גבאי: "השבוע הגיעה הצפרדע שכבר לא יכולתי לבלוע - גם בציניות של הפוליטיקה"

השר לאיכות הסביבה התפטר: "חייבים לעצור את התהליך שאני חושש שמוביל להרס הבית השלישי" הנה הנאום
 |  (100)
אבי גבאי, צילום: יח"צ
התפטרות נוספת מהממשלה - השר להגנת איכות הסביבה, אבי גבאי, ממפלגת "כולנו" בראשות שר האוצר משה כחלון, הודיע הבוקר על התפטרותו מהכנסת בעקבות מינוי שר הביטחון אביגדור ליברמן. השר גבאי כתב בהתפטרותו "המהלכים הפוליטיים האחרונים והחלפת שר הביטחון הם בעיני מעשה חמור שמתעלם ממה שחשוב לביטחון המדינה ויגרום להקצנה נוספת בשסעים בעם. זהו קו שאינני יכול להיות שותף לו והוא מהותי מדי בעיני מכדי שאוכל להמשיך כחבר ממשלה"

התפטרותו של אבי גבאי מגיעה כשבוע לאחר התפטרותו של שר הביטחון היוצא, משה יעלון. גבאי מסר הצהרה לעיתונאים בקריית הממשלה בתל אביב בשעה 10:30. בהצהרתו גבאי מתח ביקורת על התנהלות הממשלה ואמר כי לא היה לו פשוט להיות חלק מהממשלה, "ממשלה שהמשיכה בתהליך שהחלה קודמתה ושיבשה לחלוטין את מערכת היחסים עם המעצמה החשובה בעולם, זו ששומרת על האינטרסים הביטחוניים שלנו. התקשתי לראות את הפילוג שהלך והתרחב בעם, ואת המתקפה על הצבא שלנו, שהוא המוסד הציבור האחרון שנהנה מאמון ציבורי נרחב".

בעניין מתווה הגז אמר גבאי כי הדבר היה אתגר משמעותי מאוד עבורו "ראיתי מקרוב כיצד מתקבלת ההחלטה הכלכלית הכי גדולה בעשור האחרון. החלטה שנשענה בחלקה על חוסר ידע והבנה בסיסיים בכלכלה, ובניהול משא ומתן, ובחלקה על רצף של ספינים בעלי עוצמה שמאחוריהם מסתתרת חולשה והתרפסות של ממש בפני אינטרסים של אחרים, על חשבון היכולת לצמצם את זיהום האוויר, ולצמצם את המספר הנורא של 1,600 ישראלים שמתים בשנה כתוצאה מזיהום אוויר".

גבאי הוסיף כי בעיניו "יש קו ברור אשר מחבר בין מתווה הגז לבין המתקפה על הצבא ועל סגן הרמטכ"ל, קו שמטרתו להחליש את השירות הציבורי, ולמנוע ממנו לומר את דעתו לציבור טרם קבלת ההחלטות". גבאי הוסיף ואמר " כך ראיתי בכירים בשירות המדינה ש'התקרנפו' ואמרו דבר אחד בשיחות אישיות ודבר הפוך בישיבות הממשלה. וכך כעת מנסים לנוע מאנשי צבא מנוסים לומר את דעתם לציבור".

"כך פוטרה מנהלת רשות החשמל שהיתה לה עמדה משל עצמה בעניין המתווה וכך ראיתי בכירים בשירות המדינה שהתקרנפו ואמרו דבר אחד בשיחות אישיות ודבר הפוך בישיבות הממשלה וכך מנסים כעת למנוע מאנשי צבא מנוסים לאמר את דעתם לציבור. לאחר שהצבעתי נגד ההחלטה בעניין מתווה הגז התלבטתי האם להתפטר או לאו והחלטתי שגם כאשר דעתי לא מתקבלת חובתי להמשיך ולנסות ולפעול לשינוי בתוך המערכת".

"השבוע, שנה לאחר שמונתי לתפקיד, הגיעה הצפרדע שכבר לא יכלתי לבלוע. הדחתו של רב אלוף משה בוגי יעלון, ומינויו של אביגדור ליברמן כשר הביטחון הוא בעיניי צעד יוצא דופן, אפילו בעולם הציני של הפוליטיקה. שר ביטחון במדינה מוקפת אויבים הוא לא עוד שר. הוא השר החשוב ביותר. וכפי שנאמר: 'אסור לשכוח את החיים עצמם' (מצוטט את ראש הממשלה, בנימין נתניהו)".

"הזזה של שר ביטחון מקצועי ושקול, שרק בשנה האחרונה הצליח להרגיע את ההתקוממות שהחלה, הוא צעד שלא יכולתי להשלים איתו. כמובן שהמשמעות הנוספת של המינוי היא הקצנה נוספת, ועוד הרחבה של השסעים בעם, במקום שנפעל לחברם מחדש".

"אני מאמין שלציבור יש כמובן זכות וחובה לקבל ממשלה מאובחת ימין ושמאל, בהתאם להצבעת הרוב. ובבחירות האחרונות, בגדול הציבור רצה ממשלת ימין. אבל אני לא חושב שנכון למדינה שנשענת על סולידריות להקים ממשלות קיצוניות".

"בעיניי מדינת ישראל היא פלא, והיא היא הבית השלישי. עם ישראל כבר החריב את הבית השני בשל מלחמות אחים. ואנחנו חייבים לעצור את התהליך שאני חושש שמוביל להרס הבית השלישי. אני קורא לראש הממשלה להתעשת, רגע לפני, ולזכור שבטחון הוא בטחון והוא נשען על אנשים ועל מנהיגות ולא רק על טנקים ומטוסים".

"אני מבקש לנצל את ההזדמנות להודות לכל אלה שסייעו והאמינו ואף להתנצל בפני אלה מכם שחושבים שהייתי צריך להמשיך. מצטער, אבל הבטחתי לעצמי ולמשפחתי שלעולם לא אהיה פוליטיקאי ציני אלא מנהיג ואיש ציבור ולאור תפיסתי את המהלך הפוליטי האחרון המשך כהונה בממשלה הנוכחית לא עולה בקנה אחד עם ההבטחה".בסיום דבריו גבאי הודה לשר האוצר משה כחלון ולבחבריו ממפלגת "כולנו" כשהוא משבח את פעולותיו של כחלון.

שר האוצר, משה כחלון: "אתמול הודיע לי השר להגנת הסביבה, אבי גבאי על כוונתו להתפטר מהממשלה. עדכנתי את ראש הממשלה בנושא והודעתי לו כי בכוונתי להמשיך ולהחזיק בתיק הגנת הסביבה. במהלך השנה האחרונה הנחנו במשרד להגנת הסביבה יסודות חשובים ומהותיים לאיכות החיים של כלל אזרחי ישראל. התכנית הלאומית לצמצום המזהמים במפרץ חיפה תימשך לצד יוזמות חשובות נוספות שהוביל המשרד בתקופת גבאי. למשרד להגנת הסביבה השפעה משמעותית על איכות החיים של כולנו ובכוונתי להמשיך ולבצע את המהלכים שהתחלנו בשיתוף פעולה עם מנכ"ל המשרד והעובדות והעובדים המסורים. אבי גבאי היה אחד מהמקימים והמייסדים של מפלגת כולנו. הוא היה מהראשונים שהאמינו ודחפו להקמת מפלגה כלכלית, חברתית, לאומית שתתווה דרך חדשה. אני מודה לו על השותפות לדרך ומאחל לו המון הצלחה".

בוגי יעלון: בפוליטיקה שלנו, עמידה על עקרונות הפכה מושא ללעג, בעוד זגזגנות וגניבת דעת נחשבות "תחכום". מלוא ההערכה לאבי גבאי שמוכיח שאפשר אחרת. אסור לוותר.
תגובות לכתבה(100):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 56.
  מצטער,אבל מישהו שמע עליו?
  אבי גבאי 29/05/2016 15:55
  הגב לתגובה זו
  0 0
  רק התפטרות של 30-40 חברי כנסת והבאת דם חדש בימין ברקת ובשמאל ביטון יכולה להציל את המצב.
  סגור
 • 55.
  הושפעו ע"י נשותיהם יתר על המידה
  בוגי ואולמרט 29/05/2016 15:52
  הגב לתגובה זו
  0 0
  כמובן שאני לא משווה את יושרו של בוגי לאולמרט.
  סגור
 • 54.
  הם מקימים מפלגה חדשה כדי להתמודד מול נתניהו
  עמי 29/05/2016 13:22
  הגב לתגובה זו
  2 0
  משחקים פוליטים. יעלון לא פוטר אלא יצא יחד עם גבאי כדי להקים מפלגה חדשה. עוד תראו. בנתיים הם כרגיל לא מספרים את האמת. פוליטיקאים.
  סגור
 • 53.
  צפרדע
  אבי גבאי 29/05/2016 12:07
  הגב לתגובה זו
  1 0
  אבי מהמפרץ בחיפה כבר הוצאת את כל הצפרדעים כדי שאנשים יפסיקו. לחלות מאיכות החיים שם.
  סגור
 • 52.
  גבאי מי מכיר אותך בכלל? בסקר, 99% מהציבור לא ידע מי אתה
  שי 29/05/2016 09:59
  הגב לתגובה זו
  3 0
  אז אל תקשקש לנו את המוח..
  סגור
 • 51.
  אבל לגבאי יש מעל 50 מיליון (ל"ת)
  בזק מפסידה 29/05/2016 08:39
  הגב לתגובה זו
  1 0
  סגור
 • 50.
  גבאי קח איתך את תילה כהן מבזק חברך
  שימי 28/05/2016 23:40
  הגב לתגובה זו
  3 0
  לחופש למסיבות חשק חגגתם אוב בבזק אתה והוא מנכל הכי מושחת וכושל
  סגור
 • 49.
  "עבד כי ימלוך".ניסית כל הזמן לקלקל כל הליך בממשלה מרושע (ל"ת)
  ישראל מרמת גן 28/05/2016 21:23
  הגב לתגובה זו
  6 0
  סגור
 • 48.
  גבאי צפרדע
  אלי 28/05/2016 19:49
  הגב לתגובה זו
  5 0
  אני מעדיף לבלוע צפרדע מאשר לשמוע את הטעונים הצבועים שלך
  סגור
 • 47.
  אין פה אנשים בעלי כושר הקשבה.
  שמטוב 28/05/2016 10:49
  הגב לתגובה זו
  3 5
  רוב המגיבים הם טוקבקיסטים בתשלום והיתרה במין המגיבים, ברובם, בעלי שליטה מצומצמת בתובנה, כלומר אצלהם הכל זה :שמאלני ,קומוניסט, יחימוביץ - הם עלבון לאינטליגנציה.
  סגור
 • טען עוד
 • 46.
  גבאי איש אמיץ משמיע דברי חכמה - תקיבו לו
  אור לגויים 28/05/2016 09:33
  הגב לתגובה זו
  4 13
  מזמן אין מנהיג שאפשר להזדהות איתו. גבאי הוא היוצא מן הכלל. בעניין מתווה הגז הוא היחיד שמבין את הנושא וכל השאר כולל שטייניץ הם קשקשנים רעשנים שאין להם מושג ירוק במה מדובר. בנושא הסולידריות, תקשיבו לו טוב ותפנימו. הילדים השמאלנים שלנו, יפסיקו להיות פראיירים ולהתנדב בצבא וישאירו למתנחלים ,שמשרתים שנה וחצי במקום שלוש, להגן על ארץ ישראל השלמה והמטורפת. ונראה אותם אז.
  סגור
 • 46
  שרון ב 28/05/2016 17:55
  הגב לתגובה זו
  3 0
  אתה והוא אור לגויים, כמו "השלום של אמיצים" של ערפאת. להקשיב לו ולך זה כמו להסכים עם צ'מברליין שהביא שלום לדורו ולדורות הבאים. אתה אנטישמי ושונא ישראל, כמו ג'יבריל רג'וב. אך אני בטוח כי ביזפורטל לא יאפשרו לך לדעת זאת. כך תמשיך לרחף בענני עשן האשליות והחלומות האינפנטילים של מדינת תל-אביב.
  סגור
 • המתחלים בישיבת הסדר חודש בבית חודש בצבא או להפך
  עכשיו נזכרתם? 28/05/2016 12:26
  הגב לתגובה זו
  0 3
  אבל לילדה שלא רוצה להתגייס דופקים מכות חשמל בראש המתנדבות לשירות לאומי עושות טובה שהם משרתות עושות חיים בלי משמעת צבאית ובלי הטרדות מיניות ובלי תורנויות ריתוקים ושאר חרא. בערב הם הולכות לישון אצל החבר הצנועות האלה. חרא מדינה מה שלא יהיה
  סגור
 • הורס את הכלכלה למען השלטון . למה שנקשיב למי
  השמאל בישראל 28/05/2016 12:23
  הגב לתגובה זו
  3 0
  שתקע לנו את הגז.
  סגור
 • זה ביבי תמרן למצב החלשת כחלון בממשלה.כיצד?
  ראיס-פוטין-טיל 400S 28/05/2016 12:12
  הגב לתגובה זו
  1 1
  סוס ‏הטרויאני" ליברמן. ליברמן סובל מפתיל קצר... ה פשוט עתיד לקרות בשל הפתיל הקצר שלו... "הבעיה היא שרקטה או שתיים עשויות לגרום לליברמן לבקש לראות את בנק המטרות של צה"ל. וזה ‏כבר כמו להכניס ילד לחנות צעצועים ולומר לו: תבחר"....השר גבאי בדיון על מתווה הגז: "האיסור שהוטל עליי להביע את דעתי נגד המתווה הוא אנטי-דמוקרטי...עבודת ביבי אופיינית...
  סגור
 • 45.
  עם המראה הסובל שלו הוא נראה כמו אחד שיצא מחלום
  טוב שהלך 28/05/2016 09:10
  הגב לתגובה זו
  7 3
  בלהות למציאות הקודרת שלו. הוא לא מתאים להיות שר אם רוצים שסער ישאר אבא לדוד אז שיקימו מפלגה עםהסובל הזה וכחלון הנוכל עם לפיד הטיפש אפשר גם לצרף את יחימוביץ רוזנטל ושפיר וזאת יהיה מפלגת פח זבל לתפארת
  סגור
 • 44.
  אני לא מאמין שגבאי התפטר בגלל שיעלון הודח
  הספקן 27/05/2016 20:51
  הגב לתגובה זו
  10 1
  לדעתי אלה סתם סיפורי סבתא! ייתכן והוא מנסה לא לבלוט בשטח והוא רוצה לשמור על פרופיל נמוך בגלל איזושהי חקירה שמתנהלת נגדו מתקופת עבודתו בבזק...
  סגור
 • עבודה מקצועית של ביבי הסכסכן המדופךם...להחליש את שר
  ראיס-פוטין-טיל 400S 28/05/2016 12:17
  הגב לתגובה זו
  0 3
  האוצר-דמא,כי ביבי הוא שר האוצר בפועל...השר גבאי בדיון על מתווה הגז: "האיסור שהוטל עליי להביע את דעתי נגד המתווה הוא אנטי-דמוקרטי...על-פי סעיף היציבות שהוכנס למתווה הגז, למשל, לא תוכל ישראל לשנות את הרגולציה במשק הגז במשך 15 השנים הקרובות, ואם תעשה זאת, תהיה חשופה לתביעה בינלאומית שתימשך שנים...השר להגנת הסביבה-אבי גבאי-27-06-2015 ,"המדינה קובעת רגולציה,לא נכנסת בשותפות עסקית"...
  סגור
 • זה מה שסיפר לך ביבי או חברת היחצנות שבה אתה עובד ?
  שמטוב 28/05/2016 10:51
  הגב לתגובה זו
  2 0
  חסוך מאיתנו את הקישקושים של חברות יחסי ציבור. הם משעממים בשטויות שלהם.
  סגור
 • שמ..
  שרון ב 28/05/2016 18:39
  הגב לתגובה זו
  0 0
  והנה שוב מופיע הבולשביק, נציג קים משהו מצפון קוריאה; חבר ליורשיו של לנין, שרוצה הלאמה; המטיף בשער לחזור לעידן הקומוניזם שמת מזמן.
  סגור
 • הוא קרא את זה ב"אידיוט אחרונות" האובייקטיבי
  עידו 29/05/2016 15:46
  הגב לתגובה זו
  0 0
  השמאל שטוף המוח שצורך את התשקורת השנואה בישראל מנותק לחלוטין מרחשי הציבור והמציאות כי כל הזמן שוטפים להם את המוח הקטן בכמה רע כאן וכמה ביבי רע! אבל כשהיה ראש ממשלה גנב מושחת באמת כמו אולמרט הם הגנו עליו והסתירו את מעלליו מהציבור
  סגור
 • 43.
  איזה סולידריות ? ....נתניהו קבר את זה לנצח ...חבר
  מורדי 27/05/2016 18:46
  הגב לתגובה זו
  3 0
  איזה נאיבי אבי גבאי .... נשמה טובה אבל נאיבי ..... נתניהו נצר למשפחה ספרדיה מבבל ....הביא פטנט חדש ...ורשם אותו על שמו .. לנצח שכי את הסולידריות אח ...... הסולידריות של נתיהו זה שתביע לו מהר לפני שייגמר ..... שתיהיהמאזרח רגוע ושלוי שמשלם מיסים כדי שהוא יוכל לפזר אותם לכל עבר על הפנטזיות הפוליטיות שלו בהחזקת הכיסא ודבר אחרון ... כמה שהאזרחים יריבו אחד עם השני יותר ... בבחירות הבאןות שהקרע יהיה עוד יותר גדול ונתניהו ישלח SMS בהול דקה לפני בחירות ... יוכל לקבל עןוד כמה קולות של אזרחים שנמצאים בפאניקה ....ומפוחדים
  סגור
 • 43
  שרון ב 28/05/2016 17:57
  הגב לתגובה זו
  0 0
  מיד כשכתבת בכותר "חבר" אפשר להבין הכל. לא כדאי להגיב לדברי ההבל שלך, רק למשפט באחרון. תבדוק מה עשה פרס בבחירות 1996, כאשר התחנן לערפאת שיפעיל את השפעתו ויוציא את ערבי ישראל לקלפיות. צא ולמד, ושל נעליך.
  סגור
 • יחימוביץ סידרה לביבי הכנסות מכיל .כשהם הבינו שביבי
  ומי עזר לו? 28/05/2016 09:14
  הגב לתגובה זו
  1 0
  ירויח גם משישנסקי על הגז וזה יהיה על חשבון הצבור הם ניסו לטרפד את זה במלחמה נגד הגז הם מעדיפים גז קבור רק שביבי לא ירויח. אבל שלי היא זאת שסידרה הכנסה לביבי . מה אכפת לו שישנסקי על הגז , כיל , מים, אויר, וחשבונות הבנק של הצבור ככל שיש לו יותר הכנסות הוא מסודר.
  סגור
 • 42.
  דפוק זה מה שהגבאי הזה מה אתה חושב
  רפי 27/05/2016 18:43
  הגב לתגובה זו
  3 2
  שמישהו קונה את מה שאתה מבלבל הכל מתנהל מצויין אין הבדל בין ליברמן ליעלון כולכם טינופת אחת גדולה מלמעלה עד למטה והכי גרועים זה אתה והמתיפיפים שמנסים למכור שהם אחרת כמו לפיד וחבריו או שלי וחבריה שאתם הכי גרועים הרי ביננו זה שאתם אומרים שאתם אחרת זה לא עושה אתכם כאלה כי בפוליטיקה אין ישרים והגונים אתם רק יותר צבועים זה הכל קחו למשל עכשו את המנוול בנט מה הוא מבלבל ומשגע זה נקרא צבוע מה נראה לכם שאכפת לו מהקבינט פשוט רוצה להראות בציבור אכפתי אבל הציבור לא יקנה את השטויות שלכם תעבדו זה מה שמבקשים בלי לבלבל
  סגור
 • 41.
  המגעים להכניס את מפלגת העבודה לא צלחו בגלל התנגדות
  אלי 27/05/2016 18:18
  הגב לתגובה זו
  6 2
  חבריה, אם אתה תופס עצמך כמתון למה לא נשארת כדי למתן את הקואליציה? למעשה בגללך הקואליציה הזו פחות מתונה לשיטתך.
  סגור
 • 40.
  גבאי אתה אפס משום מקום ובבקשה תחזור לשם - מי אתה בכלל
  משה ראשל"צ 27/05/2016 17:58
  הגב לתגובה זו
  7 7
  עוד שמלאן מתוסכל פפחחח
  סגור
 • אתה מינוס 100 (ל"ת)
  שמטוב 28/05/2016 10:51
  הגב לתגובה זו
  1 0
  סגור
 • 39.
  אמנם חבל מאד שפרשת
  יעקב ק. 27/05/2016 15:46
  הגב לתגובה זו
  5 6
  היית קול בהיר ושפוי בממשלה. ייתכן ואני מקווה כי, המעשה שעשית ייקלט בציבור ויתרום לפוליטיקה יותר נורמטיבית. אסור להתייאש ותודה לך.
  סגור
 • אדם שלא מכבד את אישתו וילדיו...כאדם שאינו שולט בתאוותיו
  ראיס-פוטין-טיל 400S 28/05/2016 12:53
  הגב לתגובה זו
  0 0
  בתפקידו כראש שב"כ, יובל דיסקין יודע גם על ארועי הפורנוגרפיה המזעזעים שמתרחשים בחצרו של קליגולה ביבי ולכן הוא מודאג, מזועזע ולא סומך על ביבי גם לא על אהוד ברק! לא במקרה נכתב בגמרא על השלטון ערב גילוי משיח: "בית הועד יהיה לזנות"!...
  סגור
 • 38.
  חוץ ממשפחת גבאי אף אחד לא הצביע כחלון בגלל השמאלני הזה
  נראה אותו במר"ץ 27/05/2016 15:22
  הגב לתגובה זו
  5 4
  מעניין מי במרץ ייתן לך קולות. לא מתים שם על מרוקאים. גם לא כאלו שמתחנפים לתקשורת.
  סגור
 • 37.
  הבוגדים האמיתיים הם המגיבים בתשלום
  אחד 27/05/2016 14:56
  הגב לתגובה זו
  5 5
  של נהנתניהו. בעבור כמה שקלים הם עוזרים לבעלה של השיכורה להרוס את המדינה
  סגור
 • הבוגדים הם שוברים שתיקה ובצלם, הטפשים הם מצביעי השמאל
  עידו 29/05/2016 15:48
  הגב לתגובה זו
  0 0
  התבלבלת קצת!
  סגור
 • יובל דיסקין מודע ליומן הארועים בבית הבושת שמתנהל בחצרו
  ראיס-פוטין-טיל 400S 28/05/2016 12:51
  הגב לתגובה זו
  0 0
  בתפקידו כראש שב"כ, יובל דיסקין יודע גם על ארועי הפורנוגרפיה המזעזעים שמתרחשים בחצרו של קליגולה ביבי ולכן הוא מודאג, מזועזע ולא סומך על ביבי גם לא על אהוד ברק! לא במקרה נכתב בגמרא על השלטון ערב גילוי משיח: "בית הועד יהיה לזנות"!...
  סגור
 • להגיב בתשלום. לשלי יחימוביץ יש צבא של מגיבים
  תסדר לי 28/05/2016 12:28
  הגב לתגובה זו
  1 0
  כל מי שנגדה ישר רואים עשרות אנשים שמגיבים לטובתה כל הלכלוך אצל השמאל
  סגור
 • 36.
  איזה הזדהות ממש מדהים. ליברמן יביא שלום ולא מלחמה
  כל ישראל חברים 27/05/2016 14:55
  הגב לתגובה זו
  3 1
  הוא לא טיפש .
  סגור
 • ליברמן -סוס טרוייני עם פתיל קצר-איך לא לומדים מהיססטורי
  ראיס-פוטין-טיל 400S 28/05/2016 12:49
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סוס ‏הטרויאני" ליברמן. ליברמן סובל מפתיל קצר... ה פשוט עתיד לקרות בשל הפתיל הקצר שלו... "הבעיה היא שרקטה או שתיים עשויות לגרום לליברמן לבקש לראות את בנק המטרות של צה"ל. וזה ‏כבר כמו להכניס ילד לחנות צעצועים ולומר לו: תבחר". ביבי החליף איום אירני בפצצת פתיל קצר בתוך ה"בית"...
  סגור
 • ליברמן יביא שלום על ידע הפצצת סכר אסואן ?
  שמטוב 28/05/2016 10:40
  הגב לתגובה זו
  0 0
  ליברמן הוא ילד בן 4 שמשחק בקופסת גפרורים. טמבל מי שיתן לליברמן ביד קופסת גפרורים, כל שכן מי שיתן לו ביד אקדח. ביבי מסוכן למדינת עשראל. ביבי מגלומן חסר כישורים לניהול מערכות גדולות, הדבר היחיד שיש לביבי היא יכולת דיבור. ביבי לך הביתה.
  סגור
 • 35.
  לך תקים מפלגה מעולה עם כל החברים שלך שתקועים
  לגבאי 27/05/2016 14:55
  הגב לתגובה זו
  6 1
  בכל מיני מפלגות לא להם. אסוף את יחימוביץ רוזנטל שפיר וטראכטנברג גם לפיד יעזור לכם ואפילו כחלון מועמד טבעי זה שנמנע בגז אבל גיבור על כיל. תקימו לכם מפלגה ב... צפון קוריאה. העם לא יסלח למי שפגע לו בכיס ועל שום דבר איזה תועלת יש ממך. לא ראיתי שום איכות סביבה בסביבה שלי.
  סגור
 • 35
  שרון ב 28/05/2016 18:00
  הגב לתגובה זו
  1 0
  מה השתגעת שהוא ירוץ לבחירות לבדו? ספק אם משפחתו תצביע עבורו. בעצם לא יהיו לו מספיק אנשים שימליצו על הימנימום של הרשמה לבחירות. זה עוד גיבור שלא התמודד מעולם.
  סגור
 • תרגע ותכין עצמך בינתיים לגרוע מכל לגביך-ביבי יעוף בקרוב
  שמטוב 28/05/2016 10:55
  הגב לתגובה זו
  0 0
  ואיתו יעופו כל חבורת הזבל סביבו. גם ניירות הזבל שיש בידיך מחברות הגז יעברו תיספורת ברגע שהשקרן ביביהו יסולק. אזרחי ישראל לא יממנו מכספם את ההשקעה הכושלת שלך.
  סגור
 • בולשביק
  שרון ב 28/05/2016 18:41
  הגב לתגובה זו
  0 0
  אני מקווה שהוא יעוף, אך אין לי ספק כי אתה הרבה לפניו. אתה כמעט אחרון הקומוניסטים עלי-אדמה. גם בולשביק וגם פשיסט. פנטסטי.
  סגור
 • 34.
  טוב שיצאת....כנסו
  יהודי גאה 27/05/2016 14:40
  הגב לתגובה זו
  5 3
  זיהום האוויר "עכשו" יותר טוב במדינה...
  סגור
 • 33.
  אחרי בזק אתה יכול לבלוע הכל (ל"ת)
  gour 27/05/2016 14:33
  הגב לתגובה זו
  1 0
  סגור
 • 32.
  המפתחות בפנים- וקח איתך את כחלון . עוד צבוע
  סע לשלום 27/05/2016 14:32
  הגב לתגובה זו
  6 1
  שדואג לצבור . קונה שלטון בשוחד זוגות צעירים . מסבסד חברות פלפון ע"ח הצבור. והעלה גיל פרישה לטובת המסודרים בחיים עם קביעות בעבודה. ואל תפנטזו על החוזר בתשובה גדעון סער יחד עם כחלון ויעלון הם לא יביאו לכם את השלטון
  סגור
 • 31.
  קשה לבחור להיות באותו תפקיד יותר משנתיים קנגורו (ל"ת)
  HAKY1 27/05/2016 14:26
  הגב לתגובה זו
  1 0
  סגור
 • 30.
  מנכל בזק לשעבר כנס
  מפוכח 27/05/2016 14:24
  הגב לתגובה זו
  10 3
  רק הגיוני שהאיש אשר דאג לכיסו על חשבון הציבור במהלך כהונתו בבזק ניסה לדאוג לעצמו בנושא הגז. כאשר הוא גילה שלהתנגדות שלו אין משקל יותר - הוא העדיף להתפטר מאשר להיות מפוטר. מבחנתי ומבחינת רוב העם אתה רשאי להצטרף לחברתך הטובה יחימוביץ' אשר דוגלת גם היא בשימור מקורות הכח אצל אנשי מפא"י - במיקרה שלך בזק, במיקרה שלה חברת חשמל. לך הבייתה, תמשיך לגזול פנסיה מכספי הציבור, רק תניח לנו לנפשנו. תודה
  סגור
 • 29.
  גבאי אתה אפס שגזל עשרות מיליוני שקל מבזק כלומר מאיתנו. (ל"ת)
  שלי 27/05/2016 14:14
  הגב לתגובה זו
  8 3
  סגור
 • 28.
  גבאי פחלון ויעלון וכל מי שרוצה
  מוזמן להתפטר 27/05/2016 14:08
  הגב לתגובה זו
  13 1
  זו מדינה חופשית מציע לכם לפתוח מפלגת מפגרים חחחח
  סגור
 • 27.
  גבאי גם בבזק לא היתה הבמבה הכי צהובה (ל"ת)
  שם טוב 27/05/2016 14:06
  הגב לתגובה זו
  7 0
  סגור
 • 26.
  כשפיטרת אלפים בבזק ישנת טוב? צביעות לשמה... (ל"ת)
  נמיק 27/05/2016 14:03
  הגב לתגובה זו
  6 2
  סגור
 • 25.
  אפילו לא ידעתי שהוא היה שר
  blond101 27/05/2016 14:03
  הגב לתגובה זו
  9 1
  מישהוא יודע מה הוא עשה כשר כאשר הוא כן היה יכול לבלוע את הצפרדעים שהאכילו אותו?
  סגור
 • הוא קרא את המחזה צפרדעים מתקופת יוון הקלאסית
  כן 27/05/2016 20:59
  הגב לתגובה זו
  7 0
  אחכ צד צפרדעים ואכל אותם במסעדת התרנגול האדום הוא גם תקע את הגז כי פחם יותר טוב לעם ישראל
  סגור
 • 24.
  גבאי מתוסכל מעצמו
  דוד 27/05/2016 13:33
  הגב לתגובה זו
  30 3
  לא תרם כלום חוץ מלברבר לא תרם כלום וטוב שהלך אף אחד לא מצטער
  סגור
 • 23.
  החנזיר
  איך 27/05/2016 13:29
  הגב לתגובה זו
  5 3
  יצא
  סגור
 • 22.
  נאמר לך
  איך 27/05/2016 13:25
  הגב לתגובה זו
  15 4
  ואל תחזור אלינו צבוע כולך אפס לך ליחמוביץ הרוסים לא שמים עליך תצטרף לממשלת עירק אבו בלוף שכמוך הרס משפחות בבזק למען הכסף קיבלת 50 מיליון שח מנכל כושל העיפו אותך
  סגור
 • 21.
  ברוך הפתרנו מעונשו של זה!!!!
  גיורא 27/05/2016 13:21
  הגב לתגובה זו
  19 6
  מי אתה חושב את עצמך, תלך ואל תחזור, לך לעסקים ותשב בשקט!!
  סגור
 • 20.
  הבעיה העקרית שיש להערך אליה היא
  זהירות 27/05/2016 13:14
  הגב לתגובה זו
  4 6
  האם כשהימין יראה שהוא הולך להינזק ,יחזור להצמיח מחסל שיחזיר את מי שחזר לאחר רצח רבין והאם הממשלה הקיימת בכלל לוקחת אפשרות זו בחשבון. יעלון וגבאי זהירות: העם הזה זקוק לכם לצורך המשכיותו.
  סגור
 • הבעיה העיקרית שהציבור קבע והשמאל ההזוי לא מוכן לקבל (ל"ת)
  משה ראשל"צ 27/05/2016 18:00
  הגב לתגובה זו
  2 3
  סגור
 • בחן את הIQ שלך
  בוחן פסיכומטרי 28/05/2016 12:19
  הגב לתגובה זו
  3 0
  העובדות הברורות הן שבינתיים נרצח פה ראש ממשלה שדגל בשלום ובביטחון ומאז יש לנו ראש ממשלה ספרדי צאצא לגאון מווילנה שמייצר לנו חוסר בטחון ויתרה מזו כמו שאמר מאיר דגן מסוכן לביטחון המדינה.
  סגור
 • 19.
  עשית צעד שמזמן היית צריך לעשות. אתה לא שייך
  אדוני הנכבד 27/05/2016 13:14
  הגב לתגובה זו
  8 1
  לאגף הימני ואת זה אפשר להבין כבר מהיום הראשון. אתה שמאלני ועדיף שתתחבר למרצ או לשלי ותעלם אחרי מספר חודשים. שמח בשבילך
  סגור
 • הוא ימני או שמאלי או סתם מנצל את המצב לטובתו? (ל"ת)
  ומי זה כחלון 27/05/2016 14:51
  הגב לתגובה זו
  2 0
  סגור
 • 18.
  מיחזור
  שרון ב 27/05/2016 13:06
  הגב לתגובה זו
  5 1
  שימו לב באיזה היקף ואמפליפיקציה התקשורת תמחזר את דברי הדבר הזה. עוד אחד, שאולי עשרים איש היו מצביעים עבורו לולא כחלון שמינה אותו, הופך להיות גיבור התקשורת. אכן, על-זאת אמרו חז"ל: "אמור לי מי חברך (אדון גבאי) ואומר לך מי אתה" (התקשורת). המיחזור של התקשורת, וביזפורטל, שגיבורתו האלמותית היא גולדה גלאון, בכל דבר שהוא אנטי - מוכיח מי ומה היא. ונראה אם ביזפורטל יפרסמו זאת.
  סגור
 • עירקי מדבר
  איך 27/05/2016 13:28
  הגב לתגובה זו
  3 0
  על רוסי? שני עולמות הרוסים שליברמן נציגם נקראים קיצוניים ?גלאון הקיצונית מחכה לך שר בלי תיק
  סגור
 • כמו ,הגנב מבגדד,כמו חצוצרה בוואדי,סמי מיכאל אלרמאד
  מומי 27/05/2016 17:59
  הגב לתגובה זו
  1 3
  חצוצרה בואדי,היה כנראה ערבי בגילגול הקודם לא זוכר איך ברח מעיראק ובא לפה להגן על הערבים כנראה לא מספיק לו ערבי לא יודע מה זה להגן עליו ,אתה תשחט בסכין כמו שדעאש עורף אין הבדלים בהם אארמאד בראסק חומאר.
  סגור
 • 17.
  ממשלה קיצונית?
  אלכס 27/05/2016 13:03
  הגב לתגובה זו
  19 4
  התחרפנו לגמריה החבריה האלה... מחנה שזכה ל 70% תמיכה בציבור היהודי הוא קיצוני. חברי כנסת יהודים שלא שרים התקווה , קוראים לא להתגייס למה"ל, מסרבים לגנות את הטרור אלה לשיטתו של שר גבאי המחנה השפוי? התבלבלנו קצת , לא?
  סגור
 • 16.
  שמאלנים צבועים ומתחסדים - עופו לנו מהעיניים!
  א. ב. 27/05/2016 12:27
  הגב לתגובה זו
  18 6
  גבאי הוא עוד שמאלן במסווה של איש ימין שקיבל תפקיד של שר בממשלת ביבי, ועכשיו אחרי שהתפטר על כולנו לברך ברוך שפטרנו. השמאלנים הסהרורים מודחים מהממשלה או שהם מדיחים את עצמם אחד אחרי השני. מקומם של השמאלנים ההזויים האלה אינו בממשלת ישראל אלא בממשלתו של איסמעיל הנייה בעזה. שמאלנים סהרורים ועלובים, סעו לעזה, איסמעיל הנייה יקבל אתכם בזרועות פתוחות.
  סגור
 • אתה חוזר על עצמך באותן תגובות בשמות שונים
  ראובן 27/05/2016 15:49
  הגב לתגובה זו
  1 3
  כמה אתה מקבל עבור כל תגובה?
  סגור
 • הוא מקבל שקל מביבי על כל מילה. לא חשובה האיכות.
  שמטוב 28/05/2016 10:44
  הגב לתגובה זו
  1 1
  העיקר הכמות של המילים. ומיחזור של הודעות מעחה לו את כמות הפרוטות שהוא אוסף.
  סגור
 • 15.
  נתניהו דיקטטור. (ל"ת)
  חיים 27/05/2016 11:54
  הגב לתגובה זו
  7 12
  סגור
 • דיקטטורים לא קטנים בכלל. רק שהם הופכים את הדיקטטורה
  גם יחימוביץ וחבריה 27/05/2016 14:49
  הגב לתגובה זו
  4 0
  "לחוקית" ע"י הפגנות , תביעות בבתי משפט, קשרים עם התקשורת החברים מהברנז'ה המפרגנים לעיתונאים. היא מתראינת בכל תוכנית ברדיו. משתמשת במדיה . מאז שהיא בשלטון כל שבוע הפגנה כל פעם נגד משהו אחר ידה בכל ויד כל בה. אפילו נגד קצב היא העידה ופסקה נגדו ואוי ואבוי למי שיעז לחשוב אחרת השיטה שלה מחליאה אותי. זה פסיב אגרסיב . בגללה לא הצבעתי למחנה הבזיוני עם רוזנטל ושפיר ההזויים. היא דוגלת בכלכלה ממש נהדרת עזרה ותמיכה לועדים. אצלה מי שטוב לו יהיה לו יותר טוב. לכאורה דואגת לחלשים אבל מעשירה את הממשלה במיסים ומצפה להיות בשלטון ואם נהיה ילדים טובים היא תתן לנו משהו. לא שמענו ממנה אף מילה על בועת הנדלן על העלאת גיל הפרישה . באמת אנשים מוחלשים שעובדים בשמירה או בעבודות זמניות ובמיוחד נשים חלשות ללא משרה קבועה פועלים במפעלים או סתם משגיחי מבחנים ממש יהנו מעליית גיל הפרישה. ועל כך נאמר השבע לא מבין את הרעב בשבילי היא בהמה דו רגלית
  סגור
 • 14.
  אבי גבאי
  מקס הזועם!!!!!!!!!!! 27/05/2016 11:52
  הגב לתגובה זו
  10 3
  סו"ס היטפתרנו מהשר הכי שנוא במדינה...מה הוא עשה בממשלה רק צרות. ואתם יודעים למה יתפטר? כי לא היה לו יד בכסף של אוצר המדינה ...כמו בבזק" אז שלא יעבוד אליכם.פה הכסף מדבר תזכרו את זה...מקס הזועם!!!!!!!!!!!!!!!!
  סגור
 • 13.
  כולם עוזבים את הדיקטטור הפחדן. (ל"ת)
  אלי 27/05/2016 11:44
  הגב לתגובה זו
  8 14
  סגור
 • מדברי שרון ב2005...
  ראיס-פוטין-טיל 400S 28/05/2016 12:40
  הגב לתגובה זו
  1 0
  "האיש הזה בדרך כלל נכנס לפאניקה", אמר שרון. נתניהו הוא אדם שלחוץ או נלחץ בכל מקרה של לחץ, שנתפס לפאניקה ומאבד עשתונות. ראיתי אותו ככה פעמים רבות. ישראל היא מדינה מיוחדת, כאן צריך לנהל את המדינה ולעמוד בבעיות המורכבות ביותר שישנן, צריך שיקול דעת ועצבים של ברזל. את שניהם אין לו ביבי הוא לחיץ,
  סגור
 • 12.
  לעאזאזל (ל"ת)
  חזיר לך 27/05/2016 11:37
  הגב לתגובה זו
  6 4
  סגור
 • 11.
  ומה עם מאות אלפי מפוטרים שזרק
  לקח 50 27/05/2016 11:33
  הגב לתגובה זו
  11 4
  מבזק כידי לחתוך קופון ענק? צבועיםםםם נוכלים באדיבות השקרים יצר התאווה בצע כסף על מה אתם מדברים? לכו לעזאזל ליברמן עוזר לכל קשישי המדינה מה אתה השר עשית???? צבוע
  סגור
 • 10.
  בשעה טובה! איש שמאל מובהק
  שרוליק 27/05/2016 11:31
  הגב לתגובה זו
  13 5
  שעשה כמיטב יכולתו לטרפד ולהבאיש את מתווה הגז מתוך הממשלה. מצד שני לא ניתן להצביע ולו על הישג אחד בתחום אחריותו - הגנת הסביבה.ועל זה נאמר - ברוך שפטרנו !!!
  סגור
 • למה ביבי הכשיל את חוק הפסקת ההפלרה ?למה בוגי? סער?
  ראיס-פוטין-טיל 400S 28/05/2016 12:38
  הגב לתגובה זו
  0 0
  האם יש לך מסר של תקווה כלשהי לכמעט 1.8 מיליון האזרחים, העניים במדינה (מהם 776.5 אלף ילדים?...הוזלה של מחירי הדירות והמזון. זה לא קרה. למעשה, במשך שנים אתה מבטיח את אותן הבטחות. ב–2011, כשהמחאה החברתית פרצה, הבטחת להפעיל "סופר־טנקר" לדיור. כך היה גם ערב הבחירות ב–2013 וב–2009. מה בעצם החסם המשמעותי כל כך שמונע מהממשלה שלך להצליח להוריד את יוקר המחיה בישראל?
  סגור
 • 9.
  מה בדיוק מפריע לו? הרצוג-ציפי כן, ליברמן לא? עשה טעות. (ל"ת)
  ישראלי 27/05/2016 11:16
  הגב לתגובה זו
  9 4
  סגור
 • 8.
  יפה נפש
  JOUCA 27/05/2016 11:15
  הגב לתגובה זו
  12 3
  אדם שדואג לעם בישראל ואכפת לו , לא מתפטר בגלל מינוי פוליטי, כנראה שלא עשה מספיק לביתו, אבל לא אלמן ישראל. ברוך שפטרנו מעונשו של זה.
  סגור
 • 7.
  יישר כח כבוד השר אבי גבאי !!!
  זכרוני 27/05/2016 11:14
  הגב לתגובה זו
  9 11
  מלא הערכה והוקרה ליושרה ולכנות של השר ....אין הרבה אנשים בפוליטיקה אם בכלל העשויים מהזן הזה של אנשים ישרים המאמינים בלב שלם עם מה שהם מרגישים ולא מהססים לשלם את המחיר ....שוב כל הכבוד וחבל מאד שאנשים טובים עוזבים את הממשלה והכנסת . על והצלח כבוד השר !!
  סגור
 • למה ביבי הכשיל את חוק הפסקת ההפלרה ...???????
  ראיס-פוטין-טיל 400S 28/05/2016 12:33
  הגב לתגובה זו
  0 0
  התמונות של אנשים עומדים בתור לתאי הגזים? עכשיו אתם יודעים למה ). לפלואוריד יש שלל של תופעות והשלכות ...
  סגור
 • הנמושות עוזבים את הממשלה הולכים לשלי חמורוביץ (ל"ת)
  משה ראשל"צ 27/05/2016 18:02
  הגב לתגובה זו
  3 1
  סגור
 • ברוך שפטרנו גם ממנו. עוד פופוליסט התקפל ועוד למען
  עדיף לשכוח 27/05/2016 14:42
  הגב לתגובה זו
  2 1
  יעלון. תכף נשמע שהוא הצטרף למלפגה חדשה שם יובטח לו תפקיד בכיר. ותפקידו העיקרי יהיה להחזיר את מצבנו לאט לאט אבל בטוח לתקופת האבן.
  סגור
 • 6.
  אפילו מים איכותיים אין פה. מים מותפלים. בלי מגנזיום
  איכות הסביבה 27/05/2016 11:07
  הגב לתגובה זו
  5 1
  אוכל מזוהם. אין מעבדות לבדיקת איכות המזון. אויר הרים צלול באבק.
  סגור
 • למה ביבי הכשיל את חוק הפסקת ההפלרה
  ראיס-פוטין-טיל 400S 28/05/2016 12:33
  הגב לתגובה זו
  0 0
  האחראי הראשי. זהירות ! פלואוריד במי השתיה כתוסף למי השתיה נתגלה דווקא במחנות ההשמדה של הנאצים. ובקיצור מה שהם גילו: שהוספת פלואוריד למי השתיה גורמת לאסירים להיות נטולי רצונות, נטולי יצר הישרדות ובקיצור זומבים מהלכים חסרי יכולת להתנגד (מי לא ראה את התמונות של אנשים עומדים בתור לתאי הגזים? עכשיו אתם יודעים למה ). לפלואוריד יש שלל של תופעות והשלכות חמורות על בריאות האדם ולהלן: -התאבנות של בלוטת האיצטרובל, הידועה גם כעין השלישית. הבלוטה אחראית על הראיה הרוחנית של האדם, ועל תפיסות על טבעיות, ובכן גם היא נחשבת למשכן הנשמה והרוח. -הקשיית עצמות. חוזקן של העצמות נובע מהאופי הגמיש של הסיבים מהן הן בנויות. הפלואוריד נספג בעצמות ומקשה אותן באופן ששיניים ועצמות פתאום יכולים להישבר. (בדיוק ההפך מטענת הממשל) -קרעים בשרשרת הדי-אנ-איי, כן, פלואוריד גורם לפגמים גנטיים בבני אדם. -מעמם את המח ותהליכי חשיבה, פלאוריד הוא גם רכיב חשוב מאד בתרופה "פרוזאק". כיום מתגלה שיש לו קשר ישיר לתופעת "הפרעות קשב וריכוז" וכן תיסמונת טורט. -פלואוריד הוא חומר מסרטן. -פלואוריד הוא החומר הפעיל ברעל עכברים. וכן הרשימה ארוכה.
  סגור
 • 5.
  צריך גם להתפטר עם הבלופים שהוא מוכר לצבור
  קחלון 27/05/2016 11:06
  הגב לתגובה זו
  4 0
  אין הבדל בינו לבין ביבי הוא מבצע מדיניות ביבי . ביד אחת הוא מעלה את גיל הפרישה ופוגע בקצבאות בטוח לאומי ובנשים וביד שניה הוא נכנע לליברמן פנסיה לכולם חחח. כחלון נמנע בגז אבל לא בכיל שם הוא היה צריך להראות שהוא "דואג " לצבור . כחלון לא מסוגל לכלום חוץ מלקשקש עם מפלגת קש סניף של הליכוד. רק שהוא חושב שהעם מטומטם הוא רוצה להבטיח לו תפקיד כי אצל ביבי אין לדעת מחר הוא ימצא עצמו מפוטר. מפלגה קטנה עם איש קטן ושקרן
  סגור
 • 4.
  כולנו אבי גבאי ! הטובים עוזבים הרעים והמסוכנים נשארים (ל"ת)
  צדיק בסדום 27/05/2016 11:05
  הגב לתגובה זו
  7 13
  סגור
 • ביבי (BABA BUBA) א ו ה ב טיפ...שים(שיט) סביבו...
  ראיס-פוטין-טיל 400S 28/05/2016 12:29
  הגב לתגובה זו
  0 0
  השר להגנת הסביבה-אבי גבאי-27-06-2015 ,"המדינה קובעת רגולציה,לא נכנסת בשותפות עסקית" השר גבאי בדיון על מתווה הגז: "האיסור שהוטל עליי להביע את דעתי נגד המתווה הוא אנטי-דמוקרטי...
  סגור
 • 4
  שרון ב 27/05/2016 13:09
  הגב לתגובה זו
  5 1
  סדום וגם עמורה, זה אתה וחבריך מהשמאל של "מדינת צפון תל-אביב: ההזויים, השיכורים משנאת ישראל, וכל דבר שהוא יהודי. אם הרצוג-ציפי-יחימוביץ-גלאון הם גיבוריך, אני בהחלט יודע מי אתה.
  סגור
 • ושולחת את גבאי לעשות לביתו.
  אני צפון ת"א 27/05/2016 14:39
  הגב לתגובה זו
  2 2
  שר לאיכות סביבה שתוקע את הגז והכלכלה ודוגל בשיטה של זליכה שעדיף שזה ישאר תקוע זה לא מקובל אפילו במדינת צפון ת"א. יחימוביץ וחבריה שייכים לסטלין או לקים המדהים
  סגור
 • צודק
  שרון ב 28/05/2016 18:05
  הגב לתגובה זו
  0 0
  "מדינת צפון תל-אביב" זה מושג, זה מותג, לא בהכרח תופש לגבי כולם.
  סגור
 • אי ידיעת האמת ורצח אופי-אופיני ל....
  ראיס-פוטין-טיל 400S 28/05/2016 12:28
  הגב לתגובה זו
  0 0
  ביבי (BABA BUBA) א ו ה ב טיפ...שים(שיט) סביבו-זה מאפשר לו יותר בקלות לשמור על כסא(מעור צבי...) בלי לעשות כלום..." תהיו גברים,תתקפו את התקשורת "...דרש ביבי משריו...השר להגנת הסביבה-אבי גבאי-27-06-2015 ,"המדינה קובעת רגולציה,לא נכנסת בשותפות עסקית" השר גבאי בדיון על מתווה הגז: "האיסור שהוטל עליי להביע את דעתי נגד המתווה הוא אנטי-דמוקרטי
  סגור
 • 3.
  לא מצטער בכלל
  איציק 27/05/2016 11:01
  הגב לתגובה זו
  15 7
  אבי גבאי היקר. אתה מוזמן ללכת קיבינימט (הייתי אומר את זה יותר חריף אבל זה אתר מכובד והיו מצנזרים אותי)מי אתה בכלל חושב את עצמך. ליברמן נבחר ב6 מנדטים. גל טרןר השתולל פה בתקופת בוגי. לא שמעתי שהתרעמת. בוגי לא נתן קבלות ביטחוניות. ליברמן כנראה יתן. אולי אתה לא מסכים איתו מדינית אבל קודמו היה גרוע לבטחון האזרחים מרוב הצדקנות הנוצרית המטופשת שלו. (שים לב מאז אלאור עזריה נרגע גל הטרור. רק נק למחשבה)
  סגור
 • 2.
  עוד צבוע שלקח 50 מיליון שח מבזק והגן על המונופול (ל"ת)
  יעקב 27/05/2016 10:22
  הגב לתגובה זו
  21 5
  סגור
 • 1.
  חבל - טעות של שר איכותי מאוד
  מני 27/05/2016 10:19
  הגב לתגובה זו
  7 11
  מחאה זה חשוב מאוד אך אבי גבאי פוגע בציבור מעצם הליכתו ומעצם היותו שר איכותי מאוד! מה שלא ניתן לומר על שרים אחרים!
  סגור
 • שר איכותי ? ביצועיסט עלוב, אין לו שום הישג שניתן
  בדיחה ! 27/05/2016 14:01
  הגב לתגובה זו
  3 1
  בעיקר ידע להתנגד ליוזמות כלכליות - ובכל התנגדויותיו מנשבת רוח שמאלנית למהדריו
  סגור
 • 1 מני
  שרון ב 27/05/2016 13:12
  הגב לתגובה זו
  3 1
  מעניין ומרתק. "שר איכותי"? על מה? על מתווה הגז שהתנגד לו? או על אפס פעילותו הרבה במפרץ חיפה. בוש והיכלם. כולכם מלאי שנאה ולא מוכנים לקבל את רצונו של העם הבוחר. כלל לא אכפת לי שתמשיכו לבכות, אך עיזבו אותנו במנוחה. תנו מנוחה לעם ישראל. קצת שקט. עם אויבינו מבחוץ נדע להסתדר.
  סגור
 • בזק
  יואל 27/05/2016 11:52
  הגב לתגובה זו
  3 4
  כל עובד בזק יגיד לכם את דעתו על המקצועיות שלוהוא הגיע ממשרד ממשלתי קרי בזק.טייל בועדת הכנסת במשך שנים כבעל הבית.כל יור ועדת כלכלה השתחווה לו מהימין ולרוב מהשמל כי הוא שמאל כמותם.נראה אותו יוזם משהו פרטי וחדשני ולא מקבל תפקיד שקשור לממשל.
  סגור
 • כן ומה עושה למן החלשים?
  לקח 50 27/05/2016 11:35
  הגב לתגובה זו
  10 4
  ליברמן מיטיב עם כללללל הקשישים במדינה הגבאי חזיר רודף בצע וכסף כמו זילכה
  סגור