יהלי רוטנברג מונה לתפקיד סמנכ"ל הכספים בבזק

 | 
בזק, צילום: לילך צור
דירקטוריון בזק -6.75% בזק 272 -6.75% בזק בסיס:291.7 פתיחה:275.5 גבוה:280 נמוך:268.5 תמורה:83,112,006 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: אישר את מינויו של רו"ח יהלי רוטנברג לתפקיד סמנכ"ל כספים ומנהל הכספים הראשי של קבוצת בזק. ב-5 השנים האחרונות, רוטנברג שימש כסגן בכיר לחשב הכללי וראש חטיבת המימון, האשראי והמידע הניהולי באוצר. הוא ייכנס לתפקידו בבזק רק ב-17 בספטמבר, לאחר תקופת צינון כמתחייב. כלומר, עד אז בזק תתנהל ללא סמנכ"ל כספים לאחר שסמנכ"ל הכספים הקודם, אלון רווה, התפטר לאחר 8 חודשים בתפקיד בלבד. רווה סיים את תפקידו בסוף מאי האחרון.
במסגרת תפקידו הנוכחי בחשב הכללי במשרד האוצר, רוטנברג ממונה על ניהול החוב הממשלתי, ביצוע גיוסי הון בארץ ובחו״ל, וניהול הקשר בין חברות הדירוג הבינלאומיות והמשקיעים ובין המדינה. רוטנברג פעל רבות מול שוק ההון ומערכת הבנקאות בארץ ובעולם, וצבר ניסיון רב בהובלת מערכים פיננסיים גדולים, בניהול תחומי הכלכלה והתקציב, החשבות, ניהול תזרים המזומנים, גיוס כספים ועוד.
בעברו היה רוטנברג החשבונאי הראשי באגף החשב הכללי והממונה על ניהול הסיכונים התפעוליים בחשב הכללי וכן כסגן חשב במשרד החינוך. רוטנברג הינו רו״ח מוסמך, בעל תואר ראשון בכלכלה ותואר שני במנהל עסקים (בהצטיינות) עם התמחות במימון.
בעקבות המינוי אמרה היום מנכ"לית בזק, סטלה הנדלר: "יהלי מביא לבזק את היכולות המקצועיות הנכונות בתקופה מאתגרת זו, בה החברה נדרשת לשמור על יציבות והמשך העבודה השוטפת. אני משוכנעת שהוא ידע לנווט היטב את חטיבת הכספים, כך שתמשיך להוות מרכיב מרכזי בהצלחת בזק״.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה