ביוקנסל צריכה כסף: תנסה לגייס 28.8 מיליון שקל בהנפקת זכויות

חברת מדעי החיים הנשלטת על ידי כת"ב הפעילה דו"ח מדף לגיוס 28.8 מיליון שקל. כת"ב התחייבה להזרים לפחות מחצית מהסכום
|
(1)
יונתן בורגין, צילום: ליאור בורגין

קרוב לוודאי שללא חברת כלל ביוטכנו -3.39% כלל ביוטכנו 97 -3.39% כלל ביוטכנו בסיס:100.4 פתיחה:99 גבוה:99 נמוך:95.5 תמורה:108,663 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: - קשה היה לחשוב כיצד חברת הבת {ביוקנסל} הייתה שורדת. אתמול, פרסמה חברת הביומד דו"ח הצעת מדף שבמסגרתו היא מבקשת לגייס מבעלי המניות שלה סכום של 28.8 מיליון שקל. ההנפקה תתבצע במסגרת .

כת"ב המחזיקה ב-70.8% ממניות החברה לא התחייבה לממש את מלוא הזכויות שלה - אלא רק סכום של 14.4 מיליון שקל. כת"ב עשויה לבחור לנצל את יתרת הזכויות שלה כך שסך ההשקעה שלה בחברה במסגרת ההנפקה יעמוד על 20.2 מיליון שקל. יתרת הסכום צפוי להיות מגויס מהציבור.

כחלק מן ההנפקה, אותה מובילה כלל חיתום מציעה החברה למשקיעים לרכוש חמש מניות לפי מחיר של 2.4 שקלים למניה. כל שמונה מניות של החברה ביום הקובע יקנו למחזיקים את האפשרות לרכוש את המניות בהנחה. מרכיב ההטבה בעסקה עומד על 3.83%. פרט לכלל חיתום, מפיצים נוספים הינם פועלים איביאי ומגדל חיתום.

ביוקנסל נוסדה בשנת 2004 והמוצר המובילה שלה נקרא BC-819, תרופה לטיפול בסרטן שלפוחית השתן. במסגרת הנפקת הזכויות עדכנה החברה כי היא מקיימת פגישות ראשונות ולא מחייבות ביחס לאפשרות למסחר את התרופה. בעבר, הצהירה החברה על מגעים למסחור התרופה, אך אלו לא הבשילו בסופו של דבר לידי עסקה.

בחודש מארס השנה קיבל ה-FDA את מתווה הניסוי הקליני שלב 3 שהציעה ביוקנסל והמליץ לה להגיש פרוטוקול ביחס לניסויים בשתי התוויות של סרטן שלפוחית השתן. במקביל, החברה נערכת להשלמת ניסוי קליני בסרטן שלפוחית השתן עד סוף הרבעון השלישי של השנה. ביוקנסל מעדכנת שגיוס החולים הסתיים.

תגובות לכתבה(1):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  הזדמנות להוציא את הדבר הגדול הבא מידי כת"ב
  זכויות אליי 07/07/2014 11:33
  הגב לתגובה זו
  2 0
  קונה כל זכות שתצוף
  סגור
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות