ברוכים הבאים לאתר החדש של
רצינו להראות לכם מה חדש
להמשך הדרכה מעבר לאתר
תוכלו להירשם לאתר, לנהלאזור אישי
ולהגדיר ניירות למעקב
להמשך הדרכה מעבר לאתר
ריכזנו את כל המדורים בתחום
שוק ההוןבמקום אחד
להמשך הדרכה מעבר לאתר
ריכזנו עבורכם את כל הנתונים
להמשך הדרכה מעבר לאתר
כל הנתונים והכתבות
במדורהמטבעות הדיגיטליים
להמשך הדרכה מעבר לאתר
בואו לצפות
בתוכניות החדשות שלנו
להמשך הדרכה מעבר לאתר
נתוני אג“ח
להמשך הדרכה מעבר לאתר
גרפים אינטראקטיביים
להמשך הדרכה מעבר לאתר
תצוגת נתוני מט“ח חדשה
להמשך הדרכה מעבר לאתר
מניות ארביטראז‘
להמשך הדרכה מעבר לאתר
ריכזנו עבורכם את הקרנות
להמשך הדרכה מעבר לאתר
גלישה נעימה
מערכת
להמשך הדרכה מעבר לאתר

פרשת ענבל אור: נדרשת להציג עד מחר כושר פרעון בעקבות תביעת פירוק חוזרת מצד וולך

אברהם וולך מבקש בשנית למנות מפרק זמני לחברת אור סיטי נדל"ן בעקבות כך שלא קיבל את ההחזר הכספי למרות ההסכמות בינו ובין החברה. אור מצידם ביקשו לדחות הבקשה והשופט קבע כי על החברה להציג מחר את כושר פרעונה  ולפיכך יקבל החלטתו
ענבל אור, צילום: Bizportal
פרשת ענבל אור ממשיכה, כאשר אברהם וולך הגיש בקשה חוזרת למינוי מפרק זמני לחברת אור סיטי נדל"ן, זאת לאחר שכספו לא הוחזר לו למרות ההסכמות בין החברה ובינו. השופט איתן אורנשטיין, סגן הנשיאה, קבע הבוקר (ה') כי על החברה להגיב עד מחר ולספק הבהרה בדבר מצבה הפיננסי בטרם ידחה או יאשר הבקשה. וולך בהשבתו לדחיית הבקשה מצד אור: "בתגובתה של החברה אין כל התייחסות לשאלה העיקרית בדבר כושר פרעונה".  
זהו למעשה הסיבוב השני בבקשת הפירוק כנגד חברת אור סיטי נדל"ן שבבעלותה של ענבל אור ע"י וולך. זאת לאחר שלפני כשבוע בית המשפט המחוזי בת"א קבע כי לא התגבשו התנאים לפירוק קבוצת החברות (לכתבה המלאה). יש להזכיר כי לוולך הצטרפו 7 אנשים נוספים לבקשה ובמקביל החברה העבירה לוולך שיק בגין סכום ההחזר ועל כן ביקשו הם למחוק את הבקשת לפירוק. 
אותו הצ'ק שהעבירה החברה הינו בעקבות ההסכמה בין אור לוולך כי הוא יסיר תביעתו (הראשונה) לפירוק, ובמקביל החברה תשלם לו את 400 אלף השקלים ששילם כמקדמה לדירה שהתברר כי נמכרה לאדם אחר וזאת מבלי להמתין 75 יום. לאחר שנדחתה בקשת הפירוק (לכתבה המלאה) מסתבר שוולך לא קיבל את כספו והחברה ביקשה את הצ'ק חזרה בטענה כי מדובר "בהעדפת נושים פסולה". כתוצאה מכך, וולך חוזר ומגיש בקשה למנות מפרק זמני לחברה.  
וולך בתגובה על הבקשה לדחות את בקשת הפירוק: "החברה "הבהירה למבקש כי ביכולתה לעמוד בהתחייבותה" אלא שהחברה כלל לא הציגה בפני המבקש ואף בפני בית המשפט כל מידע אגב מצבה הפיננסי של החברה במועד שלאחר דחיית הבקשה למינוי מפרק זמני. כל, בין היתר, לא נמסר ע"י החברה האם הוסדרו מסגרות האשראי מול בנק מזרחי, והאם בימים האחרונים חוללו המחאות נוספות".
תגובות לכתבה(2):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה