הניצחון המוחץ (והמביך) של נתניהו בסאגת התאגיד

 | 
(88)
בנימין נתניהו, צילום: אבי אוחיון; לע"מ
עשן לבן. אחרי למעלה מ-5 פגישות שקיימו ביניהם נתניהו וכחלון, נראה שמשבר תאגיד השידור הציבורי הסתיים עם פתרון עקום שיש שיגידו - ניצחון מוחץ לנתניהו. חטיבת החדשות של התאגיד שהוקמה במשך חודשים ארוכים בעמל רב ונראה היה שהולכת להסתער על שוק התקשורת ולהוות אלטרנטיבה אמיתית לערוצים המסחריים - מסיימת את דרכה עוד לפני השידור הראשון.
בשורה התחתונה, פעילות חטיבת החדשות של התאגיד (שכבר כיום מונה מאות עובדים) תפורק ובמקומה יוקם 'תאגיד לחדשות ואקטואליה' בסגנון חברות החדשות של ערוץ 10 ו-2, בו ישולבו עובדים מרשות השידור ומהתאגיד. בעניין זה יש לציין כי לא בלתי אפשרי שבסופו של תהליך הגוף יורכב רובו ככולו מעובדי רשות השידור ואילו עובדי חטיבת החדשות של התאגיד יפוטרו (כבר כעת בוחנים עובדי החדשות בתאגיד פניה לבג"צ וקיון הפגנות). לגבי עובדי רשות השידור, אלו מבניהם שלא ירצו לפרוש, יקלטו בתאגיד בתנאיי השכר שמציע התאגיד.
כך או כך, הקמת חברת החדשות החדשה של התאגיד תיקח כמובן זמן לא קצר (ואולי זמן ארוך מאוד), ועד אז רשות השידור תמשיך לשלוט בתכני החדשות ואפילו התכניות הקיימות ('מבט' וכו') ימשיכו ללא שינוי גם לאחר תחילת שידורי התאגיד. כלומר התאגיד יוקם, אבל זו תהיה לחלוטין אותה גברת ואפילו ללא שינוי אדרת.
מהבחינה הזו נתניהו ללא ספק השיג את מבוקשו, עובדי חטיבת החדשות של התאגיד, אותם ראה נתניהו כאיום, לא יופיעו בקרוב על המסכים, לא בהכרח שישולבו בחברת החדשות שתוקם - ולא בהכרח שהקמת חברת החדשות בכלל תצא לדרך בתקופה הקרובה. בקיצור, ניצחון מוחץ.
לגבי היו"ר גיל עומר והמנכ"ל אלדד קובלנץ, הם אמנם לא יודחו אבל בסיטואציה הנוכחית הם יישארו בעיקר עם שליטה בתכניות הדוקו, דרמה, סדרות ושאר התכנים שאינם אקטואליה, לא משהו מאיים מבחינת נתניהו.
הניצחון הקטן של כחלון, הוא שהוחלט כי ועדת איתור בראשות שופט היא זו שתבחר את דירקטוריון חטיבת החדשות ואת העומדים בראשו, כלומר נתניהו לא יוכל לשים בראש חברות החדשות אנשים נוחים מבחינתו. מצד שני, דברים עוד ייקחו זמן.


יו ר ארגון העיתונאים, יאיר טרצ'יצקי, כתב בחשבון הטוויטר שלו: "אל תאכלו את הספין: נתניהו הבין שהוא לא יכול להדיח את ראשי התאגיד, שניתקו אותו מהשליטה במערכת העיתונאית, אז הוא מנתק את המערכת העיתונאית מהם".

פרשן ערוץ 2, עמית סגל, כתב כך בחשבון הטוויטר שלו: "סיכום המשבר: בנימין נתניהו שיגע את המדינה שנה, ובסוף כל מה שהרוויח זה את עודד שחר במקום שאול אמסטרדמסקי. כל היתר כשהיה. הציבור הפסיד". ובציוץ נוסף הוסיף - "צר לי, אבל כחלון לא ניצח. וגם נתניהו לא. שיגע את המדינה בשביל להדיח שלושה-ארבעה אנשים מהחדשות. עיתונות טובה יותר לימין לא תצא מזה. משבר בושה". בציוץ נוסף כתב סגל - "תנו לי להבהיר משהו שלא מספיק ברור: כל עובדי החדשות בטלויזיה של התאגיד מפוטרים עד האחרון שבהם. שידורי החדשות יהיו של אנשי ערוץ 1 הנוכחיים".
העיתונאי אסף ליברמן שגויס ע"י התאגיד מגל"צ ואמור היה להתחיל לשדר בקול ישראל, צייץ כך: "המדינה חותמת על חוזים, מגייסת אנשים לחטיבת החדשות בשידור הציבורי ואז חוזרת בה ושולחת את כולם הביתה? זה נראה לכם סוף הסיפור? אין מצב. התחלנו".
העיתונאית קרן נויבך שמשדרת ברשת ב' צייצה כך: "לחברי ברשות השידור ששמחים על הפשרה שלכאורה שומרת על העבודה שלנו: אל תטעו, אנחנו מפסידים. כולנו. השידור הציבורי העצמאי שעליו גאוותינו מפסיד".
פרשן ערוץ 10 נדב איל צייץ: "פשרה.." זה הניצחון הכי גדול של ביבי מאז הבחירות. כחלון הפך היום לשלוחה דרוסה של לשכת נתניהו. אפילו לא הליכוד: שרי הליכוד יצאו נגד ביבי כאן."
הכתב המדיני של 'הארץ' ברק רביד צייץ: "משה כחלון לחץ היום על כפתור ההשמדה העצמית של הקיום הפוליטי העצמאי שלו. מסתבר שגלנט הוא לא הסמרטוט היחיד של נתניהו בכולנו".
כחלון במסיבת העיתונאים שקיים לאחר ההודעה בעניין התאגיד:


ההודעה המשותפת שהוציא נתניהו וכחלון בתום השיחות:

"השידור הציבורי ייצא לדרך חדשה באמצעות התחלת שידורי תאגיד השידור הציבורי והקמת תאגיד לחדשות ואקטואליה. לצורך כך יוקם תאגיד נפרד לחדשות ואקטואליה, במתכונת חברות החדשות בערוצים המסחריים. הסדרי בחירת הנהלתו והמועצה שתפקח עליו יהיו במתכונת זהה להסדרים שקבועים היום בחוק בנוגע לתאגיד "כאן". תאגיד החדשות החדש יפעל במבנה, בתקנים ובשכר של חטיבת החדשות של התאגיד. משרד האוצר יגבש הסדרי פרישה לעובדי רשות השידור שלא ימשיכו בתאגיד החדשות ולעובדי התאגיד שלא ישולבו בו. במסגרת פשרה זו ישמרו מסגרות התקציב. חוק הפיקוח על התקשורת יוקפא לא יקודם בשלב זה. ההסדר קיבל את אישור היועמ"ש לממשלה ואנשיו. לצורך עיגון המתווה בחקיקה ולבקשת היועמ"ש תחילת שידורי התאגיד תידחה בשבועיים".

תגובות לכתבה(88):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 53.
  ביבי ימיך האחרונים בפוליטיקה את עוד דיקטטור מהדרג הנמוך
  ביביאהו 03/04/2017 09:04
  הגב לתגובה זו
  0 0
  אתה ושרה תהיו עוד מסמר שיזכר לשלילה בהיסטוריה.הוכחת שוב שאתה מנהיג מהדרג השפל .עמיך ספורים בממשלה נמאסתשלום ולא להתראות אתה ושרה
  סגור
 • 52.
  נצחון מוחץ ונחרץ של ביבי ....
  מייקל בן-אשר 02/04/2017 10:31
  הגב לתגובה זו
  0 1
  מעל לכל ספק.....נצחונו המוחץ של נתניהו הוא קודם כל , בכך שהצליח לזעזע את אמות הסיפים של איתני התקשורת ולגמד אותם עד בלי הכר !! מה שנותר עתה לראות, האם יוכלו בעלי העניין להכיל ולשרוד את המחלומה המוחצת הזו....??.
  סגור
 • את מי לגמד?..את רשות השידור הגוססת?..את ישראל היום?
  התאגיד עוד לא קם 03/04/2017 01:29
  הגב לתגובה זו
  0 0
  לי הכל נראה כמו "מהומה יזומה" ממניעים שונים ומשונים... האם זה הסטה או הסתה, אין לי מושג מה עומד מאחרי כל השגעון התקשורתי שיזם מלך התקשורת
  סגור
 • 51.
  לא יודע אם זה טוב או רע אבל אין לי שום אמפטיה לתאגיד (ל"ת)
  ד״ש 02/04/2017 10:18
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 50.
  הערכתי את ביבי
  תאגיד 02/04/2017 00:23
  הגב לתגובה זו
  1 0
  קצת מוגזם ההתנהגות של ביבי, אתה הקמת ופתאום אתה סוגר את המסך, תגידו לי מזה פה רפובליקת בננות- חבורה של משוגעים. תמיד הצבעתי ליכוד הפעם כבר הגזמת..
  סגור
 • 49.
  זה כבר לא עניין של ימין או שמאל..
  ירון 01/04/2017 23:14
  הגב לתגובה זו
  2 0
  יש פה חבורת פסיכופטים בשלטון, לא כולם, אך רובם וזה מפחיד.
  סגור
 • 48.
  עדיין לא מאוחר אפשר לטרפד את המהלך
  אור לגויים 01/04/2017 12:44
  הגב לתגובה זו
  0 0
  עדיין לא מאוחר, אפשר לעצור את המהלך המטורף!! המהלך מותנה בחקיקה, חקיקת בזק שתסתיים לפני יום ה- 30/4/2017 שבה יוחלף חוק התאגיד הקיים בחוק שידור ציבורי חדש ומתוקן על פי סיכומי ביבי כחלון. שרי הממשלה וחברי הכנסת של הליכוד, שמשתפנים, קפואים מרוב פחד ולא מעיזים לפצות פה ולצפצף, למרות גועל הנפש שהם חשים מחוסר השפיות של ביבי, יכולים להתייצב ולהודיע שלא ישתפו פעולה עם המהלך המטורף ובכך ימנעו את החקיקה. במקום להיות במקום המתקרבן, כשפוטים של ביבי שמשחק בהם כרצונו, הם יכולים ליצור מהפך ולגלות סוף סוף עמוד שידרה. אם ביבי יתפטר ויפרק את הממשלה אפשר יהיה להקים ממשלה ברשות ח"כ אחר ללא צורך להליכה לבחירות. כל 120 חברי הכנסת, שממש מתעבים את ביבי יברכו על המהלך. הם פשוט ממתינים לח"כ המוביל שיתניע אותו. ומי שיתניע את המהלך ייהפך ללא כל ספק ליקיר הציבור, המפלגה, הקואליציה ומועמד טבעי לרשות הממשלה. האדם המתאים ביותר לכך הוא אריה דרעי שיכול בכך להלבין את עברו המפוקפק, לרכוש לו מעמד של גיבור ישראל ולהוכיח לכולנו שהציבור הש"סניקי הוא חלק ממדינת ישראל ואיכפת לו ממש שקורה בה.
  סגור
 • 47.
  מהלך טוב או לא, רק מראה שנתניהו פראנואיד ולא מתאים....
  שחר 31/03/2017 10:29
  הגב לתגובה זו
  2 0
  רשות השידור, קרן נויבך ודומיה לא בדיוק הפרופיל של נתניהו, אולי נתניהו מקווה שיזכרו לו טובה, אבל ישפטו אותו בסופו של יום על מעשיו כמו בתאגיד. נתניהו מפגין אישיות של פראנואיד כוחני קיצוני שלא ראוי לנהל מדינה דמוקרטית.
  סגור
 • 46.
  שטיפת המוח של הסמול התקשורתי.איך זה עובד?
  אבשלום 31/03/2017 09:54
  הגב לתגובה זו
  2 2
  איך סרט "ישראלי" זוכה בפרסים מהגויים? מציג את הערבים כקובן ואת היהודים כצבא כובש. להזכירך: מי שיצא למלחמה אכזרית1967 זה הסמול הערמומי. הסמול בצע את פשעי הכיבוש. הימין סה"כ בונה ומיישב את יהודה ושומרון
  סגור
 • את המוח
  מעניין למי שטפו 31/03/2017 11:21
  הגב לתגובה זו
  2 0
  בעצם קשה להאמין שיש לך דבר כזה.
  סגור
 • "ימני" מאשים את ישראל שיצאה למלחמת הגנה עצמית ב-1967..?
  משהו בסיסי השתבש כאן 03/04/2017 01:34
  הגב לתגובה זו
  0 0
  מלחמת ששת הימים היתה תמיד גאוות הימין היהודי (שחלק נכבד ממנו היה שייך למפא"י של פעם..ובהמשך למערך). רבים ראו במלחמה הזאת "מלחמת מצווה" ואפילו אתחלת הגאולה (הרב גורן). אבל היום הכל התחרפן כאן...
  סגור
 • 45.
  רוח פורים- כך יקרה לזנב (=התקשורת) שבא לאיים על הראו "מ (ל"ת)
  פרשנוביץ 31/03/2017 07:54
  הגב לתגובה זו
  2 1
  סגור
 • 44.
  מה בדיוק מביך בנצחון של ביבי?
  דוד 31/03/2017 00:18
  הגב לתגובה זו
  2 2
  בלי להתלהב ממנו יותר מדי, הבן אדם משיג את מטרותיו ולהטריף מדינה שלימה בשביל שלא ידברו על החקירות.
  סגור
 • 43.
  מירי תגיש החדשות?..שרה?..מיקי זוהר?..ביטן? (ל"ת)
  מתפקע מצחוק 30/03/2017 22:44
  הגב לתגובה זו
  2 0
  סגור
 • 42.
  כחלון היום בצעת חרקירי
  יועצי אחיתופל 30/03/2017 22:02
  הגב לתגובה זו
  1 0
  בלי להרגיש השקרן הוביל אותך צעד אחר צעד לאבדון ללא שום נשק באמתחתו מבלי שאתה או מישהו מיועציך הבחין בזה. בעוד חודש הוא ידחוף גם את חוק הפיקוח על הרשות. הדרך הבלעדית שאת יכול להציל את עצמך.: חזור בך והחלף את הממשלה ה
  סגור
 • 41.
  כל הכבוד שכחלון מכבד את ראש הממשלה.
  אנונימי 30/03/2017 21:21
  הגב לתגובה זו
  0 0
  כחלון צריך לכבד גם את הנכים בישראל - לעלות קיצבאות לנכים. אף אחד לא עוזר לחלשים לנכים ולזקנים בישאל. לא יחימוביץ לא בוזי לא כחלון לא ליצמן לא לפיד לא דרעי לא ביבי אילן גילאון צריל לרוץ לבד לכנסת יהיה לו 100 מנדטים לבד.
  סגור
 • טען עוד
 • 40.
  כחלון כאסקופא הנדרסת, ביבי מטורלל מתמיד
  אור לגויים 30/03/2017 20:06
  הגב לתגובה זו
  1 0
  הצבעתי לכחלון וכחלון אבד אותי היום. כחלון הפך רכיכה. לא מדובר בשידור ציבורי, מדובר בלב ליבה של הדמוקרטיה. עתונות חופשית כמו זו שנושכת יום יום ביבי, כפי שעשתה לאולמרט, לליבני, לשרון, לברק, לרבין ולפרס היא לב ליבה של הדמוקרטיה, גם כשהעיתונות שרלטנית וחסרת ידע והשכלה, עדיין הוצאת הרכילות הפנימית של שחיתות והשחתה בסופו של דבר פורצת החוצה וחושפת לאור את כל החוליים וכידוע האור ובתי המשפט מרפאים נהדר. כחלון שמכיר טוב יותר מכולם את ביבי, נפל במלכודת. עובדי התאגיד בתחום האקטואליה יפוטרו, רשות השידור תמשיל לשדר חדשות ואקטואליה, וביבי ימשוך את ההחלטות לנצח ובפועל תשארנה שתי רשויות נפרדות !! איך? איך? נפל כחלון???
  סגור
 • 39.
  הבנתם עכשיו מי הבעל הבית כאן? רק ביבי.
  אברשה 30/03/2017 18:56
  הגב לתגובה זו
  2 10
  כחלון עובד על כולנו . הרס את המשק אנשים רעבים , והוא כל פעם מגיע לציבור עם ספין חדש . אפס אחד גדול . ביבי הוכיח שוב שהוא מנהיג חזק ואמתי. היידה ביבי
  סגור
 • מה נקרא מנהיג
  כחלון 02/04/2017 10:35
  הגב לתגובה זו
  1 0
  אני רואה הרבה תגובות שכותבים שביבי מנהיג, ואני אכן מסכים אתם, אבל רבותיי (בתור ימני אני כותב ולא חטאתי בעוון שמאליות- יהרג ועל יעבור) גם פוטין מנהיג אמתי, ואז.. בכנות לא נראה לי הגיוני להעביר חוק ופתאום אחרי שהקימו, עבדו, עשו, החליפו מקומות עבודה, פתאום מורידים את המסך בלא טיעון הגיוני, בכנות הרי זה מדינה, זה לא מסע קניות בסופר. צר לי צר לי על העודף מנהיגות של ביבי שכל כך הערכתי....
  סגור
 • יותר
  אזרח 01/04/2017 16:14
  הגב לתגובה זו
  0 0
  כמה יותר בן ז... יותר מניאק יותר חר...יותר שקרן ועוד יותר טוב????? מדינה מטורללת עם אנשים מטורללים.....
  סגור
 • ביבי וכחלון שניהם יעופו בקרוב.
  שמ טוב 30/03/2017 21:42
  הגב לתגובה זו
  0 0
  שני ליצנים. ביבי יודע רק לנאום, מנהיג דמיקולו.
  סגור
 • 38.
  כחלון נדרס ונותן ידו להעמקת ה״דיקטטורוקרטיה״. בושה. (ל"ת)
  יקים 30/03/2017 18:43
  הגב לתגובה זו
  11 2
  סגור
 • 37.
  מצויין
  איציק 30/03/2017 18:21
  הגב לתגובה זו
  4 4
  העיקר שלא הולכים לבחירות וממשיכים עם מס דירה שלישית כמו המשך הצעדים לפתרון המשבר בשוק הדיור.
  סגור
 • 36.
  שטויות
  עידן 30/03/2017 18:17
  הגב לתגובה זו
  4 2
  היחידים שהרויחו זה אנחנו האזרחים שנמנעו מאיתנו בחירות מיותרות ויקרות.
  סגור
 • 35.
  יוסי פינק כותב גם פה ?! (ל"ת)
  מה עם גלובס ??? 30/03/2017 18:15
  הגב לתגובה זו
  1 0
  סגור
 • 34.
  ראש ממשלה זבל שהקומבינות והשחיתות שלו עולים מליארדים (ל"ת)
  תום 30/03/2017 18:05
  הגב לתגובה זו
  12 4
  סגור
 • 34-
  דב 31/03/2017 06:36
  הגב לתגובה זו
  1 2
  הבטת -עם במראה? מי שמדבר על זבל.
  סגור
 • 33.
  מה שיותר חשוב מנצחונו של ביבי זה שהשמאל חטף בוקס בפרצוף (ל"ת)
  ביבי כל הכבוד!!! 30/03/2017 17:57
  הגב לתגובה זו
  6 13
  סגור
 • כמה שקרניהו משלם לך עבור ההסתה ? (ל"ת)
  שמ טוב 30/03/2017 21:43
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • הימין חטף בוקס יותר גדול
  יעקב 30/03/2017 20:58
  הגב לתגובה זו
  0 0
  מי שחושב שהוא דופק את בשמאלנים הוא השמאלני של מחר מכוון שאין גבול להקצנה
  סגור
 • 32.
  המגעילים ניצחו. אבוי לניצחון כזה, בושה וחרפה!!! (ל"ת)
  אחד העם 30/03/2017 17:48
  הגב לתגובה זו
  9 6
  סגור
 • המגעילים הפסידו...
  שוב טעית! 01/04/2017 22:58
  הגב לתגובה זו
  0 2
  חחחחחחחחח
  סגור
 • 31.
  תאגיד
  צביקה שחר 30/03/2017 17:37
  הגב לתגובה זו
  5 2
  מי צריך ערוץ ציבורי שמקבל אחוזי צפיה בודדים ועל זה לבזבז כל כך הרבה כסף-תפסיקו ל"שגע" את השכל-אתם מיותרים.
  סגור
 • 30.
  ביבי משח את כחלון בווזלין ודחף אותו לתח* (ל"ת)
  נייר טואלט 30/03/2017 17:23
  הגב לתגובה זו
  10 2
  סגור
 • 29.
  בושה
  אתר בושה 30/03/2017 17:17
  הגב לתגובה זו
  7 1
  בושה שיש לנו נבחרי ציבור כאלה, כחלון לך הביתה הרסת אותנו
  סגור
 • 28.
  חיסול הצביעות
  יהושע קליין 30/03/2017 17:16
  הגב לתגובה זו
  6 9
  נתניהו נתן סנוקרת לצבועי ה"שידור הציבורי" אנשי שמאל מובהקים ושתלטנים על דעת הקהל. אני מקווה שגם אנשי רשות השידור למדו את הלקח. אגב, כאב לכם היטב כאשר הרגשתם שעומדים לגרש אתכם מביתכם-פרנסתכם ואני מבין אתכם מאוד. מה עשיתם ומה שידרתם כ"שידור ציבורי" כאשר גרשו את תושבי גוש קטיף מבתיהם. רובכם הייתם הרוח הגבית של שרון ואנשיו תוך לעג ושמחה לכאבם של אנשי הגוש. אולי האירוע הנוכחי יביא אתכם למחשבות אחרות לגבי התנהלוכם למקטון ועד גדול.
  סגור
 • 27.
  שולף מטפחת והופך אותה לשפן..אבל הלשלשת נשארת בידו (ל"ת)
  הקוסם המטורלל 30/03/2017 17:14
  הגב לתגובה זו
  10 4
  סגור
 • *ליונה (ל"ת)
  שמטוב 30/03/2017 18:51
  הגב לתגובה זו
  2 0
  סגור
 • 26.
  זהו ראש ממשלה טמבל עם דיפלומה. (ל"ת)
  אלי 30/03/2017 17:13
  הגב לתגובה זו
  8 7
  סגור
 • 25.
  ביבי,אתה זבל . (ל"ת)
  אלי 30/03/2017 17:13
  הגב לתגובה זו
  12 6
  סגור
 • 25
  דב 31/03/2017 06:37
  הגב לתגובה זו
  1 1
  פרצוף תחת - הבאט במראה.
  סגור
 • 24.
  סיכום: זה נבלה וזה טרפה יחי ערוץ 20 וכל השאר סתם זבל (ל"ת)
  משה ראשל"צ 30/03/2017 17:00
  הגב לתגובה זו
  9 6
  סגור
 • 23.
  כחלון לא מבין שהוא לבד לא יכול נגד ביבי,תתפטר ו תמכור ג
  כחלון 30/03/2017 16:53
  הגב לתגובה זו
  3 1
  גרעינים שחורים בשוק..
  סגור
 • 22.
  תקציב הישיבות כבר עובר את המיליארד שקל בשנה
  אזרח 30/03/2017 16:46
  הגב לתגובה זו
  16 4
  המדינה היחידה בעולם שמפרנסת פרזיטים בטלנים על חשבון פתרון בעיות אמיתיות. אילו רק חצי מזה היה הולך למערכת הבריאות , היה לנו שרות רפואי סביר לעומת הקטסטרופה שיש עכשיו.
  סגור
 • מה הקשר בין הכתבה לתגובה אבל לתקוף חרדים יש קשר תמיד (ל"ת)
  חרדי 02/04/2017 10:40
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • אזרח
  דב 31/03/2017 06:40
  הגב לתגובה זו
  1 1
  זה קומוניסט. מעניין מה קבלו האזרחים שם. מתגעגע? לך לגולאג ועזוב אותנו. קח אתך את גולדה (זהבה) וחבר מרעיה. אזרחים כמוך הם פרזיטים ועלוקות.
  סגור
 • פרזיט
  ש 30/03/2017 18:09
  הגב לתגובה זו
  2 2
  שיצאו לך העיניים יא פרזיט
  סגור
 • להאכיל את המכונה שמייצרת כסילים (ל"ת)
  בוני 30/03/2017 21:45
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 21.
  כחלון הציל
  מילקי 30/03/2017 16:34
  הגב לתגובה זו
  3 3
  כחלון הציל את ביבי מנפילה לאופוזיציה . כחלון הציל את ביבי מטביעה...והוא עצמו טבע בים הפוליטי...חבל מאד מר כחלון.....ואל תהיה צדיק הרבה !!!
  סגור
 • 20.
  איזו פדיחה, תיכננו סוס ויצא גמל כפול דבשת.
  שמטוב 30/03/2017 16:17
  הגב לתגובה זו
  6 0
  בדיחה אומרת: מה זה גמל ? גמל זב סוס שתוכנן על ידי וועדה. בהתאם: מה זה התאגיד המוסכם: התאגיד המוסכם הוא תיכנון של סוס על ידי ביבי-כחלון, הסוס שתוכנן יצא גמל כפול דבשת. התאגיד התיפלצתי הזה לא יעבוד מרוב תיסבוכת.
  סגור
 • לא ברור כאן מי הסוס ומי הגמל, אבל BB רוכב עלינו זה בטוח (ל"ת)
  יוסי 30/03/2017 17:10
  הגב לתגובה זו
  8 3
  סגור
 • 19.
  היום נרשם יום התחלת סוף הקריירה של כחלון. אותי הפסיד. (ל"ת)
  ראובן 30/03/2017 16:16
  הגב לתגובה זו
  9 4
  סגור
 • אני מבין שאתה הצבעת מפלגת אנטי נתניהו בשם פחלון פפחחח (ל"ת)
  משה ראשל"צ 30/03/2017 17:01
  הגב לתגובה זו
  4 2
  סגור
 • 18.
  לזבל של בוחרים, מגיע זבל של הנהגה (ל"ת)
  אריק 30/03/2017 16:15
  הגב לתגובה זו
  15 4
  סגור
 • ביבי מלך ישראל ושימותו הקנאים פחלון זבל אנושי פפחחחח (ל"ת)
  משה ראשל"צ 30/03/2017 17:01
  הגב לתגובה זו
  3 7
  סגור
 • זה הדבר היחיד שאתה יכול לעשות..
  תאכל ת'לב בשקט.. 30/03/2017 16:38
  הגב לתגובה זו
  4 4
  כי בבחירות אתם מפסידים די הרבה זמן..חחחחח
  סגור
 • 17.
  המחייך
  הפרשן 30/03/2017 16:14
  הגב לתגובה זו
  5 1
  באידיש קוראים לחוןך של כחלון יוש עגל והמבין יבין
  סגור
 • כחלון עושה עבודה אמיתית ורצינית
  גידור 30/03/2017 22:01
  הגב לתגובה זו
  0 0
  אני מרגיש שכחלון עובד בישבילי
  סגור
 • 16.
  שטויות שום ניצחון.כחלון השיג מיליארד שקל שלא ייזרקו לפח
  כחלון 100% 30/03/2017 16:12
  הגב לתגובה זו
  6 3
  אם התאגיד היה נסגר כדרישת נתניהו היו נזרקים מליארד שח שהושקעו בהקמתו.כחלון רשאי היה להתערב רק בעניין התקציבי.אין לו כח יותר מ 22 שרים אחרים ששתקו.יפוטרו נגיד 50 עובדי תאגיד מול חיסכון של עלויות פרישה של 50 עובדי רשות השידור.
  סגור
 • 15.
  אז מה-עכשו הרייטינג יעלה? (ל"ת)
  אלי 30/03/2017 15:56
  הגב לתגובה זו
  1 0
  סגור
 • 14.
  כל הפלוצים מהשמאל בוכים כי ביבי עדיין רוהמ (ל"ת)
  יעקב 30/03/2017 15:53
  הגב לתגובה זו
  12 17
  סגור
 • את החשבון על השיגיון גם אתה וילדיך משלמים
  די יעעעקב 30/03/2017 17:11
  הגב לתגובה זו
  6 5
  או שאתה חי בשחור ולא משלם כלל מס הכנסה
  סגור
 • את זה השמאל ההזוי לא הפנים הם חיים בסרט אימה פפחחחח (ל"ת)
  משה ראשל"צ 30/03/2017 17:02
  הגב לתגובה זו
  7 2
  סגור
 • 13.
  כל הכבוד שהגיעו להסכמה
  איציק 30/03/2017 15:48
  הגב לתגובה זו
  9 6
  כל עוד שניתן לגשר
  סגור
 • 12.
  כחלון אתה תותח אין עליך עמדתה בגבורה על עקרונותיך!!
  גד 30/03/2017 15:32
  הגב לתגובה זו
  7 10
  האם יש לך בכלל עקרונות ???????????????? אפס מאופס
  סגור
 • כן!!! כחלון פועל לטובת הצעירים והורים שלא סיפסרו
  גידור 30/03/2017 22:03
  הגב לתגובה זו
  0 0
  בדירות
  סגור
 • כחלון גמר. (ל"ת)
  אבי 30/03/2017 16:07
  הגב לתגובה זו
  11 6
  סגור
 • 11.
  ביבי ליגת האלופות כחלון ליגה של מוסדות למוגבלים (ל"ת)
  אבי פרץ 30/03/2017 15:27
  הגב לתגובה זו
  14 5
  סגור
 • הקוסם ממשיך בלהטוטיו (ל"ת)
  ליכודניק לשעבר 30/03/2017 16:31
  הגב לתגובה זו
  5 6
  סגור
 • אין כזה דבר ליכודניק לשעבר אתה עבמ מעופף שמחפש מפלגה (ל"ת)
  משה ראשל"צ 30/03/2017 17:03
  הגב לתגובה זו
  5 3
  סגור
 • 10.
  כחלון הביתה
  ע.פ. 30/03/2017 15:20
  הגב לתגובה זו
  17 12
  לפחות דבר אחד הובהר - לכנסת הבאה כחלון כבר לא ייבחר.
  סגור
 • 9.
  פחלון יכול לצחצח את הנעליים של ביבי
  מאיר אבוטבול 30/03/2017 15:16
  הגב לתגובה זו
  13 9
  ביבי אסור למנות נמושה לשר האוצר או לשתף בממשלה שלח אותו הביתה די נמאס מפחלון
  סגור
 • כחלון עובד קשה לטובת האג'נדה שלו (ל"ת)
  גלאי אספנים 30/03/2017 22:06
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 8.
  מנהיג מול נמושה
  דנינו 30/03/2017 15:12
  הגב לתגובה זו
  9 10
  ביבי מנהיג מבריק כחלון נמושה קטנה .בקרוב ביבי ישלח לכל הרוחות
  סגור
 • 7.
  מי שתומך
  משה 30/03/2017 15:07
  הגב לתגובה זו
  11 8
  בהומויים במוסלמים ובבוהמה התיקשורתית שימות מרעב אמן
  סגור
 • הכל יתהפך
  יאיר 30/03/2017 16:28
  הגב לתגובה זו
  3 4
  מי שמאחל לאחר שימות מרעב יווכח שהכל התהפך עליו. דברי שנאה לא יעברו בשקט.
  סגור
 • 6.
  כחלון הסתובב והתכופף
  ygd 30/03/2017 15:06
  הגב לתגובה זו
  12 2
  גמישות היא כנראה התכונה הכי חשובה לשרידות פוליטיקאי
  סגור
 • מי זה פחלון עבמ מנופח ועלוב (ל"ת)
  משה ראשל"צ 30/03/2017 17:04
  הגב לתגובה זו
  1 3
  סגור
 • 5.
  במידה שנכון כחלון הוכיח שוב שהוא סמרטוט
  רמי 30/03/2017 14:56
  הגב לתגובה זו
  12 9
  שרים אמו כחלון זה בושה לכנסת ולדמוקרטיה
  סגור
 • תחזיק במשהו
  ברקס 30/03/2017 22:07
  הגב לתגובה זו
  0 0
  נסחפת.
  סגור
 • 4.
  פחלון מת מפחד מבחירות!!! (ל"ת)
  הוא יימחק!!! 30/03/2017 14:46
  הגב לתגובה זו
  21 4
  סגור
 • 3.
  דיקטטורה דמוקרטית
  דודי 30/03/2017 14:43
  הגב לתגובה זו
  18 9
  ככה זה כשחיים בדיקטטורה דמוקרטית
  סגור
 • אין לך בעיה עם דיקטטורה שמאלנית אה (ל"ת)
  יעקב 30/03/2017 15:52
  הגב לתגובה זו
  8 9
  סגור
 • 2.
  שר האוצר
  משה 30/03/2017 14:42
  הגב לתגובה זו
  6 2
  צמחוני בפוליטיקה המקומית. חד. רואים ושומעים.
  סגור
 • 1.
  עוד ניצחון נוחת?
  אור 30/03/2017 14:38
  הגב לתגובה זו
  19 14
  את מי בדיוק ניצח ביבי ?את הדמוקרטיה ?את חופש הביטוי ?את אזרחי ישראל
  סגור
 • 1-אור
  דב 30/03/2017 16:11
  הגב לתגובה זו
  9 10
  מדהים כמה הכל עקום אצלכם. דמוקרטיה וחופש הביטוי - כשהשמאל מעוות ומסלף ומסרס כל חלקה טובה; כשהוא מוציא את דיבת ישראל רעה; כשהוא משדר ומציג מראה מעוותת של המציאות; כשהוא נותן לשונאי ישראל הגדולים ביותר במה חופשית להציג את התעמולה שלהם לציבור האומלל. ויש עוד הרבה. ישראל היא מעצמה. בעשירייה הראשונה כמעט בכל תחום. פריחה כלכלית חסרת תקדים. כיצד זה מתקבל בתקשורת השקרנית המתועבת והמסלפת. מה הציבור מקבל? אולי כדאי קצת יותר הגינות, והוגנות, ויושר? נמאס מהעקמומיות שלכם. נמאס מהשנאה של השמאל לכל דבר יהודי וציוני. נמאס מהצפון-בונים של מדינת תל-אביב.
  סגור
 • להיפרד
  ליבוביץ 30/03/2017 17:02
  הגב לתגובה זו
  5 6
  אין דרך אחרת. כל אחד ילך לדרכו הצודקת !!!!ירושלים ויהודה לחוד ותל אביב לחוד.
  סגור
 • משונה: ימני מדבר על שנאה.
  יאיר 30/03/2017 16:26
  הגב לתגובה זו
  6 5
  מי אמר למי?: "השמאל שכחו מה זה להיות יהודים"? אז מי מטפח שנאה?. גועל נפש.
  סגור
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות