טכנולוגיית ה-HyperQ של בי.אס.פי הוכיחה יעילות הגבוהה ב-25% לעומת בדיקת אק"ג במאמץ באבחון חולי איסכמיה לבבית

 | 
טכנולוגיית ה-HyperQ של בי.אס.פי הוכיחה יעילות הגבוהה ב-25% לעומת בדיקת אק"ג במאמץ באבחון חולי איסכמיה לבבית
חברת בי.אס.פי (BSP), המפתחת ומשווקת מוצרים מתקדמים לאבחון וניטור מחלות לב, מודיעה על הצלחה בניסוי קליני במוצר הדגל של החברה והוכחת עליונות טכנולוגיית ה-HyperQ של בי.אס.פי על פני בדיקת אק"ג לגילוי איסכמיה לבבית. תוצאות הניסוי, אשר כלל 390 נבדקים, הראו שיפור מובהק סטטיסטית של מעל 25% ברגישות בעת שימוש בטכנולוגיית ה- HyperQ Stressאל מול בדיקת אק"ג לאבחון וניטור חולי איסכמיה לבבית מתונה או חמורה. תוצאות הניסוי הקליני יוצגו במהלך הכנס השנתי של ה-ACC (בשמו המלא: American College of Cardiology) שייערך בחודש הבא בוושינגטון, ארה"ב.
הניסוי התבצע בצורה עיוורת (blinded) ונערך בשלושה מרכזים רפואיים בארה"ב: קליבלנד קליניק, מכון הלב במיניאפוליס ואוניברסיטת וירג'יניה. מטרת הניסוי הייתה לבחון את הרגישות (היכולת לזהות נבדק חולה מתוך סך הנבדקים החולים) והסגוליות (היכולת לזהות נבדק שאינו חולה, מתוך סך הנבדקים שאינם חולים) של טכנולוגיית ה- HyperQ Stress מול בדיקת האק"ג המקובלת בעולם. התוצאות הושוו לאחר שכל הנבדקים עברו בדיקת מיפוי לב גרעיני, אשר שימשה בסיס לבדיקת הדיוק של תוצאות בדיקת האק"ג מול טכנולוגית ה- HyperQ Stress. בניסוי נרשמה ירידה קלה, שאינה מובהקת סטטיסטית, בסגוליות בשיעור של 5% לעומת בדיקת אק"ג רגילה.
בי.אס.פי פועלת למכירת רישיונות תוכנה המתאימים הן למערכות אק"ג חדשות והן למערכות אק"ג קיימות. שוק מערכות האק"ג במאמץ בעולם ב-2016 מוערך בכ-179 מיליון דולר עם גידול שנתי של 5% ועם מכירות משוערות של 13,000 מערכות בשנה. להערכת החברה, שוק המערכות הקיימות של אק"ג במאמץ עומד על כ-80 אלף מערכות בשוק העולמי.
לבי.אס.פי הסכם שיתוף פעולה אסטרטגי עם חברת שילר (Schiller) בעלת נתח שוק של כ-22% מהשוק העולמי למערכות אק"ג במאמץ. בי.אס.פי צופה כי תוצאות הניסוי יסייעו למאמצים בקידום מכירת מערכות החברה.  
  
יאיר גרנות, מנכ"ל חברת בי.אס.פי, אמר: "תוצאות הניסוי הקליני בארה"ב מוכיחות את היתרון המובהק של טכנולוגיית ה- HyperQ Stressלעומת בדיקות אק"ג רגילות. הצטברות המידע הקליני, התומך בשימוש במערכות של בי.אס.פי כאמצעי לזיהוי יעיל של איסכמיה לבבית ,מהווה בסיס משמעותי להעלאת המודעות בקרב הקהילה הרפואית הקרדיולוגית לאימוץ טכנולוגיית ה- HyperQ ועשויה לתמוך בפעילות העסקית של החברה ובפיתוח הדור הבא של מוצרי החברה בתחום המכשירים המושתלים והמוצרים הלבישים המבוססים על הטכנולוגיה שלנו".
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות