אפריקה ישראל רכשה קרקע ברומניה בעלות של 100 מיליון שקל

חברת הנדל"ן מרחיבה את אחזקותיה ברומניה ורוכשת קרקע בשטח של 43 דונם. אבי ברזילי, משנה למנכ"ל:  "בכוונת החברה להמשיך ולהרחיב את פעילותה במדינות נוספות"
 | 
אבי ברזילי, צילום: אירנה קוסטינסקי
אפריקה ישראל חתמה על עסקה (באמצעות חברת בת) לרכישת קרקע בשטח של 43 דונם בבוקרשט, רומניה תמורת 100 מיליון שקל (23 מיליון אירו). הקרקע שנרכשה מיועדת להקמת בנייני משרדים, מסחר ומגורים בשטח של כ-100 מ"ר, כך מדווחת החברה. החברה תשלם את הסכום במזומן אשר ימומן ממוקורותיה העצמיים של חברת הבת.
הקרקע שנרכשה שוכנת ליד קניון אפי קוטרוצ'ן, שבבעלות הקבוצה והוא נמצא ליד פארק המשרדים, אפי פארק, על פי החברה, שני הנכסים נמצאים בתפוסה מלאה. בחברת הנדל"ן אומרים שהקרקע שנרכשה מיועדת להקמת בנייני משרדים, מסחר ומגורים. בכוונת החברה להרחיב את מתחם המשרדים "אפי פארק", המונה היום 5 בנייני משרדים, ולבנות מספר בנייני משרדים נוספים, במקביל תשקול החברה את האפשרות להרחיב את הקניון.
אבי ברזילי, משנה למנכ״ל אפריקה נכסים ומנכ״ל אפי אירופה אמר כי: "בכוונת החברה להמשיך ולהרחיב את פעילותה במדינות נוספות בתקופה הקרובה. העסקה ברומניה מצטרפת לזכייה במכרז קריית התקשוב עליה התבשרה החברה לפני ימים ספורים".
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה