ברוכים הבאים לאתר החדש של
רצינו להראות לכם מה חדש
להמשך הדרכה מעבר לאתר
תוכלו להירשם לאתר, לנהלאזור אישי
ולהגדיר ניירות למעקב
להמשך הדרכה מעבר לאתר
ריכזנו את כל המדורים בתחום
שוק ההוןבמקום אחד
להמשך הדרכה מעבר לאתר
ריכזנו עבורכם את כל הנתונים
להמשך הדרכה מעבר לאתר
כל הנתונים והכתבות
במדורהמטבעות הדיגיטליים
להמשך הדרכה מעבר לאתר
בואו לצפות
בתוכניות החדשות שלנו
להמשך הדרכה מעבר לאתר
נתוני אג“ח
להמשך הדרכה מעבר לאתר
גרפים אינטראקטיביים
להמשך הדרכה מעבר לאתר
תצוגת נתוני מט“ח חדשה
להמשך הדרכה מעבר לאתר
מניות ארביטראז‘
להמשך הדרכה מעבר לאתר
ריכזנו עבורכם את הקרנות
להמשך הדרכה מעבר לאתר
גלישה נעימה
מערכת
להמשך הדרכה מעבר לאתר

ברן משלימה זינוק של 100% מתחילת השנה - עברה לרווח והיו"ר הפחית את שכרו

פריצת רמת התנגדות, צילום: Getty images Israel
קבוצת ברן דיווחה אמש אחרי פרסום הדו"חות כי ועדת הביקורת קיבלה את בקשת בעל השליטה ויו"ר הדירקטוריון מאיר דור להפחית את שכרו ב-15% מעלות השכר, לתקופה של 8 חודשים, וזאת על מנת לסייע לחברה בצמצום הוצאותיה. בתוך כך החברה דיווהח אמש על מעבר לרווח ברבעון הראשון לעומת המקביל אשתקד.
מניית ברן +0.51% ברן 803.5 +0.51% ברן בסיס:799.4 פתיחה:799.4 גבוה:827.9 נמוך:800 תמורה:21,927 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: מזנקת ב-15% במחזור מסחר של 330 אלף שקל לעומת מחזור יומי ממוצע של 121 אלף שקל בחודש האחרון. בכך משלימה המניה זינוק של 100% מתחילת השנה.
לפי תוצאות הרבעון שפורסמו אתמול בערב, ברן הצליחה לצמצם את ההוצאות התפעוליות ברבעון הראשון ל-17.1 מיליון שקל לעומת 21.9 מיליון שקל ברבעון הראשון של השנה שעברה. מיליון שקל ברבעון המקביל. ברן עברה להציג רווח תפעולי ברבעון הראשון בסך  9.8 מיליון שקל, בהשוואה להפסד תפעולי של כ-4.5 מיליון שקל ברבעון המקביל והפסד תפעולי של כ-31.4 מיליון שקל ב-2016. במהלך הרבעון ברן הפסיקה את פעילותה בחלק ממדינות דרום אמריקה ועשויה להפסיק הפעילות במדינה נוספת במהלך השנה. 
בשורה העליונה, ברן רשמה זינוק של 24% בהכנסות ל-86.8 מיליון שקל. הצמיחה מיוחסת בעיקר לתרומה של פרויקט הולכת המים באתיופיה (35 מיליון שקל), וכן פרויקט תעשייתי להקמת מפעל קרטון ברוסיה (במהלך הרבעון הראשון רשמה ברן הכנסה ראשונה מפרויקט זה בהיקף של כ-24 מיליון שקל).
הרווח הגולמי ברבעון הראשון זינק ב-35% ל-22.9 מיליון שקל, הודות לרווחיות גבוהה שנרשמו בפרויקטים המשמעותיים במגזר ברן אינטרנשיונל וחרף הרווחיות ההולכת ויורדת בשלבים המסיימים של פרויקט השיקום בפעילות ברן ישראל. שיעור הרווחיות הגולמית ברבעון הראשון של 2017 הגיע לכ-14.2% מסך ההכנסות בהשוואה לשיעור של כ-13.1% מסך ההכנסות ברבעון המקביל.
בשורה התחתונה, ברן עברה לרווח נקי של 6.3 מיליון שקל בהשוואה להפסד נקי של 9.9 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד.
נזכיר כי בעלי השליטה בחברה,  מאיר דור וחברת GARAPA BV קיימו משא ומתן עם צד ג' מחו"ל בנוגע לאפשרות למכירת השליטה בחברה. החברה נערכת לפתיחת חדר מידע לצורך בחינת הצעות ותדווח בנושא בהתאם לחובת הדיווח.
גרף יומי של מניית ברן בחודשים האחרונים:

 
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה