מניית היום: טסה ב-14% לאחר אספקת מערכות תקשורת לאסיה

סרגון מזנקת בתל אביב במחזור של 680 אלף שקל - פי 3 מהממוצע החודשי
 | 
מחקר, צילום: Getty images Israel
{סרגון} הדואלית המספקת רשתות תמסורת אלחוטית דיווחה על אספקת לפטפורמת הIP-20 שלה לשלושה מפעילי תקשורת באסיה במעל 43 מיליון שקל. המניה מזנקת ב-14% בתל אביב במחזור של 680 אלף שקל - פי 3 מהממוצע החודשי.
שלושת המפעילים הסלולריים הינם לקוחות ותיקים של סרגון, שמתמודדים עם אתגר דומה: שדרוג והרחבה מהירה ויעילה של הרשתות לטכנולוגיית 4G/LTE. פלטפורמת הIP-20 מטרתה לתת מענה להאצת המעבר לאספקת שירותים דיגיטליים, הגדלת היעילות התפעולית ושיפור חוויית השירות של המנויים.
הפלטפורמה משדרגת את עורקי התמסורת הקיימים באמצעות טכנולוגיות של תקשורת אלחוטית בתדרים גבוהים במיוחד, מבלי להחליף את המשדרים או האנטנות הקיימות על המגדלים והגגות.
סרגון סיפקה את טכנולוגיית התמסורת האלחוטית MIMO 4x4 כחלק מהפלטפורמה. טכנולוגיה זו מכפילה את קיבולת ערוץ התדר הצר הבודד פי ארבעה ולטווחים ארוכים, באופן המייתר את הצורך בשימוש בערוץ תדר רחב פס אשר מקשה על השגת המרחק הדרוש עבור עורקי התמסורת.
"אנו שמחים להמשיך ולטפח את הקשר ההדוק עם לקוחות אלה באמצעות פתרונותינו המתקדמים והכוללים", אמר עירא פלטי, נשיא ומנכ"ל סרגון. "העובדה שכל שלושת המפעילים בחרו בסרגון להרחבה ושדרוג הרשתות לטכנולוגיות הדור הרביעי, ממחישה את היתרונות העצומים הגלומים בפלטפורמת ה-IP-20  שלנו, כמענה למגוון רחב של צרכים ברשתות התמסורת האלחוטית".
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה