כת"ב מזנקת 7% במחזור ער - נאון הרחיבה ההסכם עם ודנטרה

במסגרת שיתוף הפעולה, נאון מבצעת ומממנת פעילות מו"פ במטרה לפתח חיסונים חדשניים נגד סרטן על בסיס שילוב הטכנולוגיות של ודנטרה
 | 
ביומד, צילום: Istock
כלל ביוטכנולוגיה דיווחה היום כי החברה הבת ודנטרה (Vedantra) המוחזקת בשיעור של 70%, הרחיבה את ההסכם עם נאון (Neon), המוחזקת על ידי כת"ב ב-5%, ובמסגרתו יפעלו השתיים בפיתוח חיסונים חדשים נגד סרטן.
מניית כלל ביוטכנולוגיה מזנקת ביותר מ-7% במחזור מסחר של 1 מיליון שקל, לעומת מחזור יומי ממוצע של 183 אלף שקל בלבד בחודש האחרון.
במסגרת שיתוף הפעולה, נאון מבצעת ומממנת פעילות מו"פ במטרה לפתח חיסונים חדשניים נגד סרטן על בסיס שילוב הטכנולוגיות של ודנטרה המאפשרות תגובה חיסונית יעילה בשילוב אלו של Neon המאפשרות זיהוי מטרות חיסוניות לגידול הסרטני.
נאון מפתחת טיפולים חיסוניים כנגד סרטן המכוונים נגד חלבונים שהם תוצרי מוטציות הייחודיות לגידול הסרטני. תכנית הפיתוח של נאון הינה חיסון מותאם אישית לחולים בסרטן הנבחן בניסויים קליניים באינדיקציות שונות. בנוסף, מפתחת Neon את 01-PTC-NEO ,טיפול מבוסס תאי T המכוונים כנגד ניאו-אנטיגנים, וכן תכנית לפיתוח חיסונים כנגד ניאו-אנטיגנים סרטניים הזהים בחולים שונים.
ודנטרה מפתחת טכנולוגיות חיסון באמצעותן מוצגות למערכת החיסון מטרות באופן שצפוי לאפשר תגובה יעילה במיוחד ולאורך זמן כנגד תאי סרטן או גורמי זיהום.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה