ארד זכתה במכרז של מי אביבים בסך של עד 140 מיליון שקל

חברת ארד הודיעה על זכייתה במכרז של מי אביבים הכולל אספקה, התקנה החלפה, שדרוג ותחזוקה של מערכת קריאה מרחוק של מדי מים למשך 12 שנה
 | 
ברז מים- ארד, צילום: יח"צ
ארד +0.49% ארד 4,068 +0.49% ארד בסיס:4,048 פתיחה:4,045 גבוה:4,088 נמוך:4,045 תמורה:186,402 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: הודיעה היום על זכייתה במכרז של תאגיד המים, מי אביבים בהיקף של 110 מיליון שקלים. המכרז כולל הקמה, אספקה, התקנה ותחזוקה של מערכת קריאה מרחוק (קר"מ) בעיר תל אביב יפו. 
בהתאם לתנאי המכרז, החברה תקים מערכת קר"מ בעיר תל אביב יפו, אשר תבוצע בשני שלבים עיקריים.
שלב א' – אספקה, התקנה והחלפת כ- 32 אלף מדי קר"מ הקיימים כיום ברחבי העיר.
בשלב זה החברה תקים פיילוט שיימשך כ- 8 חודשים, במסגרתו החברה תחליף כאלף מדי מים מסוג קר"מ הקיימים כיום באזורים שונים ברחבי העיר, במדי מים קר"מ חדשים. לאחר ובכפוף להשלמת הפיילוט, החברה תחליף את יתרת מדי המים מסוג קר"מ הקיימים כיום ברחבי העיר למדי קר"מ חדשים ותקים מערכת תקשורת רדיו בכל רחבי העיר. שלב א' בכללותו צפוי להימשך כ- 18 חודשים מהודעת תאגיד המים על הזכיה במכרז.
שלב ב' – אספקה, התקנה והחלפה מדורגת של כ-200 אלף מדי המים הקיימים כיום ברחבי העיר, שאינם קר"מ והתקנות בבניה חדשה.
בשלב זה החברה תספק, תתקין ותחליף באופן מדורג בהתאם להנחיות תאגיד המים את כל מדי המים בעיר תל אביב יפו ו/או התקנות בבניה חדשה, בהתאם ללוח זמנים, תכנית עבודה והנחיות תאגיד המים.
בהתאם להנחיות תאגיד המים, לאחר תום כל תקופת שירות של מדי קר"מ, החברה תחליף (Trade In) את מדי הקר"מ שהותקנו, כנגד קבלת התמורה המפורטת בהסכם.בנוסף, החברה תספק שירותי תחזוקה, אחריות, הפעלה וניהול שוטף של מדי המים ושל מערכת הקר"מ על כל מרכיביהם, וזאת בתמורה לסכום חודשי גלובלי וקבוע. לתאגיד המים האופציה להרחיב את שירותי התחזוקה כך שיכללו גם תיקונים של החנוכיות על גביהן מותקנים מדי המים ואביזרים וצנרת הקשורים אליהן, תמורת מחיר חודשי גלובלי וקבוע נוסף ו/או לפי מחירון.
עבור שירותי התחזוקה ותפעול שיסופקו על ידי החברה, החברה תהיה זכאית לקבל סכום המוערך בכ-20-30 מיליון שקלים על פני תקופה של 12 שנה. ההתקשרות היא לתקופה של 7 שנים כשלתאגיד המים שמורה האופציה להאריך את תקופת ההתקשרות הראשונה, בתקופה אחת או במספר תקופות נוספות עד 14 שנים נוספות. תאגיד המים רשאי לבטל את ההסכם ו/או להפסיק את ביצועו בהודעה בכתב בת 30 ימים מראש.
"אנו שמחים על זכייתנו במכרז בתאגיד המים מי אביבים בעיר תל אביב יפו. מכרז זה הינו מכרז ה AMI הגדול ביותר שפורסם בישראל ואף משמעותי ביותר במונחים בינלאומיים. זהו כבוד גדול עבור קבוצת ארד להיבחר כספק של מי אביבים", אמרו גבי ינקוביץ, מנכ"ל קבוצת ארד והוגו צ'אופן יו"ר דירקטוריון קבוצת ארד.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה