד גדול. וכשאתה באוברדראפט הם מנקנקים אותך עם ריביות הזויות. עדיף להפקיד את הכסף מתחת למרצפות
22 מומחה לקנוניות 08/10/2017 23:51 לא להפקיד בבנק!
האינפלציה האמיתית היא כ 4 אחוזים. אין ברירה חייבים לקחת סיכון במניות. מי שלא רוצה שיקנה נדלן בחול. מי שלא רוצה שיקנה מתכות יקרות. כל פעם שאתם מפקידים בבנק אתם מחזקים את הבנקים. צריך להחליש אותם,הם היחידים שמותר להם להנפיק כסף חדש. כל פעם שהם נותנים הלוואה,נוצר כסף חדש במערכת ז"א נוצרת אינפלציה בניגוד למלווה רגיל שמלווה רק את הכסף שלו. הכסף של הפיקדונות הוא רק בטחונות - הבנקים לא מלווים את הפקדונות.
21 אחד העם 08/10/2017 23:01 סגרתי 150,000 דולר ארה"ב לש8 חודשים
בבנק הפועלים. קניתי ב 3.4 ש"ח בריבית של 1.5 לשנה עם קרן קבוע עם ריבית כל 6 חודשים. הדולר לא ירד יותר לדעתי. אני פנסיונר ולא משלם מס על רווחים. עם הדולר יעלה הרווחתי. עשיתי עסקה טובה?
20 Zvika 08/10/2017 22:18 יש רביות יותר טובות
אני סגרתי 420k לשנה בבנק טפחות ב 0.92 אחוז לאחר שהבנק שלי בנק לאומי רצה לתת לי 0.45 עם חשבון ללא עמלות אלא עבור הפקדון בלבד עם 15 אחוז מס על הרבית בסוף תקופה
19 רבין 08/10/2017 21:16 חחחחח אני מקבל 8%
על כל סכום באג"ח ג של ארקו החזקות . מי המפגר שנותן לבנק את כספו והם קונים את האג"ח ג של ארקו . זה גילה לי חבר בנקאי
ארקו לשעבר 10/10/2017 20:03 סיכון גדול בארקו
שארקו לא תשלם את החוב מה תעשה? זיכרון קצר יש לך - ב-30% מאגח היו הסדרי חוב
בני 10/10/2017 01:11 זה או 8% או מינוס 100% (ל"ת)
18 לקוחה של ירושלים 08/10/2017 20:10 מחזיקה שם פיקדונות תנאים טובים
עדיף מבבנק שלי בו לא מקבלים בכלל ריבית (אוצר החייל), אין שום עמלה ובסוף הכסף חוזר לחשבון הרגיל. לדעתי דווקא ההפקדה באתר שלהם מאוד פשוטה ונוחה, חבל שצריך לפתוח חשבון נפרד לכל פיקדון
17 אחד העם 08/10/2017 15:36 אין דבר כזה בעולם ללא סיכון
הבנקים שקועים עד תואר בהלוואות משכנתא רכבים ועוד בהזדמנות הראשונה כשנוצרת בעיה רצינית במשק ויש ריצה למשיכת כסף מהבנק הוא לא מסוגל להחזיר כסף לכולם ואז הוא נסגר למשיכת כסף לעומת זאת בהירות ערך בעיקר אם הם זרים אין בעיה כזו מכיון שהנייר לא שייך לבנק אלא הוא שם למשמורת בלבד ואין הבנק יכול להשים עליו יד
16 תזהרו 08/10/2017 15:01 מרוב הבנקים
חיים כמו עלוקות מוצצות דם על עמלות וכמה שיותר ולעיתים ביזאריות לגמרי תעקבו אחרי דפי החשבון שלכם בקביעות ! בין לאומי הכי יקר .איגוד הולך ומידרדר ירושליים עשה תפנית ממש לא טובה צמצם סניפם וכח אדם העלה עמלות חשבון בקיצור אכזבה מצטברת ואין מציאות תזהרו מהם !! ואל תוותרו להם על פיפס מזה הם חיים ועושים מיליארדים
15 עמית 08/10/2017 14:17 בנק ירושלים
יש לי שני פיקדונות בבנק ירושלים, ואני לא משלם עמלה
ערן 09/10/2017 09:34 בנק מצוין אין שום עמלות למי שיש פיקדון
שאחרים ימשיכו להפקיד בבנקים אחרים הריבית בבנק ירושלים הכי גבוהה. משתלם!!!
עמית רומם 08/10/2017 19:04 אתה ממש אדיוט...
פריירים לא.. וכו'
14 יוסף 08/10/2017 14:14 מי שם בבנק את הכסף רק מי שלא מבין וסובל מפחד ...
מסיכון -ההשקעה הטובה ביותר זה בבורסה וכל אחד שיודע להשקיע הנכון (ולא להמר ) ירוויח לטווח הארוך כולל כל המפולות והתנודות סכום גבוה באופן גבוה מכל השקע בבנק
שמטוב 09/10/2017 07:39 לא עניין של פחד אלא עניין של זהירות
לא כל אחד יודע איך להשקיע בבורסה וזה כולל את אילו שמחשיבים את עצמם כמבינים בהשקעות. לא לכל אחד יש יכולת או זמן ללמוד השקעות והם מעדיפים להשקיע זמן בעניינים אחרים שמשתלמים להם יותר.
13 ירושליים 08/10/2017 13:09 כתבה לא מדוייקת
בבנק ירושלים התחילו לגבות מכולם 6.5 שקל גם אם זה חשבון עו"ש או למטרת פיקדון בלבד. מי שיסגור מעל 70K יהיה פטור מהעמלה קחו בחשבון שיתכן ותקבלו תשואה שלילית בסוף. לפני חודש-חודשיים ישתחרר לאחותי 30K בפיקדון שהיה שם בררנו לגבי פיקדון 5 שנים שהציעו ריבית גובהה יותר על הנייר בלבד 1.7 קבוע עם עמלה חודשית של 6.5 שח. לבסוף העברנו למזרחי פריים=1.6 (כיום הריבית 0.1 כך שמקסימום תרד ל0 ובמקרה הראלי תעלה ואייתה הריבית) ואין עמלות כי זה חשבון תמורה. גם אני לקוח של בנק ירושלים מאוכזב הם התחילו לפני שנים לקחת על כ.האשראי ועכשיו עמלה חודשית אז למה לי הבנק הזה? גם רחוק לי מאוד וגם מוגבל מבחינה טכנולוגית.
דודי 09/10/2017 09:35 אין שום עמלות אתה טועה ומטעה
העמלות הן למי שמנהל חשבון עו"ש ולא למי שמנהל פיקדון במערכת סגורה, חבל שאתה מטעה את האנשים. הבנק הכי אטרקטיבי בפיקדונות מכל הבנקים ועשיתי כמה וכמה סקרי שוק.
צודק 08/10/2017 14:49 לחלוטין כל מילה אמת
שירות על הםנים ומלא טעויות ועמלות ביזאריות .. תנסו להעביר בבנק י-ם מט''ח לדוגמא ותגלו את הקנס שתקבלו !!!
12 שרון 08/10/2017 12:09 כתבה עם ביצים
שיחקתם אותה היזפורטל; כתבה. עם ביצים נגד הבנקים הגדולים
משה ראשל"צ 09/10/2017 06:23 מה אנשים רוצים בתנאי האינפלציה של היום אף לא נותן חינם (ל"ת)
11 משה 08/10/2017 11:45 פראיירית
יש קרנות סולידיות וגם מה יקרה עם יהיה אנפלציה?
10 Z 08/10/2017 11:15 זו הבועה האמיתית לא נדלן ב 3.5 אחוז תשואה... (ל"ת)
ממי 08/10/2017 11:37 כל סיבה למסיבה לדחוף את שקר הנדל"ן. שחרר נגמרה הבוננזה (ל"ת)
9 crbu 08/10/2017 11:15 מי זוכר? בשנת 2000 בנק ירושלים נתן 20 אחוז על פיקדון. (ל"ת)
משה ראשל"צ 09/10/2017 06:24 מה זה שייך הכל קשור לאינפלציה שנתית נקודה (ל"ת)
דניאל 08/10/2017 11:52 אני זוכר אבל זה היה 12%! (ל"ת)
8 נהריה 08/10/2017 10:50 בבנלאומי בנהריה נותנים 0.01%
הבנקים זה השוק השחור בחסות החוק. בושה שהמדינה נותנת לזה יד ,אם אתה במינוס לוקחים 10 ו 12 אחוז ריבית ואפילו יותר מכך וכאשר אתה רוצה להפקיד סכום נכבד לתקופה הם צוחקים עלינו בלי להתבייש . גנבים בחסות החוק אין מילה אחרת חג שמח
דניאל 08/10/2017 11:53 תתמקח איתם - תגיע ל-0.35% או שתעבור (ל"ת)
7 אם ירצה השם 08/10/2017 10:19 סגרתי בבנק איגוד לשלוש שנים על 0.6 אחוז שנתי
אני מרוויחה כ-3 שקלים ליום ובסוף התקופה יצטברו כ-3000 שקלים ו-180000 השקלים שסגרתי נשארו שלמים. וזו הצלחה קטנה מאד בהשוואה למה שהבורסה עשתה בתקופה הזאת, אבל מהבורסה אני קצת מפחדת.
אבשלום 08/10/2017 20:11 עשית בסדר. נכון שאפשר להתעשר בבורסה אבל
אם מגיע מפולת בן לילה של 50% (מכל סיבה שהיא...) אז ליש המשך ירידות ובסוף מניות יכולות לרדת בנחת 90%. מה עושים? יכולת לקנות 10% מהכסף קרן נאמנות או תעודת סל צמודה למדד ת"א 35. רק 90% סולידי. השם ישמור עליך. יביא לך שידוך חכם ותתעשרו בילדים שמחים!
טעות 08/10/2017 14:50 איומה
עשית חביבתי
6 עופר 08/10/2017 09:41 לא אפס סיכון
בסיכון שהבנק אולי יעבור פשיטת רגל בתקופת הפיקדון.
גדעון 08/10/2017 09:50 במציאות המדינה ערבה לבנקים
אין סיכון פרקטי על הפיקדונות, המדינה ערבה, תיאורטית ברור שיש, יש גם סיכון תיאורטי שהמדינה תתמוטט, או לא תהיה כאן
עופר 08/10/2017 11:36 ערבה עד 100 אלף שקל לחשבון
פיקדון של חצי מיליון יכול להפסיד 400 אלף במקרה של פשיטת רגל של הבנק שבו נמצא הפיקדון.
5 דניאל 08/10/2017 09:34 מדינה מושחתת.בושה.
זה מה שקורה שממשלות ישראל העלובות ובנק ישראל המושחת מאשרים לבנקים ריבית אסטרונומית על משיכת יתר או הלוואות אבל על חסכון כלום בריבוע.
משה ראשל"צ 09/10/2017 06:25 כנראה אתה היית משקיע אצל מיידוף פפפחחחחח (ל"ת)
4 ממי 08/10/2017 09:05 רוב הפקידים ויועצי ההשקעות בבנק לא יודעים הרבה
הם עסוקים בלבכות כמה הם עובדים קשה וכמה מעט הם מרוויחים (ובגלל זה כנראה ימשיכו ככה כל החיים). תדפדפו באתרי האינטרנט השונים של הבנק ותגלו לעיתים הפתעות מאוד משתלמות שהפקיד לא ידע מאיפה הבאתם לו (בבנק שהוא עובד בו).
3 חיים 08/10/2017 08:51 בנקים - על הפנים
משקיע מזה שנתיים עם הוראת קבע חודשית (סכום גדול) בקרן נאמנות המשקיעה בשווקים מתעוררים - 27% בשנה. אז שלא יעבדו עליכם.
ממי 08/10/2017 11:35 שלא יעבדו עליך. לקרנות האלה נטיה חזקה להתרסק כעבור זמן
מכיר את הסיפור עם הפמוטים שמתו?? אם זה הרווח, תברח.
נו תספר 08/10/2017 12:53 מה הסיפור עם הפמוטים שמתו? (ל"ת)
שמטוב 08/10/2017 10:08 התשואה שציינת חריגה מאוד וכנראה לא רב שנתית. (ל"ת)
דניאל 08/10/2017 09:05 אתה משקיע בסיכון
מה הקשר בין פיקדונות בלי סיכון לבן קרן נאמנות מסוכנת ?
יצחק 08/10/2017 10:19 משקיע בבורסה
מי שלא לוקח סיכון לא ירוויח. סיכון יש בכל אחד מענפי ההשקעה, (בנקים,סייבר, תשתיות,כימיה, וכו')לסגור סכום בעבור חלקי אחוזים לא מתאים לכל אחד. ואם תבדקו היסטורית רוב הענפים עשו תשואה יותר ממה שמציעים בבנקים, גם אחרי תשלום המס, דמי הניהול, ודמי השמירה. חג שמח.
2 דניאל 08/10/2017 08:45 סקר חשוב, מה דעתכם על בנק ירושלים
בדיוק מה שאני צריך, סקר חשוב , למרות שבנק ירושלים נותן תשואה גבוה יותר, אני עדיין מתלבט אם לעבור אליו. מי עובד עם בנק ירושלים ? איך התנאים מסביב? האם בנק קטן זה חיסרון ?
לקוחה של הבנק 08/10/2017 18:37 לי יש שם פיקדונות
לא גובים שום עמלה ובסוף הכסף חוזר לחשבון הרגיל. לדעתי הרבה יותר שווה מלהחזיק את הכסף בבנק שלי שבו לא מקבלים כלום. לדעתי דווקא התהליך הפקדה שלהם מאוד פשוט ונוח, רק שצריך לפתוח חשבון נפרד לכל פיקדון. מקווה שעזרתי
לקוחה של הבנק 08/10/2017 18:36 לי יש שם פיקדונות
לא גובים שום עמלה ובסוף הכסף חוזר לחשבון הרגיל. לדעתי הרבה יותר שווה מלהחזיק את הכסף בבנק שלי שבו לא מקבלים כלום. לדעתי דווקא התהליך הפקדה שלהם מאוד פשוט ונוח, רק שצריך לפתוח חשבון נפרד לכל פיקדון. מקווה שעזרתי
ליאור 08/10/2017 17:13 שווה ביותר!
בשביל פיקדון שאתה בודק פעם בשנה בנק ירושלים יתן לך את המקסימום. אל תהיה פראייר
תברח 08/10/2017 14:54 משם
ומהר !!!
יואל 08/10/2017 13:20 ב.ירושלים-אינטרנט צולע,עמלות גבוהות ,לא אמין
בעיות שמפנה אליהם-אין התיחסות בקיצור..עזבנו
הר י 08/10/2017 13:08 ב.ירושלים-קטן לא אמין ומפר הסכמים
מצפה לבנק תביעה..
משה 08/10/2017 11:50 בנק ירושלים
קנה בשנים האחרונות כספומטים משוכללים ופתח סניפים הבנק משקיע הרבה בנדלן בהלוואות שזה קצת מסוכן אבל אף ממשלה לא תתן לבנק ליפול
אלי 08/10/2017 11:31 לא ממליץ, גם התחילו לגבות דמי יהול חשבון 6,5 ש׳׳ח לחודש (ל"ת)
שמטוב 08/10/2017 09:56 מערכת שליטה דרך האינטרנט דפוקה, שירות טלפוני דפוק
יתכן שהם טובים יותר בשירותי דלפק (כלומר כאילו שאינם מצריכים גישה באינטרנט או בטלפון, אלא הליכה לפקיד או אולי קופה אוטומטית). סיכון ? חושב שלאיש הקטן אין סיכון גבוה בהשוואה לבנקים אחרים. אם הבנק יכנס למצב של אי יציבות כנראה ידלפו ידיעות מוקדמות לתקשורת, לכן אם אתה עירני לא חושב שהפקדה בסיכון. לא יודע עם מי הם עובדים, יתכן שעם עסקים קטנים אבל לא יודע לבטח.
בהמשך לדבריך 08/10/2017 15:04 נתקבלתי בבנק י-ם ברשלנות
שגרמה להפסדים בכל מה שציינת וציינו אחרים לפניך לבנק הזה אין עתיד אכזבה גדולה מתנהל כמו קיוסק
1 יעקב 08/10/2017 08:42 שחכתם להזכיר שהריבית היא ברוטו לפני מס 25 %
היכן מס הכנסה על ההכנסה ?
פרפר 08/10/2017 08:56 לא נכון
המס על פיקדונות לא צמודות רק 15% מס הכנסה.
כללי
מדורים
שווקים
שירותים
טאבו ישיר
תמיד מעודכנים לאתר טוויטר לאתר פייסבוק RSS Mail Red mail
חפש
כל הזכויות שמורות לחברת ביזפורטל בע"מ מקבוצת קו מנחה © |תנאי שימוש | לאתר אקטיבטרייל
לחץ לביטול הצגת המידע המורחב על מדד/נייר בבר המדדים, לחיצה נוספת תשיב את המידע.