אמות: עלייה של 12% בהכנסות מנכסים זהים ל-156 מיליון שקל

ה-FFO ברבעון השני צמח בכ-21% והסתכם בכ-107 מיליון שקל ברבעון השני
 | 
מתחם העסקים ToHa, צילום: Viewpoint
אמות השקעות מקבוצת אלוני חץ דיווחה היום על תוצאות הרבעון השני של השנה, לפיהן נרשמה עלייה בכל הפרמטרים ומנגד החברה צמצמה את טווח התחזית להמשך השנה. נציין כי מניית אמות השקעות נסחרת כעת בשיא כל הזמנים לאחר מהלך עליות של כ-25% מתחילת השנה. החברה מסכמת רבעון שבמהלכו השיקה את פרויקט ToHa (תוצרת הארץ).
ה-NOI ברבעון השני צמח בכ-14% והסתכם בכ-159 מיליון שקל לעומת 139 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד. ה-NOI מנכסים קיימים (Same property NOI) ברבעון הסתכם לכ-156 מיליון שקל, לעומת 139 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד. גידול של 12% בעיקר הודות לאיכלוסו של מגדל אטריום. בניטרול מגדל אטריום צמח ה-Same Property NOI בכ-2.9%.
ה-FFO ברבעון השני צמח בכ-21% והסתכם בכ-107 מיליון שקל לעומת 89 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד. ה-FFO למניה הגיע ל 34.5 אג', עליה של 11% בהשוואה לרבעון המקביל אשתקד וזאת אגב גידול של 9% במספר המניות המשוקלל.
סך שווי נדל"ן להשקעה (מניב ובהקמה)של אמות הסתכם במחצית הראשונה של 2017 בכ-9.9 מיליארד שקל.
בשנה כולה ה-NOI צפוי להסתכם ב-634-628 מיליון שקל, לעומת טווח של 636-626 מיליון שקל כפי שניתן בתחזית קודמת. ה-FFO צפוי להסתכם ב-425-421 מיליון שקל, לעומת 431-421 מיליון שקל כפי שניתן בתחזית קודמת, וה-FFO למניה ב-1.37-1.35 שקל למניה, לעומת 1.4-1.36 שקל למניה כפי שניתן בתחזית המקורית.
אבי מוסלר, מנכ"ל אמות: "מגמת הצמיחה נמשכת, ואנו מציגים ברבעון צמיחה דו ספרתית ב-NOI, ב-NOI מנכסים זהים, ב-FFO וב-FFO למניה תוך ירידה בשיעור המינוף ועליה במספר המניות המשוקלל. בבעלותנו שלושה פרויקטים בשלבי בניה ותכנון מתקדמים: ToHa (פרויקט תוצרת הארץ), פרויקט משרדים ומסחר עם עירית חולון ופרויקט הלוגיסטיקה במודיעין. סך ההשקעה הכוללת בשלושתם הינה 1 מיליארד שקל ב-3 שנים הקרובות והם מהווים חלק עיקרי ממנועי הצמיחה העתידיים של החברה. פרויקט ToHa (קיצור של תוצרת הארץ) הנבנה בימים אלו מתקדם בהתאם ללוחות הזמנים הצפויים. אנו נמצאים בשלבי מו"מ מתקדמים מאד עם חברות בינלאומיות, בגין היקף שטחים של למעלה מ-50%. איכותו של הבניין בשילוב עם מיקומו ותכניות הפיתוח הייחודיות באות לידי ביטוי בדמי השכירות עליהם מדובר עם השוכרים הפוטנציאליים. במהלך הרבעון השלמנו את רכישת בניין הבוטיק ברמת החייל, נכון להיום 90% משטחיו מושכרים לתקופות של 5 שנים ומעלה. אזכיר כי בעת חתימת העסקה עמד שיעור ההשכרות על 60% ואנו פעלנו על מנת להגיע למיקסום ה-NOI בהקדם, תוך יצירת תמהיל שוכרים איכותי אשר ישמור על מיצובו הייחודי של הבניין. בנוסף לפעולות הייזום והרכישות, אנו ממשיכים כל העת לפעול להשבחת תיק הנכסים הקיים שלנו, מדובר בכמאה נכסים אשר 80% מהם במרכז הארץ וקיים בהם פוטנציאל נדל"ני רב".
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה